New
Ottoburgstraat 162282 EJ Rijswijk (ZH)Bomenbuurt
€ 769,500 k.k.
- 140 m²living area
- 200 m²plot size
- 4bedrooms
- Genergy label
Description
Karakteristiek 6-kamer herenhuis met UNIEKE royale achtertuin van ca. 20.00x5.50 (gehele dag zon).
De woning is voorzien van nog diverse ORIGINELE details w.o. paneeldeuren, ornamentenplafond, glas-in-lood ramen, schuifseparatie en marmeren schouwen en heeft een woonoppervlak van ca. 140m2.
De woning beschikt over een kamer en suite met schuifseparatie, 3 slaapkamers op de 1e verdieping, badkamer, 2e verdieping een riante ruimte/multifunctioneel (eventueel 2 slaapkamers te creëren) met dakkapellen en een 2e badkamer.
Voor en achtergevel opnieuw gevoegd (knipvoeg).
De woning ligt op loopafstand van het centrum van Oud-Rijswijk met gezellige winkels, terrassen en de bekende zaterdagmarkt in de Herenstraat. Ook de Vliet, het Rijswijkse Bos en de Schouwburg zijn dichtbij, net als diverse supermarkten voor de dagelijkse boodschappen. Tram, bus en de snelwegen A4, A12 en A13 zijn binnen handbereik, en binnen 15 tot 20 minuten fiets je naar de centra van Delft en Den Haag.
Indeling: voortuin, entree, hal met garderobe, meterkast, gang, voorraadkast, net toilet met fontein, kamer en suite met schuifseparatie met glas-in-lood ramen, voorgelegen eetgedeelte met marmeren schouw, ornamentenplafond en erker, achtergelegen living met gas openhaard, ornamentenplafond, 2 vaste kasten en marmerenschouw, openslaande deuren naar de unieke diepe achtertuin voorzien van vijver en berging, eenvoudige achtergelegen keuken met vaste kast.
1e verdieping: overloop, toilet, ruime voorgelegen slaapkamer met vaste kast en ornamentenplafond, achtergelegen slaapkamer met vaste kast, voorgelegen badkamer met douche, vaste wastafel en wasmachine aansluiting, inpandige ruime berging, achtergelegen slaapkamer met vaste kast en toegang tot het balkon.
2e verdieping: overloop met lichtkoepel, riant verdieping (op een eenvoudige manier 2 slaapkamers te creëren) met dakkapellen, 2 badkamer met douche, vaste wastafel en toilet. De gehele verdieping is voorzien van een houten vloer.
Aanvullende informatie:
- Eigen grond;
- Voor de juiste maatvoering en indeling verwijzen wij naar de plattegronden;
- Energielabel G;
- Perceeloppervlak van 200m2;
- Nieuwe riolering en hemelwater afvoer;
- Dakopbouw in 2000 gerealiseerd;
- Ouderdoms- en materialenclausule van toepassing;
- Gedeeltelijk dubbele beglazing;
- Oplevering in overleg.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u veel tijd, geld en zorgen.
Bovenstaande informatie is door ons met de hoogst nodige zorgvuldigheid samengesteld. Door ons wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. De woning is gemeten met gebruikmaking van de Meetinstructie, die is gebaseerd op de normen zoals vastgelegd in NEN 2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Hoewel wij de woning zorgvuldig hebben opgemeten, wordt noch door ons kantoor, noch door de verkoper enige aansprakelijkheid aanvaard voor afwijkingen in de opgegeven maten. Koper wordt in de gelegenheid gesteld om de opgegeven maten te (laten) controleren.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 769,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,496
- Year of construction
- 1914
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 140 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 200 m²
- Volume in cubic meters
- 524 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 sinks, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
Cadastral data
- RIJSWIJK D 2720
- Cadastral map
- Area
- 200 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 110 m² (20.00 metre deep and 5.50 metre wide)
- Type of parking facilities
- Public parking and resident's parking permits
Popularity
1,127x
Viewed
44x
Saved
19-5-2026
On Funda
Neighborhood

Bomenbuurt
Rijswijk (ZH)- Residents
- 3,065
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 4,229
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.