Sold
- 100 m²living area
- 3bedrooms
- A++energy label
Sales history
- Listed since
- July 14, 2025
- Date of sale
- August 13, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Architectonisch ontworpen stadswoning met luxe afwerking, duurzaamheid én karakter – met 3 (mogelijk 4) slaapkamers
Vlakbij het groene dakpark in Rotterdam vind je dit unieke appartement, gevestigd achter een karakteristieke gevel uit 1916. Maar laat je niet misleiden door de buitenkant: achter deze historische façade schuilt een volledig nieuwgebouwde woning, zorgvuldig ontworpen door een architect met oog voor ruimte, licht en leefcomfort. Met energielabel A++, een warmtepomp, vloerverwarming, warmtepompboiler én volledig gasvrij, ben je hier helemaal klaar voor de toekomst – zonder in te leveren op stijl of sfeer.
Met een diepte van maar liefst 15 meter voelt deze woning royaal en open. Grote raampartijen zorgen ervoor dat elk moment van de dag het zonlicht schitterend binnenvalt – van de ochtendzon tot de avondgloed.
De woning telt drie ruime slaapkamers, maar biedt ook de mogelijkheid om een vierde slaapkamer te realiseren. De huidige garderoberuimte – nu ideaal voor jassen, schoenen én bijvoorbeeld een bureau – is eenvoudig aan te passen door het plaatsen van een deur en kozijn.
In de woonkamer springt direct de op maat gemaakte stalen pui met taatsdeuren van 3 meter breed in het oog – een echte eyecatcher die openheid en karakter toevoegt. De ruimte vloeit over in een lichte, moderne keuken, ontworpen door een interieurbouwer. De afgeronde hoeken en hoogwaardige afwerking geven deze keuken een unieke, tijdloze uitstraling. Voorzien van luxe apparatuur van Siemens, zoals een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, combi-oven, koel-vriescombinatie, vaatwasser, én een Quooker – dit is een keuken die uitnodigt tot koken én genieten.
Via een elegante rubberwood trap bereik je de slaapverdieping, waar onder de trap een handige kast is weggewerkt voor extra opbergruimte. De master bedroom beschikt over charmante openslaande deuren naar een knus balkon, waardoor je je slaapkamer heerlijk kunt ventileren.
De badkamer is een oase van rust en luxe: met een vrijstaand bad, inloopdouche en een stijlvol ingebouwd wastafelmeubel met dubbele lades. Het separate toilet is fraai afgewerkt met Arte behang, en er is een aparte kast voor de wasmachine – functioneel én netjes weggewerkt.
Aan de woonverdieping vind je een ruim balkon met voldoende plek om te tafelen of te loungen – een heerlijke verlenging van je leefruimte.
Het appartement ligt aan het Bospolderplein, dat begin 2026 volledig vergroend wordt. Daarmee woon je straks niet alleen in een prachtig huis, maar ook aan een rustige, groene stadsoase in opkomst.
Bijzonderheden:
• Architectonisch ontworpen appartement (ca. 100 m²);
• Inhoud ca. 370 m3;
• Gevestigd in een karakteristiek pand uit 1916, volledig nieuw opgeleverd (2025);
• 3 ruime slaapkamers + mogelijkheid tot 4e slaapkamer;
• Energielabel A++ | gasvrij | warmtepomp | warmtepompboiler | vloerverwarming;
• Luxe stalen pui met taatsdeuren (3 meter breed);
• Designkeuken met Siemens apparatuur en Quooker;
• Luxe badkamer met vrijstaand bad en inloopdouche;
• Gietvloer door het hele huis;
• Ruim balkon aan de woonverdieping én knus balkonnetje aan de master bedroom;
• Echte rubberwood trap met trapkast;
• Arte behang in het toilet;
• Aparte wasmachinekast;
• Toekomstig vergroend plein (2026);
• VVE in oprichting;
Een zeldzame combinatie van design, comfort, duurzaamheid en karakter. Kom het zelf ervaren – dit is geen standaard appartement, dit is een bijzonder thuis.
Een woning die voelt als nieuwbouw, maar met de charme van een historisch pand. Licht, ruimte, duurzaamheid en sfeer komen hier naadloos samen – een zeldzame kans in hartje Rotterdam.
Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen aankoopmakelaar in. Een aankoopmakelaar komt op voor jouw belangen en bespaart tijd, geld en zorgen. Bij ons zijn alle aankoopmakelaars welkom om jouw belangen te behartigen. Adressen van goede (collega) aankoopmakelaars in Rotterdam kan je bij ons opvragen.
Ondanks de zorg die door ons aan de correcte invoer van de gegevens besteed wordt, kunnen wij niet verantwoordelijk gehouden en/of aansprakelijk gesteld worden voor eventuele fouten en/of onvolkomenheden in de gegevens.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Aan deze aanbieding kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 510,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,100
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1916
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 100 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 370 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, walk-in shower, bath, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- French balcony, mechanical ventilation, and passive ventilation system
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Heat pump
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- DELFSHAVEN H 1476
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,051x
Viewed
100x
Saved
14-7-2025
On Funda
Neighborhood

Bospolder
Rotterdam- Residents
- 7,565
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 4,338
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




