Sold
Avenue Concordia 28-A3062 LJ RotterdamKralingen Oost
€ 500,000 k.k.
- 76 m²living area
- 1bedroom
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- May 21, 2025
- Date of sale
- May 31, 2025
- Term
- 10 days
Description
Turn key. High-end. Onvergelijkbaar!
Aan een van de mooiste lanen van Rotterdam, in het geliefde Kralingen-Oost, ligt dit instapklare appartement van 76m² met - Ruime berging (ca. 10m²). In 2023 volledig gerenoveerd onder begeleiding van een architect en interieurdesigner — en dat zie je aan alles.
Perfectie tot in detail. Van de Hongaarse punt parketvloer met vloerverwarming tot het kwartsieten werkblad in de maatwerk keuken. Dit is geen huis dat je moet opknappen. Dit is een woning die af is. Echt af.
Indeling
Entree met garderobe, meterkast en intercom. Vanuit de hal stap je de lichte woon-/eetkamer binnen met een bio-ethanol inbouwhaard. De luxe open keuken is voorzien van alle gemakken: een kookeiland met kwartsiet blad, Quooker, oven, vaatwasser en koel-vriescombinatie. Alles strak ingebouwd, alles klopt.
Aan de achterzijde de royale master suite: slaapkamer, volledig geïntegreerde inbouwkasten, een open badkamer met dubbele inloopdouche, separate toiletruimte met fonteintje en een maatwerk wastafelmeubel met kwartsiet blad. Vanuit hier én de woonkamer heb je toegang tot het balkon. Rust en klasse op één plek.
De locatie – levendig én ontspannen
Kralingen-Oost is charmant, karaktervol en leeft. Binnen een paar minuten loop je naar de Lusthofstraat met ambachtelijke winkels, fijne koffiezaken, een goede slager en een uitstekende bakker. Zin in een espresso of verse bloemen voor het weekend? Je loopt er zo naartoe. Ook de metro ligt op loopafstand — ideaal voor een snelle verbinding naar de stad of het station.
En dan is er de Kralingse Plas. Perfect voor je ochtendrun, een wandeling met koffie of zomerse picknick aan het water. Hier woon je groen, zonder in te leveren op de stad.
Bijzonderheden
- Woonoppervlakte: ca 76 m²;
- Bouwjaar: 1952;
- Energielabel C;
- Actieve VvE; bijdrage € 153,- per maand
- Compleet gerenoveerd in 2023;
- Kozijnen vernieuwd in 2021;
- Hongaarse punt parketvloer met vloerverwarming;
- Smart home verlichting;
- Bio-ethanol haard;
- Luxe keuken met kwartsiet werkblad;
- Luxe badkamer met dubbele douche;
- Balkon aan achterzijde;
- Ruime berging (ca. 10 m²);
- Oplevering in overleg.
Kolpa van der Hoek Makelaars & Taxateurs is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen NVM-makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van dit object.
Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
In de akte zullen de volgende, extra artikelen worden opgenomen: een ouderdomsclausule en een toelichting op artikel over mogelijke aanwezigheid van asbest gezien het bouwjaar.
Koper is uitgenodigd de opgegeven oppervlakte(s) van het gekochte op juistheid te controleren en heeft inzage in het meetrapport waarbij woonruimte en overige ruimte gesplitst zijn.
Deze informatie is door Kolpa van der Hoek Makelaars & Taxateurs met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,579
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 155.26 per month
Construction
- Type apartment
- Residential property with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1950
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 76 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 10 m²
- Volume in cubic meters
- 244 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas
Cadastral data
- KRALINGEN G 5172
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 155.26 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,708x
Viewed
118x
Saved
21-5-2025
On Funda
Neighborhood

Kralingen Oost
Rotterdam- Residents
- 8,600
- Family with children
- 19%
- Avg. asking price / m²
- € 5,495
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




