Sold
- 92 m²living area
- 4bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- July 6, 2025
- Date of sale
- August 29, 2025
- Term
- 7 weeks
Description
Op de statige Dordtselaan met haar mooie Platanen bieden wij een nette 5-kamer bovenwoning aan.
Het appartement beschikt over een heerlijk ruime woonkamer, 4 slaapkamers en moderne keuken en sanitair. Daarnaast zijn alle wanden en plafonds netjes afgewerkt.
Binnen is de woning dus dik in orde, maar ook de locatie is top. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de vele buurtwinkels die de omgeving rijk is en natuurlijk winkelcentrum Zuidplein, wat op steenworp afstand te bereiken is.
Rotterdam Zuid heeft de laatste jaren een metamorfose ondergaan. Het hart van Zuid is er voor recreatie, ontspanning en inspanning. Het Zuiderpark is beter aangesloten op de omgeving, is er een nieuw zwembad, een stadsboulevard met tal van gezellige eetgelegenheden en het vernieuwde Theater Zuidplein. Daarnaast wordt hard gewerkt aan de komst van het nieuwe Nelson Mandela-park en een bioscoop naast Ahoy om het plan leisureplot in Rotterdam Zuid compleet te maken.
Het stadscentrum is met het OV (Metro- of tramhalte Maashaven) of de fiets binnen 10 minuten te bereiken.
Indeling
Aan de straatzijde op de begane grond tref je een gesloten portiek met toegang tot de woningen.
2e verdieping
De gang biedt toegang tot de woonkamer, een kleinere kamer aan de voorzijde, het toilet en de keuken.
De ruime, lichte woonkamer heeft strakke wanden, plafonds en is voorzien van een laminaatvloer. De woonkamer met een lengte van bijna 11 meter is verdeeld door dubbele ensuite-deuren waardoor je de voorkamer en de achterkamer met balkon volledig van elkaar kunt scheiden. Hierdoor is de achterkamer te gebruiken als eetkamer, maar ook als slaapkamer of werkkamer.
Het pand brede balkon biedt voldoende ruimte voor een zitje met stoelen. Hier kun je heerlijk genieten van het (ochtend)zonnetje en kijk je uit over de achtertuinen.
Vanuit de woonkamer heb je aan de voorzijde uitzicht op de prachtige Plataanbomen. Doordat deze straat heerlijk breed is, heb je nauwelijks inkijk.
De moderne keuken heeft onder- en bovenkasten met strakke, RVS handgrepen en is voorzien van een kunststof grijs aanrechtblad en inbouwapparatuur, waaronder een 4-pits gaskookplaat met RVS-afzuigkap, een oven, een vaatwasser en koel/vriescombinatie.
Aan de voorzijde is nog een kleinere kamer gelegen. De ruimte is multi-inzetbaar; slaapkamer, hobbykamer, werkkamer, extra bergruimte? Wat jij maar wilt!
4e verdieping
Trap naar de 4e verdieping met overloop en toegang tot alle vertrekken. De ruime master bedroom is ca. 15 m².
De ruime opgezette badkamer is geheel betegeld en beschikt over een inloopdouche, dubbele wastafel met wastafelmeubel en bovenkasten met verlichting en een design radiator.
De praktische derde slaapkamer kan uiteraard als slaapkamer gebruikt worden, maar desgewenst ook omgetoverd kan worden als ‘walk-in-closet’. Wie wil dat nou niet?
Op de overloop is een aparte wasruimte, welke eventueel te wijzigen is in een tweede toilet.
De cv-combiketel is handig in een kast weggewerkt en is recent vernieuwd (nov. 2024).
Ca. maten:
Woonkamer: 7.73 x 3.73 m
Slaapkamer I: 2.82 x 3.73 m
Keuken: 2.43 x 1.74 m
Balkon: 3.80 x 1.20 m
Slaapkamer II: 2.01 x 1.76 m
Slaapkamer III: 3.91 x 3.83 m
Slaapkamer IV: 2.95 x 1.84 m
Badkamer: 1.47 x 3.65 m
Bijzonderheden
- Woonoppervlakte: 92 m2
- Bouwjaar 1934
- Gelegen op eigen grond
- Verwarming en warm water middels nieuwe CV-combiketel
- Geheel voorzien van kunststof kozijnen en dubbele beglazing.
- Meterkast met 6 groepen + aardlekschakelaar
- Woonklaar appartement
- Alle stedelijke voorzieningen binnen handbereik
- Maandelijkse VVE bijdrage is € 116,13
- Ouderdomsclausule is van toepassing
- Oplevering in overleg, kan snel
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,989
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 116.13 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1934
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 92 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 310 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2024, in ownership
Cadastral data
- CHARLOIS G 3997
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 116.13 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,968x
Viewed
67x
Saved
6-7-2025
On Funda
Neighborhood

Bloemhof
Rotterdam- Residents
- 13,735
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 3,457
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




