H v Andelstraat 313235 BJ RockanjeZuidhoek
€ 575,000 k.k.
- 120 m²living area
- 227 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherPrachtige, modern afgewerkte torenwoning met fraaie tuin en garage.
Description
Deze prachtige modern afgewerkte ‘torenwoning’ biedt alles voor comfortabel en stijlvol wonen.
De woning beschikt over een fraai aangelegde tuin (2022), een heerlijk dakterras en een eigen garage.
Gelegen aan een rustige, groene straat, bevindt u zich hier op korte afstand van het gezellige centrum, diverse winkels en de school.
Wonen in Rockanje, dat betekent wonen dichtbij de natuur en stranden.
Indeling:
Begane grond:
Entree in het ‘torengedeelte’ welke centraal in het huis ligt. Vanuit hier is de woonruimte, garage en 1e verdieping bereikbaar. In de entree is een bergkast waarin de CV-ketel is opgesteld (Remeha Calenta 2014). De woonverdieping is voorzien van een eigentijdse strijkvloer met vloerverwarming en is modern en sfeervol ingericht. Het woongedeelte ligt aan de voorzijde van de woning. Hier vind je een open haard en mooi lichtinval in huis. Door de open indeling aan de achterzijde van de kamer is ruimte voor de eettafel om heerlijk te zitten met familie of vrienden. De halfopen keuken gelegen aan de tuinzijde is van 2025 en van alle gemakken voorzien. De inbouwapparatuur bestaat uit een Bora inductieplaat met downdraft afzuiging, Quooker, een wijnkast, een vaatwasser, een stoomoven en oven met warmhoud lade en een koelkast en vriezer! Dit alles in een moderne uitvoering in U-opstelling. Hier is koken een feestje! Een grote inbouwkast biedt extra opbergruimte. Tussen de woonkamer en keuken zijn de betegelde toiletruimte en de meterkast gelegen. De tuin is bereikbaar via de tuindeur.
Eerste verdieping:
Deze verdieping heeft drie slaapkamers waarvan een kamer in gebruik is als kastenkamer. De badkamer ligt centraal in de toren en heeft een inloopdouche, 2e toilet en een wastafel. Alle ruimten zijn net als het dakterras bereikbaar vanaf de overloop. Het royale dakterras is voorzien van verlichting en wordt afgeschermd met een glazen wand. Vanaf hier zie je de mooiste zonsondergangen!
Tweede verdieping:
Deze verdieping heeft een unieke kamer welke rondom ramen heeft, de zogenaamde torenkamer! Ideaal als werkkamer of slaapkamer.
De garage heeft een elektrische deur, is voorzien van een strijkvloer en er is een opstelplaats voor de wasmachine en -droger.
Tuin/Buiten:
Aan de voorzijde is een mooi aangelegde tuin.
De verzorgde achtertuin met achterom biedt veel privacy, heeft een mooie overkapping met verlichting, een pergola, gazon en meerdere leuke zithoekjes. En natuurlijk is dan op de 1e verdieping het fijne dakterras.
Algemeen:
• Bouwjaar 1970
• Energielabel C
• Gebruiksoppervlakte wonen: 120 m2
• Perceel 227 m2
• Extra’s
• Garage
• Kunststof ramen en kozijnen met isolerend glas
• Vloerverwarming begane grond met moderne strijkvloer
• Instapklare woning
• Funderingsrisico: Geen verhoogd risico (A, B of C)
Dit geldt wanneer het funderingstype geen verhoogd grondwatergerelateerd risico kent, wanneer een fundering aantoonbaar is hersteld of wanneer onderzoek uitwijst dat er geen risico aanwezig is. Deze uitkomst kan gebaseerd zijn op vastgestelde gegevens of op modelmatige uitgangspunten.
Bron: FunderMaps (KCAF / FunderConsult)
Aanvaarding: In overleg.
Vraagprijs: € 575.000,= k.k.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard door enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
De meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Aan deze woning is in de NVM-software een funderingsrisico-indicator (A t/m E) toegekend. Deze wordt uitsluitend weergegeven als A-B-C enerzijds of D-E anderzijds en kan in mate van betrouwbaarheid variëren. De funderingsrisico-indicator is gebaseerd op data uit FunderMaps, waarbij onder meer wordt gekeken naar funderingstype, bodem- en grondwatergegevens, verzakkingen en hersteldata. FunderMaps is een commercieel dataplatform, ontwikkeld met het KCAF. Verkoper, de makelaar en de NVM staan niet in voor de juistheid, volledigheid of actualiteit van de funderingsrisico-indicator en de gebruikte data van FunderMaps. De funderingsrisico-indicator is informatief, indicatief, geeft geen garanties en vormt geen oordeel over de feitelijke staat van de fundering. Aan de funderingsrisico-indicator kunnen geen rechten worden ontleend. Geïnteresseerden wordt geadviseerd om, indien de staat van de fundering voor hen van belang is, zelfstandig een (beperkt of volledig) funderingsonderzoek te (laten) verrichten.
Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ondertekende koopovereenkomst.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,792
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- Other space inside the building
- 20 m²
- Exterior space attached to the building
- 32 m²
- External storage space
- 2 m²
- Plot size
- 227 m²
- Volume in cubic meters
- 493 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Passive ventilation system, flue, and TV via cable
- CH boiler
- Remeha Calenta (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- ROCKANJE C 2887
- Cadastral map
- Area
- 227 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 73 m² (7.30 metre deep and 10.00 metre wide)
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
5,487x
Viewed
57x
Saved
1-4-2026
On Funda
Neighborhood

Zuidhoek
Rockanje- Residents
- 2,010
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,570
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?