Sold under reservation
Molen de Beerkade 483024 PG RotterdamDelfshaven
€ 357,000 k.k.
- 100 m²living area
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
Rotterdam - Delfshaven
INSCHRIJVEN VOOR DEZE WONING KAN TOT UITERLIJK VRIJDAG 14 NOVEMBER 2025 TOT 09.00 UUR
Koopsom van € 420.000,00 k.k. voor € 357.000,00 k.k. (met terugkoop-garantie)
Heeft u interesse in deze woning? Laat het ons weten via de knop "Neem contact op".
Inschrijven kan ook direct via de QR-Code in de brochure. Zonder inschrijving via de link, loot u niet mee!
Kandidaten met een sociale huurwoning van verkoper en met een passend inkomen, krijgen voorrang op deze KoopGarant-woning. Bij meerdere kandidaten gaat de kandidaat met het langstlopende huidige huurcontract voor. Voorwaarde is dat de huur direct na het vervallen van de ontbindende voorwaarde voor financiering opgezegd wordt.
Ruim vijf (!) kamer appartement op derde verdieping. Deze woning maakt onderdeel uit van een wooncomplex met lift faciliteit en een berging in de onderbouw. Centraal in Delfshaven gelegen op een werkelijk fantastische locatie met aan voor- en achterzijde uitzicht over waterpartijen ver over de wijk heen.
Indeling
Begane grond:
Entree complex, hal met brievenbussen, trap naar verdiepingen en lift.
Derde verdieping:
Ruime entree/hal met diverse vertrekken: allereerst beginnen we met een inbouwkast met opstelplaats cv-ketel, meterkast, inloopkast met garderoberuimte en een sanitair ruimte met toilet en fonteintje. De ruime woonkamer bevindt zich aan de achterzijde van de woning en heeft uitzicht over het rustige straatbeeld richting de waterpartij. Het eerste balkon is hier toegankelijk via de woonkamer en kent een oppervlakte van circa 2,5 bij 2 meter. De ligging van het balkon is op het zuiden. De woonkamer geeft tevens toegang tot de lange keuken. Deze is voorzien van inbouwapparatuur zoals een oven, elektrische kookplaat met afzuigkap en een wasmachine-aansluiting. De keuken is afgewerkt met hoge kasten en laden. Aan het einde van de keuken bevindt zich tevens nog een eetgedeelte waar u makkelijk een vier persoons eettafel kwijt kan. Het tweede balkon is toegankelijk aan de voorzijde van het gebouw en heeft een afmeting van ca. 2 bij 1 m. Maar wat een leuk uitzicht! U kijkt over de kades richting het water en aan de linkerzijde zelfs uitzicht tot de molen. Totaal zijn er 4 ruime slaapkamers. Alle kamers zijn netjes bewoond geweest en voor grote gezinnen is dit ideaal. De badkamer heeft dezelfde afwerking als de sanitaire ruimte en aan faciliteiten aanwezig: een designradiator, dubbele wastafel met dubbele kraan en een grote inloopdouche. De badkamer is fraai afgewerkt met onder andere inbouwspots.
Reminder: De toiletruimte en badkamer zijn geplaatst in 2021. Een nieuwe HR combi-ketel is geplaatst in 2024.
Afmetingen:
- Woonkamer totaal ca. 24 m²
- Keuken totaal ca. 14 m²
- Badkamer totaal ca. 3 m²
- Slaapkamer 1 totaal ca. 12 m²
- Slaapkamer 2 totaal ca. 9 m²
- Slaapkamer 3 totaal ca. 9 m²
- Slaapkamer 4 totaal ca. 7 m²
- Balkon totaal ca. 3 en 5 m²
Bijzonderheden / kenmerken:
- INSCHRIJVEN VOOR DEZE WONING KAN TOT UITERLIJK VRIJDAG 14 NOVEMBER 2025 TOT 09.00 UUR
- Maandelijkse VvE-bijdrage (exclusief stookkosten) ca. € 178,27
- Erfpacht eeuwigdurend afgekocht
-Zeer ruim 5-kamer appartement in Delfshaven
-Wooncomplex met liftfaciliteit
-Totaal 4 slaapkamers
-Extra veel bergruimte aanwezig
-Dubbele beglazing
- LET OP: vaste transportdatum op maandag 5 januari 2026!!
- Mocht u een uitnodiging ontvangen dan zal het kijkmoment plaatsvinden op MAANDAG 17 NOVEMBER 2025 om 15.00 uur
Bij aankoop van deze woning zal de oplevering binnen 6 weken plaatsvinden. Indien u over wilt gaan tot een optie of aankoop van de woning dient u aan te tonen dat de koopsom van de woning voor u financieel haalbaar is. Dit kan aangetoond worden door bijvoorbeeld afgifte van een uitgebracht advies door een daartoe deskundige en erkende financiële instelling of adviseur.
Plattegronden en afmetingen zijn indicatief.
Kandidaten met een sociale huurwoning van verkoper en met een passend inkomen, krijgen voorrang op deze KoopGarant-woning. Bij meerdere kandidaten gaat de kandidaat met het langstlopende huidige huurcontract voor. Voorwaarde is dat de huur direct na het aflopen van de ontbindende voorwaarde voor financiering opgezegd wordt.'
Deze woning wordt gepubliceerd met een deadline tot wanneer u zich bij interesse kunt aanmelden, daarna kijken we of er geïnteresseerden met voorrang zijn. Is dit niet het geval dan wordt er geloot.
Bijzonderheden:
o Voorrangsregeling van toepassing voor huurders van een sociale huurwoning van de verkopende woningcorporatie en passend inkomen. De huur moet direct na vervallen van de ontbindende voorwaarde voor financiering worden opgezegd.
o Zelfbewoningsplicht; dus (kamer)verhuur of studentenbewoning is niet toegestaan.
o Inschrijving is alleen mogelijk indien u 18 jaar of ouder bent.
o Degene die inschrijft dient de uiteindelijke koper en bewoner te zijn, koopt u samen dan moet u zich ook samen inschrijven door middel van één inschrijving. De bruto-inkomens van alle kopers tellen mee voor de voorrangsregeling.
o Bij meerdere inschrijvingen (ook uit hetzelfde huishouden) vervalt uw deelname.
o U dient op uw contactgegevens bereikbaar te zijn, indien wij u twee dagen niet hebben kunnen bereiken behouden wij ons het recht voor om de woning aan de volgende kandidaat te verkopen.
o Inschrijven kan tot de deadline gemeld in de advertentie.
o Plattegronden en afmetingen zijn indicatief!
KoopGarant
Deze woning wordt onder (Onder)Erfpacht- en KoopGarantbepalingen verkocht. U krijgt van de corporatie een koperskorting van 15% op de taxatiewaarde van deze woning. Dat scheelt aanzienlijk in uw woonlasten. Deze koperskorting wordt bij terugverkoop verrekend. Met KoopGarant bent u verzekerd van een snelle verkoop als u gaat verhuizen. De corporatie koopt de woning binnen drie maanden van u terug.
We plannen de bezichtiging als eerste met geïnteresseerden die voorrang bij ons krijgen. Als er geen voorrangskandidaten zijn gaan we over tot loting.
Voorwaarden KoopGarant
Aan het kopen van een KoopGarant-woning zijn voorwaarden verbonden. Zo heeft u een zelfbewoningplicht, wat onder andere betekent dat u de woning niet (gedeeltelijk) mag verhuren of aan iemand in gebruik mag geven. Daarnaast moet u uw hypotheek afsluiten met Nationale Hypotheekgarantie (NHG). Bovendien wordt, als u de woning terugverkoopt aan de corporatie, de winst of het verlies gedeeld in een verhouding van 15% voor de corporatie en 85% voor u. Een onafhankelijk taxateur bepaalt de marktwaarde van uw woning bij aan- en verkoop. De aan- en verkoopprijs is een vastgestelde prijs, u kunt hier niet over onderhandelen. De hypotheek moet u sluiten met Nationale HypotheekGarantie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 357,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,570
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 178.33 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1989
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 100 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 300 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24A (gas-fired combination boiler from 2024)
Cadastral data
- DELFSHAVEN A 4461
- Cadastral map
- Ownership situation
- Under long-term lease
Exterior space
- Location
- Along waterway and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 178.33 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,654x
Viewed
20x
Saved
10-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




