Sold
Diepenbrocklaan 114702 HE RoosendaalFatima-villapark
€ 379,000 k.k.
- 89 m²living area
- 280 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- October 1, 2025
- Date of sale
- October 30, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Deze instapklare woning is een plaatje! Aan de mooie groene woonstraat “Diepenbrocklaan” in de componistenwijk bevindt zich deze fantastische geheel gemoderniseerde hoekwoning met eigen parkeerplaats, berging en fijne grote tuin.
De woning heeft een heerlijke lichte woonkamer, eigentijdse open keuken, 3 slaapkamers, moderne badkamer en een royale bergzolder. Centraal gelegen en direct nabij scholen, supermarkten en het stadscentrum. De wijk heeft goede verbindingen met de auto naar uitvalswegen en openbaar vervoer is makkelijk bereikbaar.
Begane grond:
- Entree/hal met trapopgang, meterkast en toiletruimte;
- Mooie lichte doorzonwoning met openslaande tuindeuren naar het terras;
- Open keuken met een moderne keukeninrichting bestaande uit een wandopstelling met diverse inbouwapparatuur zoals: afzuigkap, 5-pits gaskookplaat, oven en koelkast en een werkeiland met spoelbak en vaatwasmachine. De aansluiting voor de wasmachine is in de keukeninrichting verwerkt.
Eerste verdieping:
- Twee slaapkamers aan de voorzijde (waarvan één met airco)
- Ouderslaapkamer aan de achterzijde
- Luxe badkamer met vrijstaand bad, inloopdouche en vloerverwarming
Tweede verdieping:
-Ruime zolder via vlizotrap trap, met relatief nieuwe cv-ketel en de mogelijkheid voor extra kamer.
Algemeen:
- Parkeergelegenheid op eigen perceel;
- Besloten vrij gelegen achter- en zijtuin met (fietsen)berging en achterom;
- Energielabel D;
- Woning is v.v. HR ++ beglazing (2011) op de begane grond en eerste verdieping;
- C.v.-combiketel (2021);
- Meterkast (2012);
- Woning is te aanvaarden ca. juli 2026.
Benieuwd naar deze unieke woning? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ervaar het zelf!
Wanneer u een bieding uitbrengt, wordt deze uiteraard niet gedeeld met derden of andere kandidaat-kopers. Onder een bod wordt verstaan een concreet bedrag, een bieding zoals € 1.000,00 boven de hoogste bieder wordt niet geaccepteerd.
Wordt er naar aanleiding van de bezichtigingen maar 1 voorstel ingediend, dan wordt er met deze kandidaat een onderhandeling gestart.
Indien er twee of meer biedingen ontvangen worden, zullen wij die kandidaten die een voorstel hebben uitgebracht nog in de gelegenheid brengen om een tweede eindvoorstel in te dienen.
Verkoopvoorwaarden:
Asbestclausule
Bij woningen die voor 1 juli 1993 gebouwd zijn, bestaat het risico dat er asbesthoudende materialen verwerkt zijn in o.a. (rook)kanalen, dak(beschot), scheidingswanden, gevelpanelen, nabij verwarmings- en warmwatertoestellen en in de vloerbedekking. Het is bij de verkoper niet bekend dat er asbesthoudende materialen zijn verwerkt, het eventuele risico hiervan gaat na een verkoop over op de kopende partij, hetgeen wordt vastgelegd in de koopakte.
Ouderdomsclausule
De ouderdomsclausule zal voor deze woning in de koopakte worden opgenomen omdat de onroerende zaak meer dan 61 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij de nieuwe woningen. Koper kan zich hierdoor niet beroepen op het feit dat deze woning afwijkt van de huidige bouwvoorschriften.
Meetinstructie NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Uitgangspunt blijft altijd; “wat u ziet is wat u koopt” en de objectinformatie is van lagere prioriteit.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas na ondertekening
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Dit wil zeggen dat er pas sprake is van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt tevens niet gezien als een rechtsgeldige overeenkomst.
Waarborgsom of bankgarantie
Noortje van der Maat Makelaardij is aangesloten bij de NVM en daarom wordt gebruik gemaakt van de modelkoopovereenkomst zoals deze is vastgesteld door de NVM, VBO, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopakte wordt door ons standaard opgenomen dat er een waarborgsom of een bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom gesteld dient te worden.
Verkoopdocumentatie
Deze documentatie is met zorg door ons samengesteld, echter voor de juistheid van de verstrekte informatie zijn wij in de regel in grote mate afhankelijk van derden en derhalve aanvaarden de verkoper en wij geen aansprakelijkheid.
Tot slot:
Wij vinden het fijn dat u de moeite neemt om de informatie van deze woning door te nemen. Als u hem wilt bezichtigen, kan dat natuurlijk. Dan laten wij u de woning zien zoals hij op dit moment is ingericht en ingedeeld. We leiden u rond in de bestaande situatie, maar misschien heeft u andere ideeën. Daar luisteren we graag naar. Het huis heeft diversen uitbreidingsmogelijkheden. We leggen uit wat u met de ruimtes en de indeling kunt doen om er een nieuwe bestemming aan te geven die u past. Met beperkte middelen kunt u veel bereiken. Tijdens de bezichtiging maken we dat graag duidelijk.
Als u nog vragen heeft, neemt u dan contact met ons op. Dat kan per e-mail of telefonisch. We zijn u graag van dienst!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 379,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,258
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1962
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 89 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 280 m²
- Volume in cubic meters
- 371 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
Energy
- Energy label
- D
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2021, in ownership
Cadastral data
- ROOSENDAAL EN NISPEN C 6017
- Cadastral map
- Area
- 170 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ROOSENDAAL EN NISPEN C 11239
- Cadastral map
- Area
- 110 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 138 m² (12.50 metre deep and 11.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,754x
Viewed
56x
Saved
30-9-2025
On Funda
Neighborhood

Fatima-villapark
Roosendaal- Residents
- 2,105
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,459
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




