Sold under reservation
Beukelsdijk 54-A3021 AJ RotterdamMiddelland
€ 679,000 k.k.
- 138 m²living area
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Deze unieke, vooroorlogse, dubbele benedenwoning biedt een verrassend ruime indeling die het karakter van het pand combineert met modern comfort. De woning is gelegen in een gewilde buurt, dichtbij winkels, scholen en openbaar vervoer. Het Centraal Station is echt op loopafstand, dus Den Haag ( 20 minuten) en Amsterdam ( 1 uur) zijn goed en snel bereikbaar.
De woning beschikt over een tuin van 60 m2 op het zuiden. De tuin is onderdeel van aaneengesloten binnentuinen, waardoor het geluid van de stad in de tuin nauwelijks hoorbaar is. Het interieur heeft een frisse en creatieve twist, met leuke elementen die de charme van het vooroorlogse gebouw behouden. Door de speelse verbouwing en slimme indeling voelt de woning verrassend ruim aan. Op de 1e verdieping zijn nu 3 (slaap)kamers. Verbouwing om een 4e slaapkamer te creëren is mogelijk. Het is een heerlijk familiehuis op een toplocatie met energielabel A!
Mis deze kans niet! Kom snel een kijkje nemen en ontdek de mogelijkheden van deze bijzondere woning.
Indeling:
Begane grond:
Entree, gang, meterkast, trapkast, vergroot toilet met fonteintje.
Heerlijk speelse, doorgebroken woonkamer met open keuken (12.80 x 3.30) +
(1.86 x 5.09) met openslaande deuren (geheel nieuwe achterpui met grote raampartijen welke geplaatst is in 2014) naar zonnige op het zuiden gelegen terras ( 22 m²!) met buitenkraan en tuin (12.70 x 5.42). Een oase van rust en dat zo dichtbij het centrum.
De ruime keuken is voorzien van een vaatwasser (2023), grote oven,
koel-/vriescombinatie, afzuigkap, inductie kookplaat, close-in elektrische boiler en mooi natuurstenen werkblad.
De begane grond is voorzien van een mooie, visgraat gelegde, massief houten vloer. Tevens zijn de wanden strak gestukt.
Vanuit uit woonkamer is de kelder met dompelaar bereikbaar.
1e Verdieping:
Overloop, gang, 2e toilet, praktische wasruimte.
Achterkamer met kastenwand (5.72 x 3.30).
Ruime badkamer (2.00 x 3.96) met hoekdouche, 2 wastafels en ligbad.
Tussenkamer (2.18 x 3.30 ) met C.V.-installatie.
Voorkamer (3.30 x 5.00).
Werkkamer (1.92 x 3.22).
Bijzonderheden:
- Eigen grond.
- Woonoppervlakte 138 m².
- Inhoud: 517 m³.
- Verwarming en warm water bovenverdieping door middel van C.V.-combiketel.
- Energielabel: A.
- Zeer centrale ligging, dicht bij Centraal Station, het centrum en de uitvalswegen gelegen.
Stad & Land NVM Makelaars is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen NVM makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van dit object.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 679,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,920
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 125.00 per month
Construction
- Type apartment
- Double ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1920
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 138 m²
- Exterior space attached to the building
- 22 m²
- Volume in cubic meters
- 517 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and bath
- Number of stories
- 2 stories
- Located at
- 1st floor
Cadastral data
- DELFSHAVEN I 3581
- Back garden
- 69 m² (12.70 metre deep and 5.42 metre wide)
- Periodic contribution
- Yes (€ 125.00 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,070x
Viewed
65x
Saved
23-3-2026
On Funda
Neighborhood

Middelland
Rotterdam- Residents
- 11,690
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 5,026
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?