Heliusstraat 25243 XB RosmalenHondsberg
€ 489,500 k.k.
- 134 m²living area
- 183 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherEindwoning met 4 slaapkamers, achtertuin en multifunctionele ruimte.
Description
In de wijk "Hondsberg", op loopafstand van het centrum van Rosmalen gelegen, ruime eindwoning (134m²) met 4 slaapkamers, zonnige achtertuin op het zuidwesten met serreaanbouw en bijzonder ruime multifunctionele berging.
Deze woning is gelegen op een hoek en beschikt over een royale voortuin met vrij uitzicht. De woning wordt al 20 jaar met veel liefde bewoond door de huidige eigenaren en is in de loop van jaren gemoderniseerd. In 2019 is de begane grond voorzien van vloerverwarming en een nieuwe tegelvloer. Ook is de serreaanbouw voorzien van glazen schuifwanden. De woning is voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing. Op de begane grond bevindt zich een doorzonwoonkamer met openslaande deuren naar de serreaanbouw en een complete dichte keuken. Op de eerste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers en een royale badkamer. De tweede verdieping beschikt over een voorzolder met bergruimte, een vierde slaapkamer en een stookruimte. De zonnige achtertuin is gelegen op het zuidwesten en is voorzien van een royale berging met multifunctionele ruimte. Laat je verrassen door deze ruime woning!
De woning is centraal gelegen in Rosmalen in de directe nabijheid van diverse voorzieningen. Met enkele minuten lopen sta je midden in het centrum van Rosmalen dat beschikt over verschillende winkels, terrassen en eetgelegenheden. Ook speeltuinen, kinderdagverblijven, scholen, een station en sportgelegenheden zijn op korte afstand te vinden. De woning is strategisch gelegen met goede aansluitingen op belangrijke uitvalswegen A2 en A59. Mede door de goede infrastructuur en voorziening van openbaar vervoer sta je met een kwartier in de bruisende binnenstad van ‘s-Hertogenbosch!
Er valt nog veel meer te vertellen over deze woning. Wij nodigen je daarom van harte uit om een bezichtiging met ons in te plannen!
Indeling
Begane grond:
Via de voortuin en de entree aan de voorzijde van de woning bereiken we de hal met vernieuwde meterkast (met krachtstroom), toiletruimte (met wandcloset) en trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal is er toegang tot de woonkamer en de keuken.
Bij binnenkomst in de ruime woonkamer valt direct de heerlijke ruimte met de grote raampartijen aan de voor- en achterzijde op. Aan de voorzijde kijk je vrij de straat in. Via openslaande deuren is er toegang tot de serre-aanbouw.
Terug in de hal lopen we door naar de dichte keuken met deur naar de serre/achtertuin. De ruime keuken, met composiet aanrechtblad, is voorzien van een spoelbak, vaatwasmachine, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, Amerikaanse koel-/vriescombinatie, oven, combimagnetron, opbergruimte in de kasten en wasmachine aansluiting.
De begane grond is afgewerkt met een tegelvloer met vloerverwarming en glad stucwerk wandafwerking.
Via de hal gaan we middels de vaste trap naar de verdieping.
Eerste verdieping:
De overloop biedt toegang tot 3 royale slaapkamers en de vernieuwde badkamer. Deze verdieping is afgewerkt met een laminaatvloer en wanden met glad stucwerk.
De masterbedroom aan de achterzijde van de woning is met zijn 17m² ruim van formaat en is voorzien van airconditioning en raam met elektrisch rolluik. Naast deze kamer is de tweede slaapkamer gesitueerd, ook deze kamer is voorzien van een elektrisch rolluik. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de derde royale slaapkamer.
Terug op de overloop lopen we door naar de moderne badkamer aan de voorzijde van de woning. De badkamer is heerlijk ruim en voorzien van een grote inloopdouche met regendouche, dubbele wastafel met meubel, spiegelkast, wandcloset, designradiator en ingebouwde radio. De badkamer is volledig betegeld met een grijze vloer- en wandtegel.
Terug op de overloop gaan we via een vaste trap naar de tweede verdieping.
Tweede verdieping:
Via de vaste trap is de overloop met vliering en bergruimte te bereiken met toegang tot de vierde slaapkamer en de separate stookruimte. Aan de achterzijde van deze verdieping is een grote dakkapel geplaatst. De stookruimte is voorzien van de opstelplaats van de c.v.-ketel (Remeha, 2024).
De vierde slaapkamer is voorzien van een dakkapel, bergruimte aan de achterzijde en een wastafel.
Tuin:
De zonnige achtertuin, met achterom via de zijkant van de woning, is gelegen op het zuidwesten. De tuin is voorzien van sierbestrating. Aan de woning is een serre-aanbouw geplaatst met glazen schuifwanden. De serre is voorzien van elektra. Een fijne, compacte tuin!
Berging:
Achterin de tuin is de grote vrijstaande berging gesitueerd. Deze berging is gesplitst in 2 delen, een multifunctionele ruimte en een berging. Het multifunctionele gedeelte is voorzien van elektra en een rolluik naar de straat en een (loop)deur naar de tuin.
(Deze brochure is met zorg samengesteld. Aan enige onjuist- en/of onvolkomenheden/maatvoeringen in de vermelde gegevens kunnen echter geen rechten ontleend worden)
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 489,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,653
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 134 m²
- Exterior space attached to the building
- 23 m²
- External storage space
- 26 m²
- Plot size
- 183 m²
- Volume in cubic meters
- 466 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- CH boiler
- Remeha ( combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- ROSMALEN I 1953
- Cadastral map
- Area
- 183 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 46 m² (6.80 metre deep and 6.80 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Popularity
3,143x
Viewed
23x
Saved
1-4-2026
On Funda
Neighborhood

Hondsberg
Rosmalen- Residents
- 2,490
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 4,759
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.