Sold
Mariaplein 324702 GM RoosendaalFatima-villapark
€ 459,500 k.k.
- 90 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- October 10, 2025
- Date of sale
- October 29, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Op een fijne locatie aan de rand van het bruisende centrum van Roosendaal, te midden van een fraai aangelegde privé-parktuin, bevindt zich dit lichte 3-kamerappartement op de bovenste verdieping - het mooiste gelegen appartement, met een royaal balkon. Dankzij de ligging geniet u van optimale rust, privacy, een prachtig uitzicht over de stad, maar ook op het groen van de omliggende tuin. Op de begane grond beschikt u over een eigen berging (inclusief stroomaansluiting) én een vaste parkeerplaats die gekoppeld is aan het appartement. De berging heeft een handige doorgang naar buiten en naar de parkeerplaats – ideaal voor fietsers. De locatie is uitstekend: op loopafstand van supermarkten, speciaalzaken, horeca, een apotheek en diverse medische voorzieningen. Ook de verbinding met uitvalswegen richting Breda, Rotterdam en Antwerpen is zeer goed.
Begane grond
De hoofdentree aan de voorzijde van het complex is voorzien van een automatische deur en een recent vernieuwd video-/intercomsysteem. U kunt eenvoudig bezoekers binnenlaten en heeft altijd zicht op wie er aanbelt. Vanuit de nette centrale hal bereikt u met de lift of het trappenhuis de bovenste verdieping, waar dit rustige appartement zich bevindt. Daarnaast is er vanuit de entree directe toegang tot de gezamenlijke, fraai aangelegde tuin én tot de individuele bergingen op de begane grond. Het privéparkeerterrein achter het gebouw is afgesloten met een slagboom, die u met uw eigen afstandsbediening kunt openen. Uitrijden gebeurt automatisch – comfortabel en praktisch.
Met de lift of via het trappenhuis bereikt u de vierde (bovenste) verdieping. Hier bevindt zich een royale, lichte hal die toegang biedt tot de drie appartementen op deze etage. Via de entree betreedt u de ruime privéhal van het appartement, die toegang biedt tot de woonkamer met halfopen keuken, twee slaapkamers, het volledig betegelde toilet met fonteintje, de badkamer, de berging en de meterkast.
De woonkamer is praktisch ingedeeld en ontvangt veel natuurlijk licht. De ruimte is afgewerkt met vloerbedekking en spachtelputz wandafwerking. Via de schuifpui in de woonkamer heeft u toegang tot het ruime balkon van ca. 10 m², ook voorzien van zonwering. Hier is voldoende plek voor een fijne lounge set, waar u de hele dag door kunt genieten van de zon en de rust.
De halfopen keuken is opgesteld in een praktische L-vorm en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vaatwasser, 4-pits kookplaat met afzuigkap en een oven/magnetroncombinatie.
Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers, beide met veel lichtinval. De kamers zijn afgewerkt met vloerbedekking en behang.
De badkamer is volledig betegeld en uitgerust met een douchecabine, ligbad, wastafelmeubel, een tweede toilet én een raam voor natuurlijke ventilatie.
De bergruimte biedt plaats aan de cv-ketel, de aansluitingen voor wasmachine, droger en heeft daarnaast voldoende opbergruimte.
Bijzonderheden
- Bouwjaar ca. 1999.
- Servicekosten ca. 179 euro.
- Zonnepanelen op het complex – ten dienste van de gemeenschappelijke voorzieningen (o.a. lift en verlichting)
- Berging op de begane grond, een eigen parkeerplaats.
- Levensloopbestendig
- Bovenste verdieping met prachtig uitzicht
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 179 per month
- Last asking price
- € 459,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,106
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 179.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1999
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 90 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 298 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 5 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, elevator, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 5th floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- ROOSENDAAL EN NISPEN C 10280
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ROOSENDAAL EN NISPEN C 10280
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 179.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,197x
Viewed
16x
Saved
10-10-2025
On Funda
Neighborhood

Fatima-villapark
Roosendaal- Residents
- 2,105
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,407
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




