Sold
Jacob Catsstraat 86-B023035 PS RotterdamOude Noorden
€ 295,000 k.k.
- 74 m²living area
- 1bedroom
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- October 3, 2024
- Date of sale
- April 17, 2025
- Term
- 6 months
Description
Heerlijk dubbel bovenhuis in hartje Rotterdam! Ideaal voor dubbele bewoning!
Welkom bij dit fijne dubbele bovenhuis in het hart van het Oude Noorden. Dit pareltje uit 1889 wacht op jou om er je eigen paleisje van te maken.
De dubbele bovenwoning bevat 2 volledige appartementen, zodat dit huis ideaal geschikt is voor dubbele bewoning of hospitaverhuur.
Dus voel je vrij om je beste vriend(in), een familielid of fijne collega of studievriend uit te nodigen voor om samen deze dubbele woning te gaan bewonen.
Het appartement is ideaal voor samen startende huizenjagers. Het is perfect voor diegenen die op zoek zijn naar een plek om helemaal hun eigen thuis te maken.
Met een energielabel C ben je hier goed bezig voor het milieu én voor je portemonnee. Duurzaam wonen was nog nooit zo hip!
Ontdek de Wijk
Het Oude Noorden staat bekend om zijn levendige sfeer, gezellige cafés en unieke winkels. Ontdek de buurt en maak kennis met de charmante straatjes en vriendelijke buren.
Bovendien zijn er diverse openbaar vervoersopties in de buurt, waardoor je binnen no-time in het stadscentrum staat. En niet te vergeten elke zaterdag de Rotterdamse Oogstmarkt, om de hoek op het Noordplein. Één keer per week verzamelen de leukste lokale boeren, bakkers, slagers, chefs zich in Rotterdam Noord. Zo kun jij om de hoek de beste en meest verse boodschappen doen.
Beide zelfstandige appartementen zijn prima ingedeeld , met een fijne woonkamer aan de voorzijde waar je kunt ontspannen na een lange dag werken of studeren.
Beide verdiepingen zijn compact en bieden alles wat je nodig hebt.
Als starter(s) heb je vaak beperkt budget, maar dat is geen probleem bij dit appartement. De VvE bijdrage is zeer laag, slechts € 32,50 per maand, doordat de VvE inkomsten voor de gevelreclame ontvangt.
Indeling:
Entree aan de Jacob Catsstraat en gedeelde trap naar de tweede en derde verdieping.
2e verdieping: Entree op de overloop, toegang via de keuken, lichte woonkamer aan de voorzijde. Aan de achterzijde bevinden zich de slaapkamer en de badkamer met douche en wastafel en wasmachine-opstelplaats. Het toilet bevindt zich op de overloop.
3e verdieping: binnenkomst in deze charmante studio met ruime woon-/slaapkamer met keukenopstelling. Aan de achterzijde bevindt zich de ruime badkamer met wastafel, toilet en douche.
Voor de exacte indeling en afmetingen kun je de plattegronden raadplegen.
Kenmerken:
- Bouwjaar 1889
- Tweede en derde verdieping
- Dubbele bewoning mogelijk
- Hospitaverhuur mogelijk
- Gebruiksoppervlak wonen ca. 74 m2
- Alle voorzieningen dichtbij
- VvE wordt professioneel beheerd
- VvE bijdrage € 32,50 per maand
- HR CV combiketel
- Dubbel glas
- Kunststof kozijnen
- Energielabel C
- Eigen grond
- Oplevering in overleg, kan snel
- Vraagprijs: € 295.000 kosten koper
Klaar om de stap te zetten naar jouw eerste eigen plek? Dit appartement aan de Jacob Catsstraat 86 in Rotterdam wacht op je met open armen. Neem snel contact met ons op en wie weet zijn jullie binnenkort de trotse bewoners van dit geweldige dubbele bovenhuis!
Wij handelen alle bezichtigingsaanvragen af op volgorde van binnenkomst via Funda. Daarom adviseren wij u om bij interesse direct via Funda een aanvraag voor een bezichtiging te doen.
BOS Makelaardij is de VBO-makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van deze woning. Vraag uw aankoopmakelaar om mee te gaan bij uw bezichtiging, want voor een tweede bezichtiging is door de huidige vraagdruk vaak geen mogelijkheid.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,986
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 32.50 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (double upstairs apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1889
- Specific
- Double occupancy possible
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 74 m²
- Volume in cubic meters
- 245 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers and 2 sinks
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- ROTTERDAM X 5689
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 32.50 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
5,624x
Viewed
146x
Saved
3-10-2024
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




