Beverstraat 1523074 SW RotterdamHillesluis
€ 280,000 k.k.
- 70 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherBetaalbaar, instapklaar 3-kamer woning zeer centraal gelegen op Zuid!
Description
Op zoek naar een betaalbaar, leuk en geheel instapklaar appartement op Zuid? Zoek niet verder! Dit appartement met 2 slaapkamers is intern gemoderniseerd in 2009 daardoor van alle gemakken voorzien en verder zeer praktisch ingericht. Het appartement is gelegen in de wijk Hillesluis en nabij alle voorzieningen en uitvalswegen in de wijk! Het complex valt onder de MVE onderhoudsgarantie en beschikt tevens over een gemeenschappelijk binnentuin.
Bijzonderheden:
Begane grond: entree portiek en trappenhuis, trap naar bergingen in de onderbouw
2e etage; entree met ruime gang/hal, meterkast, badkamer en toegang tot alle ruimten in de woning. De gehele woning is voorzien van een nette laminaatvloer
Lichte en ruime woonkamer van ca. 26 m2 met toegang tot het balkon/loggia gelegen op het westen. De half dichte keuken van ca. 7 m2 is vanuit de woonkamer te betreden en voorzien van een gaskookpit, oven, afzuigkap, koel-/vriescombinatie en vaatwasser (2009),
Slaapkamer 1, is ca. 12 m2 en gelegen aan de straatzijde
Slaapkamer 2, is ca. 8 m2 en gelegen aan de galerijzijde
Badkamer van ca. 3 m2 voorzien van wastafelmeubel, design radiator en douchecabine (2009)
Het toilet is voorzien van een zwevend toilet en fonteintje (2009)
Kast met c.v. ketel opstelling en mechanische ventilatie unit, tevens een wasautomaat-/droger aansluiting aanwezig, deze ruimte is ook geschikt als opbergruimte
Prive berging in de onderbouw ca. 5 m2
Het complex beschikt over een gemeenschappelijke binnentuin
Goed om te weten:
De VvE-bijdrage is ongeveer € 135,40 per maand, volgens begroting 2025, begroting 2026 bedraagt € 138,65. De bijdrage voor GSO (gemeenschappelijk satelliet ontvangst) per maand bedraagt € 5,00. Dit is individueel op te zeggen door eigenaren
Warmwater en warmte via C.V. ketel van het merk Agpo van bouwjaar ca. 1996
Het betreft eeuwigdurend afgekochte (onder) Erfpacht alsmede canon
De verkoop betreft een vaste prijs
De datum van levering is gepland op 16 februari 2026
Deze woning heeft een eeuwigdurende zelfbewoningsplicht: je mag de woning niet verhuren of in gebruik geven aan iemand anders
Er geldt een antispeculatiebeding: je moet minimaal twee jaar zelf in het huis wonen vóór je het mag verkopen
Je tekent de notariële overdracht bij de projectnotaris
Er is een voorrangsregeling van toepassing
Hillesluis is een stadswijk uit de jaren '20 en '30. Door de arbeidskrachten in de havens begin vorige eeuw werd Hillesluis een arbeiderswijk. De Winkelboulevard Zuid, de langste winkelstraat van Rotterdam, gaat dwars door de wijk. Hillesluis kenmerkt zich door smalle en dichtbebouwde straten afgewisseld met groene zones. Voor kinderen is er veel te doen, skaten in het West-Varkensoordsepark of voetballen op het Cruyff Court en kinderen is er speelboerderij Odilia of sportspeeltuin Hillesluis.
Je hebt ruime keus uit verschillende basisscholen; van openbare tot islamitische en protestants-christelijke. Er zijn ook meerdere kinderdagverblijven en peuterspeelzalen in de wijk. In de wijk vind je ook een gezondheidscentrum.
Binnen 15 minuten ben je met de tram in hartje centrum Rotterdam. Verder lopen verschillende bus- en tramlijnen door de wijk die je naar omliggende wijken en naar Centraal Station Rotterdam brengen.
Ook in de buurt: Afrikaandermarkt, Ahoy Rotterdam, Stadion de Kuip, bioscoop Pathe, Zuiderpark
De advertenties op deze website zijn met de grootste zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voorkomen dat een advertentie niet volledig is of een fout bevat. Derhalve zijn alle advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 280,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,000
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 138.67 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 70 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 223 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Agpo (gas-fired combination boiler from 1997, in ownership)
Cadastral data
- ROTTERDAM V 4881
- Cadastral map
- Ownership situation
- Ownership encumbered with long-term leaset
- ROTTERDAM V 4881
- Cadastral map
- Ownership situation
- Ownership encumbered with long-term leaset
Exterior space
- Location
- In residential district, open location and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking, parking garage and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 138.67 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,108x
Viewed
14x
Saved
11-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



