Sold
Schuitenberg 116041 JG RoermondBinnenstad
€ 890,000 k.k.
- 318 m²living area
- 300 m²plot size
- 6bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- April 17, 2025
- Date of sale
- September 27, 2025
- Term
- 5 months
Description
Dit prachtige woonhuis aan Schuitenberg 11 straalt een industriële sfeer uit en is een unicum in de binnenstad van Roermond. Met zijn royale stadstuin, dubbele inpandige garage, dakterras en luxueuze afwerking is dit een droomhuis voor diegene welke op zoek zijn naar comfort en stijl.
De woning, gebouwd in 1950, is volledig gerenoveerd en gemoderniseerd tussen 2016 en 2017, met een aandacht voor luxe en detail die je zelden tegenkomt. Het leefgedeelte op de begane grond geniet van een plafondhoogte van maar liefst 4 meter.
Kom dit unieke object in het centrum van Roermond nabij Munsterplein en Kloosterwandplein bezichtigen en laat je verrassen door de mogelijkheden!
Indeling
Begane grond
Stap de gang binnen met een strakke tegelvloer.
Van hieruit bereik je de inpandige garage (ca. 35m2) met plek voor twee auto’s tevens voorzien van tegelvloer en elektrische rolpoort.
De gang leidt naar een tussenhal met een authentieke kloostervloer, handige bergruimte en een luxe toilet inclusief urinoir.
De riante leefruimte (ca. 70m2) op de begane grond ademt industrieel chic met zijn gietvloer en vloerverwarming. De keuken is pure luxe met een notenhouten afwerking, keramisch werkblad, en alle snufjes die je maar kan bedenken, inclusief een wijnklimaatkast en een tapinstallatie.
De harmonicadeuren zorgen voor veel lichtinval en optimaal contact met de tuin.
1e Verdieping
Ga de wenteltrap op naar de eerste verdieping met een royale overloop die toegang geeft tot een tweede woon- c.q. tv-kamer (ca. 30m2) met visgraat parketvloer plus een slaap-/werkkamer (ca. 17m2) met deur naar een riant dakterras (ca. 30m2). Het dakterras is perfect voor een heerlijk kopje koffie in de ochtendzon of voor de zwoele zomeravonden.
2e Verdieping
De tweede verdieping biedt alles wat je hartje begeert: een fraaie master bedroom (ca. 17m2) met ensuite kleedkamer (ca. 8m2), twee extra slaapkamers (respectievelijk 9 en 11m2) en een badkamer (ca. 13m2) waar je ultiem kan relaxen in het ligbad of onder de dubbele douche. Separaat toilet.
3e Verdieping
Zeer royale en sfeervolle slaapkamer maar liefst ca. 36m2 met fraaie dakkapel en ensuite badkamer. Deze badkamer (ca. 5m2) is voorzien van douche, wastafel en toilet. Verder is er nog een separate c.v.-/bergruimte.
Tuin
De mediterrane tuin op het Zuid-Oosten is dé place to be voor zonnige dagen en avonden. Lekker betegeld met een royaal overdekt terras om volop te genieten van het buitenleven.
Bijzonderheden
De renovatie in 2016-2017 heeft deze woning naar een next level gebracht met dak- en muurisolatie, aluminium kozijnen met HR ++ glas, en een domotica-systeem dat je elke tech lover doet watertanden. Met energielabel A ben je ook nog eens lekker duurzaam bezig.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 950,000 kosten koper
- Last asking price
- € 890,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,799
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Mansion, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1950
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 318 m²
- Other space inside the building
- 38 m²
- Exterior space attached to the building
- 46 m²
- Plot size
- 300 m²
- Volume in cubic meters
- 1,259 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 3 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, 2 washstands, shower, and toilet
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Outdoor awning and skylight
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha HR (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- ROERMOND D 4348
- Cadastral map
- Area
- 300 m²
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 100 m² (10.50 metre deep and 9.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
Popularity
12,725x
Viewed
168x
Saved
17-4-2025
On Funda
Neighborhood

Binnenstad
Roermond- Residents
- 8,550
- Family with children
- 14%
- Avg. asking price / m²
- € 3,422
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




