Sold
Koppelstraat 596088 EN RoggelKern Roggel
€ 259,000 k.k.
- 103 m²living area
- 209 m²plot size
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- February 14, 2025
- Date of sale
- March 5, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Fijne tussengelegen geheel onderkelderde woning met een aan de achterzijde van het perceel gelegen tuinberging op perceel van 209 m2 (met oprit/erfdienstbaarheid van overpad) in het centrum van Roggel. Op loopafstand van voorzieningen.
Roggel beschikt over een basisschool op ca. 400m afstand van deze woning gelegen alsmede een supermarkt, bakkerij, slagerij en diverse eetgelegenheden zijn in de directe nabijheidaanwezig. Roggel is verder centraal gelegen op slechts enkele kilometers van Roermond, Weert en steden als Eindhoven, Maastricht, Venlo, Nijmegen zijn makkelijk bereikbaar.
Indeling:
SOUTERRAIN: ( 7,0m x 5,7m )
Het souterrain heeft daglicht-toetreding en het gehele souterrain maakt derhalve deel uit van de inhoud en van de woonoppervlakte van de woning en is ingedeeld in de volgende ruimten: provisieruimte; cv-hoek met cv ketelopstelling en wasbak en er is een grote universele hobbyruimte.
BEGANE GROND:
De woning heeft via een pad in de voortuin toegang tot de hal/entree. In de hal met laminaatvloer en glasvliesbehang wandafwerking zijn de meterkast en de half betegeld toilet met fonteintje gesitueerd. Verder biedt de hal toegang toegang tot de keuken en de trapopgang naar de verdieping. De ruime doorzonwoonkamer heeft een eveneens een laminaatvloer en een schouw (voormalige kachelaansluiting). De gesloten keuken heeft een recht inbouwkeukenblok welke is voorzien van een kunststof werkblad, keramische kookplaat, afzuigkap, magnetron en een koelkast. Aan de overzijde is er een tweede werkblad c.q. eetgelegenheid met wandkast. Tevens is hier de loopdeur naar de kelder alsmede een buitendeur, welke via een bordes met afdak, naar de tuin leidt.
1e VERDIEPING:
Via de hal en trapopgang bereikt u de overloop op de verdieping. Op deze verdieping heeft u de beschikking over 2 slaapkamers met laminaatvloeren en twee badkamers. Er is namelijk van een 3e slaapkamer een extra badkamer met ligbad, wastafelmeubel en extra witgoedaansluitingen. De originele badkamer is eveneens geheel betegeld en uitgevoerd met een douche, wandcloset en een vaste wastafelmeubel.
2e VERDIEPING:
Via vlizotrap bereikbare praktische zolderruimte.
BUITENGEDEELTE:
Ruime, onderhoudsvriendelijke achtertuin met veel zonbeleving door de gunstige ligging op het Zuiden. Tevens is vanuit de tuin toegang de praktische kelderruimten.
Aan de achterzijde van de woning is er via een verharde oprit aan de linkerzijde van de woning, de parkeerplaats te bereiken.
BIJZONDERHEDEN:
- In het centrum van Roggel gelegen;
- Het woonhuis is geheel onderkelderd;
- Kunststof kozijnen met enkele beglazing;
- Achterpad/oprit met erfdienstbaarheid+ klein strookje grond door buren in gebruik;.
LOCATIE:
Leudal is ontstaan na een herindeling, in 2007, van 16 dorpskernen. Leudal herbergt ca. 37.000 inwoners en heeft een oppervlakte van ca. 29 km2. Leudal strekt zich uit van de Belgische grens bij Kessenich tot Kessel Eik aan de noordzijde. Roggel maakt sinds het ontstaan van Leudal onderdeel uit van deze gemeente. Ook Roggel ligt aan de rand van "het Leudal" met zijn unieke natuur, monumenten, fiets- en wandelroutes. Horeca met uitnodigende terrassen treft u volop aan in dit gebied.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 259,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,515
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- Other space inside the building
- 83 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 209 m²
- Volume in cubic meters
- 350 m³
Layout
- Number of rooms
- 1 room
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre and flue
Energy
- Energy label
- D
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- RemehaCombiHrCvKetel (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- ROGGEL G 3852
- Cadastral map
- Area
- 209 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 39 m² (7.00 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,295x
Viewed
34x
Saved
14-2-2025
On Funda
Neighborhood

Kern Roggel
Roggel- Residents
- 3,440
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,057
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




