Sold
Duizendschoonstraat 26-A3051 SG RotterdamHillegersberg Zuid
€ 379,000 k.k.
- 85 m²living area
- 2bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- January 3, 2026
- Date of sale
- January 4, 2026
- Term
- 1 day
Description
RUIME DRIEKAMER MAISONNETTE MET TWEE BALKONS EN VOLOP MOGELIJKHEDEN
Maak van deze woning jouw droom(t)huis! Zoekt u een ruime maisonnette met twee balkons en alles lekker in de buurt? Dan is dit keurig bewoonde driekamer appartement, gelegen op de eerste verdieping, tweede en zolderverdieping iets voor u!
Alle voorzieningen zoals scholen, kinderopvang en sportfaciliteiten zijn ruimschoots in de buurt aanwezig. Voor de dagelijkse boodschappen en gezellige horeca biedt de nabijgelegen Kleiweg een gevarieerd aanbod aan winkels, cafés en speciaalzaken. Het centrum van Rotterdam is uitstekend bereikbaar: met de fiets bent u er zó en ook tram- en metroverbindingen zorgen voor een snelle route richting de binnenstad. De halte voor tram 8 is aan te lopen en Metrostation Melanchthonweg (RandstadRail) maakt deze wijk zeer geschikt voor mensen die in de Randstad werken. Gebruikt u liever de auto? Via de A13 en A20 rijdt u vlot de stad in en uit. Zin in een wandeling in het groen? Natuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen in het Melanchthonpark of bij de Bergse Plassen - ideaal voor een wandeling of sportieve activiteit in het groen.
Het appartement is afgelopen jaren met zorg bewoond en netjes afgewerkt, echter kan er intern één en ander gemoderniseerd worden. Dit geeft ook meteen mogelijkheden om naar eigen inzicht dit uw nieuwe thuis te maken! De zolderruimte met vaste trap maakt door het kleine dakraam nog geen deel uit van de gebruiksoppervlakte wonen, maar heeft wel de mogelijkheid om deze uit te breiden tot 100m2! De woning wordt verwarmd en voorzien van warm water middels een HR Combiketel Remeha Tzerra Ace uit 2023. De Vereniging van Eigenaren is actief; de bijdrage bedraagt ca. € 100,- per maand (€ 300,- per kwartaal) .
Indeling:
Begane grond: woningentree, hal met trap naar de eerste verdieping. Eerste verdieping: overloop met trap naar de tweede verdieping, het toilet en toegang tot de keuken aan de achterzijde van de woning met deur naar het overdekte achterbalkon én de L-vormige woonkamer met meterkast en openslaande deuren naar hetzelfde balkon. Tweede verdieping: overloop met vaste trap naar de zolderverdieping, toegang tot twee slaapkamers waarvan één met openslaande deuren naar tweede achterbalkon én de badkamer met eveneens een deur naar het tweede achterbalkon. Zolderverdieping: open zolderruimte met opstelling van de cv-installatie.
Kom kijken!
Wilt u meer informatie of deze woning bezichtigen? Neem contact met ons op via het contactformulier op onze website óf Funda. Wij sturen u graag vrijblijvend een brochure toe of plannen een bezichtiging in.
Kolpa van Leeuwen Makelaars Nieuwerkerk aan den IJssel is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen NVM-makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van dit object.
Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Koper is uitgenodigd de opgegeven oppervlakte(s) van het gekochte op juistheid te controleren en heeft inzage in het meetrapport waarbij woonruimte en overige ruimte gesplitst zijn.
Deze informatie is door Kolpa van Leeuwen Makelaars met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 379,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,459
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 100.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1933
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 85 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 315 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Bath and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra Ace 28C (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- HILLEGERSBERG H 1176
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 100.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
918x
Viewed
9x
Saved
3-1-2026
On Funda
Neighborhood

Hillegersberg Zuid
Rotterdam- Residents
- 8,440
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 5,024
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




