Berglustlaan 14-D3054 BG RotterdamHillegersberg Noord
€ 675,000 k.k.
- 100 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Description
Sint zat te denken,
wat hij jou dit jaar zou schenken.
Wellicht wordt dit prachtige benedenhuis,
jouw sfeervolle nieuwe thuis.
Dit turn-key 3-kamer hoek appartement met tuin en garage, is bijzonder smaakvol en luxueus verbouwd en beschikt over een riante woonkamer met verrassend veel lichtinval en een spectaculaire open woonkeuken.
Sterke pluspunten zijn o.a. de tuin, de eigen parkeergelegenheid voor twee auto's voor de bijbehorende garage, de algehele luxe afwerking met hoogwaardige materialen en dat het gehele appartement is voorzien van vloerverwarming. Een absoluut selling point is dat de fundering geheel vernieuwd is in 2025 en vervolgens het gehele pand geheel gerenoveerd is, waardoor al het leidingwerk (water, elektra, gas), centrale verwarming, mechanische ventilatie, vloeren, stucwerk, keuken en sanitair hagelnieuw is. Ook op het vlak van duurzaamheid scoort het appartement goed met een energielabel A.
Gelegen op loopafstand van diverse voorzieningen zoals supermarkten, winkels en gezellige horecagelegenheden. In de buurt vind je ook het unieke natuurzwembad het Zwarte Plasje. Verder zijn het Plaswijckpark, De Bergse Plassen, het Lage Bergse Bos en De Rotte op loop- of fietsafstand en bieden je volop sport- en recreatiemogelijkheden.
In de omgeving zijn uitstekende scholen en kinderdagverblijven. Er is een goede aansluiting op uitvalswegen A12, A13, A16 en A20. Tramlijn 4 bevindt zich op loopafstand en brengt je rechtstreeks naar het centrum en Rotterdam Centraal.
Indeling:
Gezamenlijke entree op de begane grond, opgang naar de beletage.
Beletage:
Entree, hal met toilet, riante woonkamer met toegang tot de tuin met de garage en parkeergelegenheid aan de achterzijde. Open keuken voorzien van luxe keukenblok en kookeiland met alle wenselijke ingebouwde apparatuur (Bosch) en tevens voorzien van een Quooker.
Souterrain:
Via een trap in de woonkamer naar de hal in het souterrain, hier vind je bergruimte onder de trapopgang met o.a. de cv-ketel, twee zeer ruime slaapkamers waarvan één met een ligbad en een luxe badkamer voorzien van een inloopdouche, een wastafelmeubel, een toilet, vloerverwarming, inbouwkranen en een verwarmde spiegel met verlichting.
Tuin:
Een voor-, zij- en achtertuin. De achtertuin is voorzien van een garage en eigen parkeergelegenheid op daarvoor gelegen pad.
Bijzonderheden:
- bouwjaar 1923
- zeer grondig gerenoveerd in 2025
- gelegen op eigen grond
- gebruiksoppervlakte wonen ca. 100 m²
- garage met eigen parkeergelegenheid voor twee auto's op het pad
- energielabel A
- verwarming en warm water door middel van cv-combiketel (2025)
- volledig voorzien van houten kozijnen met dubbel glas
- in 2025 is de fundering vernieuwd
- het pannendak is vernieuwd in 2025
- videofoon aanwezig
- VVE in oprichting
- niet zelfbewoningsclausule van toepassing
Oplevering in overleg.
Voor aanvullende informatie over deze woning kunt u de eigen website (adres+huisnummer) bezoeken.
J.J. van Oosten Makelaardij is de NVM-makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen NVM-makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van dit object.
Aan deze aanbiedingstekst kunnen geen rechten worden ontleend.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 675,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,750
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1923
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 100 m²
- Volume in cubic meters
- 332 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha HR (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- HILLEGERSBERG F 2147A
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 71 m² (20.18 metre deep and 3.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
2,214x
Viewed
58x
Saved
5-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




