Sold
- 87 m²living area
- 2bedrooms
- A+energy label
Sales history
- Listed since
- August 8, 2025
- Date of sale
- September 3, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Wonen op een prachtige locatie met een adembenemend uitzicht op de Euromast en de skyline van Rotterdam? Dit is je kans!
Heerlijk licht appartement gelegen op de 2e verdieping van het modern, kleinschalig appartementencomplex 'De Delft'. Naast de royale, lichte woonkamer en het balkon over de hele breedte van de woning beschikt het over 2 ruime slaapkamers en voldoende bergruimte.
Het Lloydkwartier combineert rustig wonen in het oude havengebied met de charme van moderne architectuur. Er zijn o.a. een Albert Heijn, een sportschool, een basisschool met kinderdagverblijf, een huisarts, tandarts en fysiotherapeuten, enkele restaurants en cafés, en het Maastheater gevestigd. Er liggen meerdere middelbare scholen op beperkte fietsafstand. De binnenstad van Rotterdam, het Museumpark, en het Euromastpark zijn eenvoudig te voet of per fiets te bereiken. Het Erasmus MC is op ca. 5 minuten fietsafstand gelegen. Tram 8, metrohalte Coolhaven, en de watertaxi zijn op loopafstand.
INDELING:
Begane grond:
• Buiten: bellenplateau, videofoon, brievenbussen.
• Centrale hal met toegang tot de gang naar de inpandige (fiets)berging (14m2) met opbergsysteem.
• Trappenhuis en lift.
• Parkeerplaats: Er is de mogelijkheid om een parkeerplaats te huren op het afgesloten parkeerterrein achter het gebouw.
2e Verdieping:
• Entree, lange hal met aan de linkerzijde toegang tot de eerste slaapkamer, de badkamer, toilet met fonteintje en meterkast.
• Slaapkamer 1 is ruim opgezet en heeft een elektrisch rolluik.
• De ruime badkamer is volledig betegeld en uitgerust met een ligbad, douche en wastafel.
• De woonkamer is heerlijk ruim en heeft via een schuifpui toegang tot het woning brede balkon. Door de grote ramen is er veel lichtinval en kan er optimaal genoten worden van het prachtige uitzicht.
• Balkon met elektrisch, geautomatiseerd zonnescherm.
• De nette, halfopen keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur zoals een oven, inductiekookplaat en een vaatwasser.
• De tweede slaapkamer is in gebruik als werkkamer/logeerkamer en beschikt ook over een elektrisch rolluik.
• Daarnaast is er nog een praktische, ruim opgezette separate wasruimte met opbergsysteem en wasmachineaansluiting.
• Op de hele verdieping ligt een mooie eikenhouten vloer.
Ben jij klaar om elke dag te genieten van deze unieke woonbeleving? Neem dan snel contact met ons op voor een bezichtiging!
BIJZONDERHEDEN:
- Bouwjaar 2005;
- Energielabel A+;
- Woonoppervlakte ca. 88 m²;
- Inhoud ca. 286 m³;
- Berging op de begane grond;
- Balkon met prachtig uitzicht;
- Verwarming en warmwater door middel van stadsverwarming;
- Parkeerplaats te huur voor € 150/mnd;
- Actieve VvE, maandelijkse bijdrage € 189;
- Gelegen op eigen grond;
- Oplevering: in overleg.
BEWONER AAN HET WOORD
''Ik heb 15 jaar met veel plezier in dit fijne, ruime en lichte appartement op de Müllerpier gewoond. Met een beetje pijn in mijn hart verkoop ik het nu. Vooral het adembenemend uitzicht zal ik gaan missen. Er is altijd iets te zien op het water! In de ochtend nodigt het zonnetje uit om je dag heerlijk te beginnen met een kopje koffie of thee op het balkon.
De Müllerpier is een unieke plek in Rotterdam. Enerzijds heel centraal gelegen, dicht bij het centrum, musea, horecagelegenheden, winkels en OV. Anderzijds heeft de pier de gemoedelijkheid van een dorp: autoluw, groen, veilig, kinderen die op straat spelen, buren die elkaar helpen, buurtfeestjes, stille avonden.
Het Lloydkwartier is een prachtige plek om te wandelen en te genieten van de vergezichten, de schepen, de frisse wind in de zomer, en de moderne architectuur. Al met al, als je rust waardeert én de dynamische sfeer van de stad, dan is dit een geweldige plek om te settelen.”
Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen aankoopmakelaar in. Een aankoopmakelaar komt op voor jouw belangen en bespaart tijd, geld en zorgen. Bij ons zijn alle aankoopmakelaars welkom om jouw belangen te behartigen.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM-voorwaarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 445,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,115
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 189.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2005
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 87 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 276 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, elevator, mechanical ventilation, rolldown shutters, sliding door, TV via cable, and solar panels
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- DELFSHAVEN G 520
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- DELFSHAVEN G 520
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 189.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,351x
Viewed
95x
Saved
8-8-2025
On Funda
Neighborhood

Schiemond
Rotterdam- Residents
- 6,140
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 5,248
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




