Sales history
- Listed since
- January 30, 2025
- Date of sale
- February 21, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Kralingen-Crooswijk | 4 kamerappartement | riant balkon | 103 m2 | eigen parkeerplaats
Heel comfortabel, ruim (105 m2) en licht 4-kamer hoekappartement met balkon, berging én parkeerplaats in onderliggende parkeergarage! Dit appartement is gelegen in het zeer goed onderhouden appartementencomplex “De Stadssingel” dat in 2005 is opgeleverd in de deelgemeente Kralingen-Crooswijk.
Over de wijk niets dan lof, je hebt werkelijk alle gemakken van de stad binnen handbereik. Ervaar het zelf door na de bezichtiging even een rondje door de buurt te lopen, fietsen of rijden. Met Rotterdamse namen als Jordy’s bakery, De Gele Kanarie, Tante Nel, By Jarmusch, Coolblue en Het Industriegebouw weet je zeker dat je je op een mooie locatie begeeft. De tram stopt voor de deur als het weer even tegenzit, binnen 5 minuten loop je naar de Metro op Oostplein én via de Sophiakade zet je de pas in richting de Kralingse Plas voor een rondje hardlopen!
Kralingen Crooswijk is hip en zal de komende jaren alleen nog maar hipper worden!
Als dat alles je aanspreekt, heb je een hele goede reden om dit lekker ruime appartement te komen bekijken!
Je kunt op 4 manieren het complex binnen. Als je de auto niet in de parkeergarage hebt gezet óf de fiets in de berging kan je zowel via de Boezemkade als de Boezemsingel het groene atrium in waar je de brievenbussen treft. Je pakt de post en loopt naar de trap of lift om naar de tweede verdieping te gaan.
Achter je eigen voordeur aan het einde van de galerij stap je de ruime hal in waar je je jas aan de kapstok hangt. Je loopt de heerlijk lichte woonkamer van ruim 40 m2 in met open keuken (2023). De woonkamer biedt meer dan genoeg ruimte voor een riante zithoek en een gezellige eethoek. Het uitzicht over de singel is rustgevend, zeker nu alles weer vol in bloei staat. Doordat de woonkamer ook een zijraam heeft komt er nog net even wat meer licht binnen, erg prettig. De moderne in mat wit uitgevoerde keuken is van alle luxe voorzien zoals een Bora kookplaat met geïntegreerd afzuigsysteem, combi-oven, vaatwasser, een koelkast en vriezer. Daarnaast is er veel ruimte in de lades en de vele kastjes.
Vanuit de hal heb je toegang tot een drietal slaapkamers. De hoofdslaapkamer van ruim 17 m2 is gelegen aan de voorzijde. De tweede slaapkamer van ca. 12 m2 aan de voorzijde heeft toegang tot het ruime balkon van 8 m2 op het oosten. De derde slaapkamer aan de zijkant meet ca. 9 m2.
De badkamer van 7 m2 is voorzien van zowel een douche als bad en wastafel. Er is ruimte genoeg voor 1 of 2 kastjes voor je handdoeken en wat extra bergruimte voor je badkamerspulletjes.
Direct naast de voordeur zit de meterkast en daarnaast het separate toilet. In de hal heb je tevens toegang tot de berging waar de WTW-installatie (2024 vernieuwd) is geplaatst, en waar je de wasmachine en droger kunt plaatsen. De berging is ruim genoeg om er nog een en ander te stallen.
Echt een meer dan keurig en goed onderhouden appartement. In het gehele appartement ligt een mooie lichte laminaatvloer die in 202 is gelegd. Er zijn screens geplaatst om de warmte van de zon in de zomer buiten te houden. Door de vele slaapkamers is het een veelzijdig appartement met diverse mogelijkheden. De tweede slaapkamer is bij de woonkamer te trekken, je zou er bijvoorbeeld voor kunnen kiezen om er 2 mooie openslaande Taatsdeuren in te zetten om vanuit de woonkamer het balkon op te kunnen wandelen.
In de onderbouw beschik je over een grote berging. De bergingen bereik je zowel van binnenuit als met de fiets via het afgesloten achterpad aan kant van de singel. In de onderbouw beschik je over een parkeergarage.
Het complex is keurig onderhouden en staat echt op een toplocatie!
Bijzonderheden:
– Eigen grond
– Bouwjaar 2005
– Gebruiksoppervlak 103 m2
– Riant balkon van 8 m2 op het oosten
– Volledig geïsoleerd
– Verwarming en warm water middels stadsverwarming
– Nieuwe WTW-installatie (2024)
– Berging van 8,3 m2 in de onderbouw
– Actieve VvE, bijdrage ca. € 190,- per maand
– Eigen parkeerplaats in de onderbouw (bij de prijs inbegrepen)
– Oplevering in overleg, kan spoedig
Verkopend makelaar: Yuri van den Ende
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,806
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 190.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2005
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 340 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system, outdoor awning, elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- ROTTERDAM AE 1002
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ROTTERDAM AE 1002
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ROTTERDAM AE 1002
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 190.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,576x
Viewed
63x
Saved
30-1-2025
On Funda
Neighborhood

Rubroek
Rotterdam- Residents
- 8,430
- Family with children
- 20%
- Avg. asking price / m²
- € 5,323
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




