New
Karel de Stouteplein 9-B3082 RL RotterdamOud Charlois
€ 325,000 k.k.
- 119 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Description
Dubbele bovenwoning met vrij uitzicht
De woning is gelegen in het karakteristieke Oud-Charlois, een wijk die de afgelopen jaren volop in ontwikkeling is. In de directe omgeving bevinden zich diverse winkels, supermarkten, scholen en openbaar vervoer. Metro, tram en bus zorgen voor een uitstekende verbinding met het centrum van Rotterdam en ook de uitvalswegen richting de A15 en A16 zijn snel bereikbaar. Hierdoor woont u rustig, maar met alle stedelijke voorzieningen binnen handbereik.
HIGHLIGHTS
+ Herstelde fundering
+ Twee ruime slaapkamers
+ Doorzon woonkamer
GEZAMENLIJKE RUIMTE
INDELING
EERSTE VERDIEPING
Via de eigen entree bereik je de eerste verdieping. Zodra je boven komt valt direct de ruimte op. De woonkamer strekt zich uit over vrijwel de gehele verdieping en biedt meer dan voldoende plaats voor een royale zithoek en een grote eettafel. Dankzij de hoge ramen aan zowel de voor- als achterzijde valt er veel daglicht binnen en voelt de ruimte extra ruim aan.
Aan de achterzijde bevindt zich de moderne open keuken met een centraal kookeiland. De keuken is compleet uitgevoerd met onder andere een gaskookplaat, vaatwasser, oven, magnetron, koelkast en vriezer. Een fijne plek om uitgebreid te koken terwijl je in contact blijft met je gasten aan de eettafel of in de woonkamer.
Op deze verdieping bevindt zich tevens het separate toilet.
TWEEDE VERDIEPING
De tweede verdieping beschikt over twee goed bemeten slaapkamers. De slaapkamer aan de voorzijde biedt een vrij uitzicht over het plein, terwijl de slaapkamer aan de achterzijde rustig is gelegen.
Tussen beide slaapkamers bevindt zich de ruime badkamer. Deze is uitgevoerd met een ligbad, royale inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en een wandcloset. De combinatie van natuurlijke materialen, houten accenten en een robuuste afwerking zorgt voor een sfeervolle uitstraling.
OMGEVING
Het Karel de Stouteplein ligt in het karakteristieke Oud-Charlois, een wijk die volop in ontwikkeling is. In de directe omgeving vind je winkels, supermarkten, openbaar vervoer en diverse horecagelegenheden. Ook het Zuiderpark, Katendrecht en het centrum van Rotterdam zijn binnen korte tijd bereikbaar. Hierdoor woon je op een centrale locatie met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.
Klinkt dit als jouw ideale thuis? Loop alvast in 3D door de woning om alle ruimtes te bekijken en maak snel een afspraak voor een bezichtiging!
PLUSPUNTEN
+ Energielabel A
+ Winkelcentrum Zuidplein op fietsafstand
+ Herstelde fundering
+ Twee ruime slaapkamers
+ Metrostation op fietsafstand
+ Kookeiland aanwezig
+ Vrij uitzicht
+ Tramhalte op loopafstand
+ Moderne badkamer
+ Via de Maastunnel is het centrum op fietsafstand
BIJZONDERHEDEN
> VvE bijdrage ca. € 150,- per maand
ouderdoms-, niet-bewonings-, asbest en loodclausule zijn van toepassing
OMGEVING
Benieuwd naar de omgeving? Bekijk alle voorzieningen onder het kopje ‘In de buurt’!
INTERESSE?
Dan nodigen we je uit om contact met ons op te nemen. We vertellen je graag meer over deze woning en zorgen ervoor dat je overige stukken en algemene voorwaarden verkopend makelaar digitaal via jouw persoonlijke Move account kunt bekijken.
ONZE TIP
Aankopen? Schakel jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in! De NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je veel tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,731
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 150.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1911
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 119 m²
- Volume in cubic meters
- 450 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- CHARLOIS E 5549
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
17-7-2026
On Funda
Neighborhood

Oud Charlois
Rotterdam- Residents
- 13,860
- Family with children
- 27%
- Avg. asking price / m²
- € 3,817
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



