Galjootstraat 9-A3028 VH RotterdamOud Mathenesse
€ 210,000 k.k.
- 64 m²living area
- 2bedrooms
- Eenergy label
Description
Rotterdam - Oud-Mathenesse
Vraagprijs € 210.000,00 k.k.
Heeft u interesse in deze woning? Laat het ons weten via de knop "Neem contact op".
Dit voormalig 4 kamer appartement op de eerste woonverdieping met berging is compact maar heeft potentie er een leuke starterswoning van te maken. Volledig voorzien van dubbelglas met kunststof kozijnen, een goed onderhouden
CV ketel (bouwjaar 2020) en twee balkons.
De wijk Oud Mathenesse ligt tussen Rotterdam en Schiedam. Op ca 5 minuten bevindt zich de oprit van de A20, de bushalte (lijn 38) aan de Franselaan en Marconiplein binnen 5 minuten fietsen. Eigenlijk is de metro en treinstation Schiedam het dichtstbij.
Indeling:
Begane grond
Entree, brievenbussen, toegang tot bergingen en trapopgang naar de verdiepingen.
Eerste woonverdieping
Entree/ hal met toegang tot alle vertrekken. De eenvoudige keuken met rechte kastopstelling en toegang tot een klein balkon aan de achterzijde. De woonkamer met kast ten behoeve van CV opstelling, laminaatvloer aanwezig en deur naar het balkon op het oosten. Slaapkamer 1 heeft ook toegang tot hetzelfde balkon aan de voorzijde. Slaapkamer 2 beschikt over een inbouwkast. De badkamer is deels betegeld en voorzien van een douchehoek, wastafel met spiegel en radiator. Een nis met wasmachine aansluiting In de hal is het toilet te vinden.
Aparte berging in onderbouw.
Kenmerken:
- Kluswoning;
- Dubbele beglazing;
- CV installatie (ketel - 2020;
- Laminaatvloer aanwezig;
- Heerlijk zonnig balkon aan de voorzijde.
Afmetingen:
- Woonkamer totaal ca. 29m²
- Keuken totaal ca. 5m²
- Balkon op het westen totaal ca. 2m²
- Badkamer totaal ca. 2m²
- Slaapkamer totaal ca.8m²
- Slaapkamer totaal ca. 8m²
- Balkon op het oosten ca. 3m²
- Berging ca. 8m²
Bijzonderheden:
- Projectnotaris van toepassing;
- Eeuwigdurende zelfbewoningsplicht van toepassing;
- Anti-speculatiebeding van 2 jaar van toepassing;
- Ouderdom en Niet Bewonersclausule worden opgenomen in de koopovereenkomst;
- Eigen grond;
- VvE bijdrage €179,10 p/m.
Bij aankoop van deze woning zal de oplevering binnen 6 weken plaatsvinden. Indien u over wilt gaan tot een optie of aankoop van de woning dient u aan te tonen dat de koopsom van de woning voor u financieel haalbaar is. Dit kan aangetoond worden door bijvoorbeeld afgifte van een uitgebracht advies door een daartoe deskundige en erkende financiële instelling of adviseur.
Plattegronden en afmetingen zijn indicatief.
Dit is een woning die u koopt op de vrije markt. Verbouwen of tussentijds een extra financiering voor een verbouwing afsluiten, dat regelt u zelf zonder aanvullende voorwaarden.
Wanneer u weer wilt verhuizen en de woning verkoopt, kunt u zelf een verkoopmakelaar uitzoeken die de woning voor u verkoopt op de vrije markt waarbij u zelf de verkoopprijs bepaalt.
U mag de woning niet verhuren of op andere wijze in gebruik geven aan anderen, dit geldt ook voor opvolgende eigenaren als u de woning weer gaat verkopen! Bewoning of huur door een eerstegraads bloed- of aanverwant wordt als eigen bewoning beschouwd. Het is niet toegestaan om de woning binnen twee jaar na het tekenen van de akte van levering te verkopen. Dit wordt opgenomen in de koopovereenkomst en akte van levering.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available immediately
- Asking price
- € 210,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,281
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 179.17 per month
- Buyers program
- Is onderdeel uitpondproject
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1950
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 64 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 192 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation
- Located at
- 1st floor
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE 24/18A (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- ROTTERDAM AA 1949
- Periodic contribution
- Yes (€ 179.17 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,831x
Viewed
59x
Saved
1-5-2026
On Funda
Neighborhood

Oud Mathenesse
Rotterdam- Residents
- 6,990
- Family with children
- 20%
- Avg. asking price / m²
- € 3,805
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.