New
Groote Wielenlaan 3585245 AX RosmalenDe Hoven
€ 498,500 k.k.
- 104 m²living area
- 118 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherHoogwaardig afgewerkte, uitgebouwde woning met fijne achtertuin (Z)!
Description
Op een fijne en populaire locatie gelegen, met groenstrook aan de voorzijde, uitgebouwde tussenwoning met 3 (slaap)kamers en een zonnige achtertuin op het zuiden. Deze heerlijk lichte woning met hoog afwerkingsniveau is gelegen op loopafstand van de Groote Wielenplas en het nieuwe winkelcentrum!
Deze instapklare woning is gelegen in een brede straat in de kindvriendelijke en populaire wijk De Groote Wielen. Tevens is er bijzonder veel lichtinval door de grote raampartijen in de gehele woning! In 2024 heeft de woning nog een ruime update gehad en beschikt zodoende onder andere over PVC-vloeren, keukenapparatuur (Quooker, inductieplaat, afzuiging) en volledig binnen schilderwerk (inclusief alle houtwerk) uit dat jaar. De woning heeft een goede basis met o.a. luxe binnendeuren. Op de begane grond is de woning voorzien van een heerlijk ruime woonkamer met openslaande deuren naar de achtertuin. Aan de voorzijde bevindt zich de keuken. Een verrassend ruime begane grond! Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers en een nette badkamer. De tweede verdieping beschikt over een derde slaapkamer en een was-/stookruimte. De woning, met energielabel A, is volledig geïsoleerd met o.a. HR++ beglazing en 9 zonnepanelen. De zonnige achtertuin is gelegen op het zuiden en is voorzien van een berging met kleine overkapping. Laat je verrassen door deze woning!
Gelegen op een centrale plek in de wijk 'De Hoven' in de De Groote Wielen, op een steenworp afstand van de Groote Wielenplas, waar je kunt uitwaaien op het strand, kunt varen op het water en heerlijk kunt wandelen in het groen. Een omgeving die uitermate geschikt is voor jong en oud. De woning is gesitueerd op een gunstige locatie ten opzichte van de uitvalswegen, waardoor je in enkele minuten op de A59 en de A2 kunt zijn. Diverse fiets- en wandelpaden zorgen voor een goede aansluiting met het centrum van Rosmalen. Met het openbaar vervoer ben je binnen 20 minuten in het centrum van 's-Hertogenbosch. Als je een beetje sportief bent ingesteld, fiets je ook in 20 minuten naar het centrum van 's-Hertogenbosch en ben je binnen 5 minuten in het centrum van Rosmalen. Op een steenworp afstand bevinden zich onder andere basisscholen, kinderdagverblijven, een gezondheidscentrum, vele speeltuinen en een nieuw winkelcentrum.
Er is nog veel meer te vertellen over het woonplezier en de woonomgeving, maar het lijkt ons beter als je ter plekke kennis maakt. Deze woning is zeker een bezichtiging waard, je bent bij deze van harte uitgenodigd!
Indeling
Begane grond:
Via de entree aan de voorzijde van de woning komen we in de hal met meterkast, garderobe en toiletruimte (met wandcloset en fonteintje). Vanuit de hal hebben we toegang tot de woonkamer.
De royale tuingerichte woonkamer, met praktische trapkast, is voorzien van grote raampartijen aan de achterzijde van de woning, welke zorgen voor een prettige lichtinval. De woonkamer is uitgebouwd en voorzien van openslaande deuren met plissehor en toegang tot de achtertuin. Een fijne lichte ruimte!
Aan de voorzijde van de woning is de keuken gesitueerd. De keuken, met granieten blad, is geplaatst in een L-vorm en voorzien van de volgende apparatuur: vaatwasmachine, spoelbak, quooker, Le Mans carrousel, inductiekookplaat, afzuigkap, combimagnetron, koelkast en opbergruimte in de kasten.
De begane grond is afgewerkt met een tegelvloer in de hal en PVC-kliklaminaat in de woonkamer en keuken. De begane grond is voorzien van vloerverwarming. De wanden en plafonds zijn afgewerkt met glad stucwerk met sierlijst.
Vanuit de woonkamer gaan we via een afgesloten vaste trap naar de eerste verdieping.
Eerste verdieping:
De overloop geeft toegang tot twee slaapkamers en de nette badkamer. Deze verdieping is afgewerkt met PVC kliklaminaat en glad stucwerk wandafwerking.
Als eerste betreden we de masterbedroom van circa 16 m² aan de achterzijde van de woning. De kamer is voorzien van een kunststof dakkapel met elektrisch rolluik en een op maat gemaakte inbouwkast. Vanuit deze kamer heb je vrij zicht de achtergelegen straat in.
Aan de voorzijde is de tweede slaapkamer gelegen over de gehele breedte van de woning.
Terug op de overloop lopen we naar de badkamer, welke betegeld is met een antraciet vloertegel en een witte wandtegel. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafel met meubel, vaste kast en een wandcloset.
Terug op de overloop gaan we naar de tweede verdieping.
Tweede verdieping:
Via de vaste trap is deze verdieping te bereiken met derde slaapkamer en de was-/stookruimte. Deze verdieping is voorzien van een laminaatvloer.
De derde slaapkamer is mooi ruim met een kunststof dakkapel aan de voorzijde en 2 dakramen aan de achterzijde. Deze kamer is tevens voorzien van een op maat gemaakte inbouwkast.
Vanuit de slaapkamer hebben we toegang tot de was-/stookruimte. Deze ruimte is voorzien van een dakraam, de opstelplaats van de c.v.-ketel (Intergas), omvormer van de zonnepanelen en de aansluitpunten van de wasmachine en droger.
Tuin:
Vanuit de woonkamer is de achtertuin, met achterom, te bereiken. De zonnige tuin is gelegen op het zuiden en voorzien van sierbestrating en een buitenkraan. Achterin de tuin bevindt zich een vrijstaande houten berging met elektra met aangrenzend een kleine overkapping. Een fijne tuin waar je heerlijk kunt genieten!
(Deze brochure is met zorg samengesteld. Aan enige onjuist- en/of onvolkomenheden/maatvoeringen in de vermelde gegevens kunnen echter geen rechten ontleend worden)
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 498,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,793
- Year of construction
- 2009
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 104 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 118 m²
- Volume in cubic meters
- 369 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas ( combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- ROSMALEN H 5455
- Cadastral map
- Area
- 118 m²
- Back garden
- 34 m² (7.30 metre deep and 4.70 metre wide)
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

De Hoven
Rosmalen- Residents
- 2,955
- Family with children
- 68%
- Avg. asking price / m²
- € 4,434
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.