Cromvlietstraat 44411 AE RillandRilland - Kern
€ 398,000 k.k.
- 120 m²living area
- 387 m²plot size
- 2bedrooms
Description
In het centraal gelegen gezellige dorp Rilland bieden wij deze mooie vrijstaande woning met grote schuur aan op een mooie kavel grond van 387m2.
Bouwjr. 1934
Woonopp: 120m2
Inhoud: 451m3
Perceelopp: 387m2
Energielabel: in aanvraag
Indeling begane grond:
Via de schitterende voordeur, met zijn vier meerkleurige glas in lood raampjes, komen we in de hal. De ruime hal biedt toegang tot de woonkamer en we vinden hier ook de meterkast en een nette afsluitbare garderobenis.
Aansluitend komen we in de heerlijk woonkamer mét tuinkamer die samen een royaal oppervlakte hebben van 42.5m2. In de woonkamer en hal ligt een eikenhoutenvloer welke in 2022 opnieuw is geschuurd en gelakt.
De tuinkamer heeft royale daglichttoetreding door de grote raampartijen en het is dan ook een heerlijk ruimte om te zitten of te werken.
Ook de dichte (woon)keuken heeft een royale afmeting van ruim 13m2 en is voorzien van een plavuizenvloer met vloerverwarming. De keukenopstelling is parallel aan elkaar en heeft een verlaagd kookgedeelte. De keuken is uitgevoerd in een lichte basiskleur met houtaccenten en het mooie donkere werkblad is van hardsteen. Er zijn diverse inbouwapparatuur aanwezig waaronder een koelkast, vriezer, vaatwasmachine, geïntegreerd koffiezet apparaat en een inductie kookplaat. Een keurige en zeer complete woonkeuken!
Verder op de begane grond nog de fijne bijkeuken met aansluiting voor het witgoed en de CV-opstelling (Atag bwjr. 2021), tevens vinden we hier het separaat toilet met fonteintje.
De badkamer -welke zich ook op de begane grond bevindt- is in 2023 geheel vernieuwd en uitgevoerd in warme aardetinten met zwart garnituur. Deze badkamer voorziet in een inloopdouche, dubbele wastafel met meubel, een designradiator en vloerverwarming.
1ste verdieping:
Overloop met toegang tot het tweede toilet en wasgelegenheid, deze ruimte is tevens voorzien van veel bergruimte in de vorm van vaste kasten.
Aan de linkse zijde vinden we de masterbedroom met gedeeltelijke nokhoogte. Een heerlijk slaapkamer met meer dan voldoende ruimte voor het realiseren van een vaste kast. Aan de rechterzijde bevonden zich voorheen twee keurige slaapkamers die heden zijn samengevoegd tot een grote, echter, de deuren zijn behouden gebleven en met het eenvoudig plaatsen van een wandje zijn er in een handomdraai weer twee kamers.
2de verdieping:
Bereikbaar middels vlizotrap en bevloerd.
Tuin:
De fijne achtertuin is Zuidwestelijk georiënteerd en bestaat deels uit perkjes en deels uit volwassen beplanting. Om lekker in de schaduw te kunnen zitten is er aan de achterzijde een fijne overkapping gebouwd en is de uitbouw van de woning van een zonnescherm voorzien.
Er staat een schuur op het perceel met een afmeting van 4.58m x 7.60m. Het betreft een houten schuur met gemetselde borstwering.
Aan de voorzijde is ruime parkeergelegenheid op eigen terrein.
Algemeen:
Deze typische jaren 30 woning is met veel liefde onderhouden en heeft tevens nog vele originele details waaronder glas in loodramen en bijv. de trapbaluster, ook zijn er nog diverse paneeldeuren bewaard gebleven.
De kozijnen zijn deels van kunststof en de beglazing is dubbel, ook zijn er diverse rolluiken aanwezig. De CV ketel is amper vijf jaar oud en er liggen 12 stuks zonnepanelen op het dak. De keuken en badkamer zijn voorzien van vloerverwarming.
Deze vrijstaande woning ligt aan een rustige straat in Rilland en ligt slechts drie minuten van de A58 voor een snelle ontsluiting richting Antw/Vliss/Rott.
De woning is instapklaar en zoekt een leuk stel of gezin die het een gezellig, warm, knus en comfortabel onderdak kan bieden.
Voor meer informatie of het aanvragen van een bezichtiging kunt u een email sturen naar
Aan deze, met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengestelde aangeboden informatie en/of diensten kunnen op geen enkele manier rechten worden ontleend. Informatie komt veelal van derden en Van Dijk Makelaardij en de aan dit kantoor verbonden medewerkers aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor onjuiste of onvolledige informatie dan wel afwijkingen of onjuistheden m.b.t. oppervlakte of inhoudsmaten of onjuistheden m.b.t. jaartallen inzake het registergoed, opstallen of technische installaties.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 398,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,317
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Construction period
- 1931-1944
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- Other space inside the building
- 2 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- External storage space
- 53 m²
- Plot size
- 387 m²
- Volume in cubic meters
- 451 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and underfloor heating
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- Not available
- Heating
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired, in ownership
Cadastral data
- RILLAND R 218
- Cadastral map
- Area
- 387 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,080x
Viewed
27x
Saved
26-1-2026
On Funda
Neighborhood

Rilland - Kern
Rilland- Residents
- 1,640
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 2,987
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




