Sold under reservation
Laan op Zuid 2223071 AA RotterdamKop van Zuid
€ 745,000 k.k.
- 138 m²living area
- 3bedrooms
- A+energy label
Eye-catcherUniek licht, hoogwaardige afwerking en een topligging
Description
UNIEK LICHT, HOOGWAARDIGE AFWERKING EN EEN TOPLIGGING OP DE KOP VAN ZUID
Op de vijfde verdieping van het geliefde complex De Compagnie bevindt zich dit lichte en royaal opgezette vierkamerappartement van circa 140 m², gelegen op eigen grond en voorzien van energielabel A+. Een comfortabele woonomgeving waar rust en ruimte samenkomen, met de dynamiek van de stad altijd binnen handbereik.
OMGEVING
De Kop van Zuid staat bekend om haar bijzondere mix van architectuur, cultuur en stedelijk leven. Op loopafstand liggen de Wilhelminapier, Hotel New York, het Nieuwe Luxor Theater, de Foodhallen, Katendrecht en de Entrepothaven. De metro bevindt zich op circa twee minuten loopafstand, waardoor je binnen tien minuten in het centrum van Rotterdam bent.
INDELING
Via de nette, afgesloten portiek op de begane grond neem je de lift naar de vijfde verdieping. Bij binnenkomst valt direct de royale opzet en aangename lichtinval op. Grote raampartijen over de volle breedte zorgen de hele dag voor een aangename, open en lichte sfeer, met uitzicht op de moderne architectuur van de Kop van Zuid. Dankzij deze royale leefruimte is het appartement desgewenst eenvoudig anders in te delen, waarbij een extra slaap- of werkkamer kan worden gerealiseerd, waardoor een indeling met vijf kamers mogelijk is. Dankzij de volledige renovatie in 2022 is het appartement volledig instapklaar en afgewerkt met een moderne vloer en strak gestuukte wanden en plafonds.
De open keuken is eveneens in 2022 vernieuwd en uitgevoerd in een strak, tijdloos design. De keuken is voorzien van hoogwaardige Siemens- en AEG-inbouwapparatuur, waaronder een oven, combimagnetron, vaatwasser en koel-vriescombinatie. Het kookeiland is uitgerust met een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging en een Quooker, wat bijdraagt aan een comfortabele en praktische woonbeleving.
Het appartement beschikt over drie volwaardige slaapkamers, geschikt als master bedroom, werkruimte of logeerkamer. De badkamer is modern afgewerkt en voorzien van een ruime inloopdouche met glazen wand en regendouche, een dubbele wastafel en een designradiator. Daarnaast is er een separaat toilet en een praktische wasruimte met aansluitingen voor wasmachine en droger.
Op de eerste verdieping van het complex beschik je over een eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage, inbegrepen in de vraagprijs. Tevens is er een privéberging van circa 6 m².
WONEN OP DE KOP VAN ZUID
Een volledig gemoderniseerd en licht appartement op een absolute toplocatie, waar comfort, ruimte en stedelijk wonen op natuurlijke wijze samenkomen.
Ben je benieuwd geworden? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging en ervaar zelf de sfeer van dit bijzondere appartement.
BIJZONDERHEDEN
- Bouwjaar 2005, volledig gerenoveerd in 2022
- Woonoppervlakte ca. 140 m²
- Energielabel A+
- Gelegen op eigen grond
- Actieve VvE, bijdrage ca. € 281,- per maand (inclusief parkeerplaats)
- Verwarming en warm water via stadsverwarming
- Eigen parkeerplaats in afgesloten parkeergarage (inbegrepen in de vraagprijs)
- Privéberging van ca. 6 m² op de eerste verdieping
- Drie volwaardige slaapkamers
- Oplevering in overleg
De meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruikersoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien bepaalde maten of oppervlaktes voor u van wezenlijk belang zijn, dan adviseren wij u deze na te meten.
Deze gegevens zijn met grote zorg door ons samengesteld. Desondanks kan het voorkomen dat in uitzonderlijke gevallen blijkt dat de informatie niet volledig is. Als verkopend makelaar aanvaarden wij in dat geval geen aansprakelijkheid voor de nauwkeurigheid en/of volledigheid. Dit betekent dat er geen rechten kunnen worden ontleend aan de verstrekte gegevens. Wij delen deze informatie om een ieder uit te nodigen voor het plannen van een bezichtiging en het uitbrengen van een bod onder voorbehoud van gunning.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 745,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,399
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 281.41 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2005
- Type of roof
- Gable roof covered with metal
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 138 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 455 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, walk-in shower, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator and TV via cable
- Located at
- 5th floor
Energy
- Energy label
- A+
Cadastral data
- ROTTERDAM Q 6491
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, parking on private property, public parking, parking garage and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 281.41 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,826x
Viewed
61x
Saved
29-1-2026
On Funda
Neighborhood

Kop van Zuid
Rotterdam- Residents
- 2,745
- Family with children
- 11%
- Avg. asking price / m²
- € 6,614
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




