Sold under reservation
Boergoensevliet 34-A3082 KT RotterdamOud Charlois
€ 300,000 k.k.
- 93 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Description
Ruime woning met een prettige indeling, gelegen op een fijne locatie, en volop mogelijkheden om naar eigen wens in te richten!
Middels de entree krijgt u toegang tot de trapopgang naar de eerste verdieping. Op de eerste verdieping bevinden zich de geheel betegelde toiletruimte, een ruime woonkamer en een nette dichte keuken welke is voorzien van verschillende inbouwapparatuur. Vanuit de keuken bereikt u het balkon, welke is gelegen op het oosten. De eetkamer staat in verbinding met de keuken. Via de overloop krijgt u toegang tot de verschillende vertrekken van de tweede verdieping. Hier bevinden zich de badkamer en twee slaapkamers. Één slaapkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en één slaapkamer aan de achterzijde van de woning, vanuit deze slaapkamer krijgt u toegang tot het terras, welke is gelegen op het oosten.
Boergoensevliet 34 A is gelegen aan een karakteristieke en groene laan in het geliefde en veelzijdige Rotterdam-Zuid. De omgeving kenmerkt zich door een prettige mix van rust, stedelijke voorzieningen en goede bereikbaarheid. Langs de singel vindt u veel groen en water, wat zorgt voor een aangename woonomgeving met een open en ruimtelijk gevoel. Voor de dagelijkse boodschappen zijn diverse supermarkten, speciaalzaken en winkels op korte afstand gelegen, ook horecagelegenheden, cafés en restaurants bevinden zich in de directe omgeving. De woning is gunstig gelegen ten opzichte van openbaar vervoer. Tram- en bushaltes bevinden zich op loopafstand en metrostation Zuidplein is snel bereikbaar, waardoor u binnen korte tijd in het centrum van Rotterdam bent. Met de auto zijn de uitvalswegen A15, A16 en A29 eenvoudig te bereiken, wat zorgt voor een uitstekende verbinding met de rest van de stad en regio.
Begane grond:
- Middels de entree krijgt u toegang tot de trapopgang naar de eerste verdieping.
Eerste verdieping:
- Via de overloop krijgt u toegang tot de verschillende vertrekken;
- Geheel betegelde toiletruime met fonteintje;
- De ruime en lichte woonkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning;
- De dichte keuken in rechte opstelling is gelegen aan de achterzijde van de woning en voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap en oven;
- De eetkamer staat in verbinding met de keuken;
- Via de keuken krijgt u toegang tot het balkon welke is gelegen op het oosten;
Tweede verdieping:
- De badkamer is voorzien van een inloopdouche en wastafelmeubel;
- Slaapkamer 1 is gelegen aan de voorzijde van de woning;
- Slaapkamer 2 is gelegen aan de achterzijde van de woning en biedt toegang tot het terras;
- Het terras is gelegen op het oosten;
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1910;
- Woonoppervlakte: ca. 93m²;
- Inhoud: ca. 306m³;
- Energielabel C;
- Gelegen op eigen grond;
- De VvE is recent opgericht en actief;
- VvE- bijdrage € 207,83 per maand;
- Voorzien van een laminaat vloer;
- De voorzijde van de woning is voorzien van kunststof kozijnen en de achterzijde van houten kozijnen;
- Geheel voorzien van dubbele beglazing;
- Verwarming en warmwater middels Cv-combiketel;
- De woning valt onder de opkoopbescherming van Rotterdam;
- Gezien het bouwjaar van de woning zal er een asbest- en ouderdomsclausule in de koopakte worden opgenomen;
- De eigenaar heeft de woning niet zelf feitelijk bewoond en om die reden is er ook geen vragenlijst en lijst van zaken aanwezig.
De oplevering vindt plaats in overleg.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
In diverse wijken is er sprake van een opkoopbescherming. De opkoopbescherming houdt in een verbod om, na het aankopen van een woning vanaf één januari tweeduizend tweeëntwintig (1 januari 2022), deze te verhuren zonder vergunning, tenzij aan bepaalde voorwaarden is voldaan.
Meer informatie hierover is terug te vinden op de website van de gemeente Rotterdam ()
Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'.
Toelichtingsclausule NEN2580:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,226
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 207.83 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1910
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 93 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- Volume in cubic meters
- 140 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Located at
- 1st floor
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- CHARLOIS H 3955
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
- Periodic contribution
- Yes (€ 207.83 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,033x
Viewed
74x
Saved
24-12-2025
On Funda
Neighborhood

Oud Charlois
Rotterdam- Residents
- 13,860
- Family with children
- 27%
- Avg. asking price / m²
- € 3,737
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.