New
Bredestraat 385242 CG RosmalenMolenhoek
€ 435,000 k.k.
- 82 m²living area
- 204 m²plot size
- 4bedrooms
- Genergy label
Eye-catcherKarakteristieke jaren ’30 woning met garage op een toplocatie!
Description
Karakteristieke jaren ’30 woning vol potentie op een toplocatie!
Meer dan zestig jaar lang is deze karakteristieke twee-onder-een-kapwoning uit 1937 bewoond door één en dezelfde eigenares. Met oneindig veel liefde, zorg en zuinigheid is het huis door de decennia heen gekoesterd en onderhouden. Het is een plek waar de tijd even heeft stilgestaan, waar kinderen mochten opgroeien en waar een lang en gelukkig leven is geleefd. Nu is het moment gekomen dat dit warme gezinshuis wacht op een nieuw hoofdstuk; een kans voor nieuwe bewoners om hier hun eigen mooie herinneringen te gaan schrijven.
Welkom binnen
Zodra u op de hoek van de Bredestraat en de Oude Baan staat, voelt u direct de authentieke, uitnodigende sfeer. Vergeet de moderne ring-deurbel; hier meldt u zich nog met een onverwoestbare, nostalgische draaideurbel. Een eenvoudige handomdraai, de bel gaat en u stapt binnen.
De hal, compleet met een charmant kastje voor de post, de originele compacte meterkast en een prachtige klassieke traploper, zet meteen de toon. Vanuit de hal loopt u de lichte woonkamer binnen, gelegen aan de voorzijde van het huis. Hier geniet u van een uniek driezijdig uitzicht: over de geliefde Bredestraat, richting de zijtuin én over de Oude Baan. Geen elektrische rolluiken hier, maar prachtige authentieke houten luiken. Is het buiten warm of juist guur? Dan sluit u de luikjes handmatig van buitenaf. Hoe simpel, puur en mooi kan het leven zijn?
De woonkamer loopt over in de keuken. Hier spat de nostalgie van de wanden: prachtige oude tegeltjes, een originele terrazzo vloer en een authentieke schouw met siergordijntjes waar de witgoedopstelling staat. De keuken bestaat uit een eenvoudig maar functioneel keukenblok met zicht op de Oude Baan. Dit was de plek waar de dame des huizes decennialang met veel plezier stond te koken en ondertussen vrolijk kon zwaaien naar de buurtgenoten die voorbijliepen. Vanuit de keuken heeft u tevens toegang tot een praktische bergkast en een grote koele kelder (voorzien van een fijn tochtluikje met gaas).
Achter de keuken bevindt zich een portaal dat toegang biedt tot de betegelde doucheruimte (met douche en wastafel), een separaat toilet en de achterdeur naar de tuin.
Tuin
De prachtig aangelegde tuin is door de jaren heen keurig netjes bijgehouden en staat vol mooie bloemen en planten. Dankzij de lage haagjes heeft de tuin een heerlijk open en gastvrij karakter. De zon heeft hier vrij spel, waardoor u op het terras nagenoeg de hele dag van de warmte kunt genieten.
Achter op het perceel staat een royale garage/berging. Een ideale ruimte voor fietsen, tuingereedschap en al uw hobby's. Bovendien beschikt de woning over goede parkeermogelijkheden, zowel op de eigen oprit voor de garage als in de directe omgeving.
Eerste verdieping
Via de vaste trap met klassieke loper bereikt u de eerste verdieping. Hier grenzen drie slaapkamers aan de overloop, elk toegankelijk via prachtige, originele paneeldeuren. De kamers zijn uitgerust met houten plafonds, vloerbedekking en sfeervolle raampartijen met enkel glas. De twee grootste kamers aan de voorzijde bieden ruimte voor een tweepersoonsbed en zijn voorzien van de voor deze bouwperiode zo typerende vaste kasten.
Een tweede vaste trap brengt u naar de tweede verdieping. Deze verdieping is slim afsluitbaar met een luik, wat ideaal is om de stookkosten lager te houden. Naast een praktische bergkast en twee kleine dakramen vindt u hier de historische en oerdegelijke Nefit-ketel. Door het aanbrengen van een dakkapel is deze zolderverdieping bovendien uitstekend geschikt voor een moderne masterbedroom.
Wonen in de Molenhoek
Niet alleen het huis, ook de locatie is goud waard. De woning ligt in het zeer geliefde en levendige deel 'De Molenhoek'. Loop de deur uit en binnen een paar minuten staat u in het gelijknamige winkelcentrum voor al uw dagelijkse boodschappen. Alles wat Rosmalen zo fijn maakt ligt binnen handbereik: tennisvelden, de bekende speeltuin ‘Het Kwekkeltje’, overdekt zwembad ‘Kwekkelstijn’, sporthal ‘De Hazelaar’ en cultureel centrum 'Perron 3'.
Wilt u de natuur in? Het natuurgebied ‘De Zandverstuiving’ nodigt uit tot heerlijke wandelingen, hardloopsessies of een middag struinen. Scholen zijn in de directe omgeving te vinden: zo ligt Kindcentrum ‘De Troubadour’ op loopafstand en is het Rodenborch College uitstekend per fiets bereikbaar. Bovendien ligt het NS-station op loopafstand, waardoor u in slechts 7 minuten op 's-Hertogenbosch Centraal staat. En voor een gezellig terrasje of de weekmarkt op donderdag wandelt of fietst u zo naar ‘het dorp’, rondom de gezellige Driesprong.
Kortom:
Bredestraat 38 is een woning die met zeldzame zorg is bewoond en direct warm aanvoelt. Het is tevens een huis dat vraagt om gemoderniseerd te worden naar de maatstaven van nu. Maar wie door de huidige inrichting heen kijkt, ziet een fantastische basis met een prachtig perceel van 204 m², schitterende jaren '30 elementen en ongekend veel potentie. Een unieke kans om een karakteristieke woning volledig naar eigen smaak te transformeren tot uw eigen droomhuis.
Bijzonderheden:
- Karakteristieke twee-onder-een-kapwoning uit 1937
- Gelegen op een prachtig hoekperceel van 204 m²
- Behoud van vele originele elementen (paneeldeuren, terrazzo vloer, authentieke luiken, schouw)
- Royale garage/berging in de achtertuin
- Fantastische ligging in de kindvriendelijke en gewilde wijk 'De Molenhoek'
- Alle denkbare voorzieningen, scholen, natuur en NS-station op korte loop-/fietsafstand
- De woning dient gemoderniseerd te worden; een unieke kans om uw eigen woonwensen te realiseren!
(Deze presentatie is met zorg samengesteld. Aan enige onjuist- en/of onvolkomenheden/maatvoeringen in de vermelde gegevens kunnen echter geen rechten ontleend worden).
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 435,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,305
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1937
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 82 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- External storage space
- 26 m²
- Plot size
- 204 m²
- Volume in cubic meters
- 342 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- G
- Heating
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (in ownership)
Cadastral data
- ROSMALEN G 724
- Cadastral map
- Area
- 204 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
4-6-2026
On Funda
Neighborhood

Molenhoek
Rosmalen- Residents
- 4,120
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 4,642
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



