Nijverheidstraat 44-C3071 GC RotterdamFeijenoord
€ 589,000 k.k.
- 135 m²living area
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherWaanzinnig 3-laags bovenhuis | 5 sk | Dakterras | Label A!
NVM Open Huizen Dag
- Saturday, March 28 from 11:00 AM to 3:00 PM
Description
Vraagprijs woning: € 589.000,- k.k.
WONEN MET KARAKTER! Achter deze elegante, karakteristieke gevel schuilt een waanzinnig 3-laags bovenhuis met een hoog wooncomfort. De woning beschikt over maar liefst vijf slaapkamers, een zonnig dakterras, energielabel A en een woonoppervlakte van circa 135 m². Je woont hier in het succesvolle herontwikkelingsproject ‘Panorama Dillenbrug’, op een écht Rotterdamse plek direct aan de Nieuwe Maas. Een unieke combinatie van karakter, ruimte en wooncomfort op een locatie waar de stad voelbaar leeft. Hier wil je wonen!
Stap binnen in dit prachtige huis. Via je eigen entree op de begane grond brengt de trap je naar de eerste woonlaag. De stijlvolle tussendeur met rookglas opent naar de woonkamer aan de voorzijde, waar je direct wordt verrast door de royale afmetingen van circa 25 m². Twee grote raampartijen zorgen voor een zee aan licht, terwijl de warme houten vloer en de plafondhoogte van circa 3 meter de ruimte extra sfeer en een open gevoel geven. Vanuit de hal loop je door naar de woonkeuken, een droom voor kookliefhebbers. De designkeuken is uitgerust met hoogwaardige apparatuur en een extra diep werkblad van gebrand graniet, dat volop ruimte biedt om uitgebreid te koken. Een plek waar koken, samenzijn en genieten moeiteloos samenkomen.
Op de tweede woonlaag bevinden zich drie volwaardige slaapkamers, allemaal van een prettig formaat. Of je nu op zoek bent naar een ruime master bedroom, een fijne werkplek of een hobbyruimte, hier kan het allemaal. De indeling is flexibel en past zich moeiteloos aan jouw woonwensen aan. Extra fijn zijn de twee diepe kasten die slim zijn ingericht als kledingkasten, waardoor losse kasten verleden tijd zijn. Op deze verdieping vind je ook de nette badkamer, praktisch en comfortabel in gebruik.
De derde en laatste woonlaag is de zolderverdieping. Hier bevinden zich nog twee slaapkamers. Ideaal als extra slaapruimte, werkkamer of logeerkamer. Op de ruime overloop vind je een vaste kastenwand met de aansluitingen voor de wasmachine en droger, evenals de opstelplaats van de Cv-ketel. Vanuit hier stap je zo het zonnige dakterras van circa 13 m² op. Een heerlijke buitenplek waar je in alle rust kunt genieten van de zon en het buitenleven.
Start jouw nieuwe woonavontuur bij de Nijverheidstraat 44 C? Bel dan snel naar ons kantoor en wij plannen graag een bezichtiging met je in!
Indeling:
Begane grond: entree
2e etage: ruime overloop met toilet en grote berging
Woonkamer met eetkamer: ± 25 m²
Keuken: ± 12 m² voorzien van diverse inbouwapparatuur t.w. 2 gaskookplaten waarvan één met 2 pitten en de ander met een wokbrander, een teppanyaki plaat, afzuigkap, koel- vriescombinatie, vaatwasser, oven, stoomoven en Quooker
3e etage: ruime overloop met toilet
Slaapkamer I: ± 12 m²
Slaapkamer II: ± 10 m²
Slaapkamer III: ± 10 m²
Badkamer: ± 6 m², voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel met meubel en designradiator
4e etage: ruime overloop met wasmachine- drogeraansluiting en opstelling Cv-ketel
Slaapkamer IV: ± 15 m²
Slaapkamer V: ± 10 m²
Dakterras: ± 13 m²
Kenmerken en bijzonderheden:
Bouwjaar: 1903
Renovatiejaar: 2008
Woonoppervlakte: ± 135 m²
Dakterras: ± 13 m²
Eigen grond
VvE bijdrage woning 2026: ± € 156,- per maand
Verwarming en warm water: CV-combiketel (bouwjaar 2022)
Energielabel: A
Eigen berging op de begane grond: ± 3 m²
Oplevering: in overleg, indicatie begin mei 2026
Persoonlijke noot verkoper:
Sinds 2018 hebben we hier met heel veel plezier gewoond. Het is de plek waar ik niet alleen mooie herinneringen heb gemaakt, maar waar ook menig life events heb doorgemaakt en waar mijn twee kinderen zijn geboren – een huis dat echt als thuis heeft gevoeld. De centrale ligging maakt het ideaal: alles is dichtbij en het centrum is binnen handbereik, met de watertaxi die letterlijk voor de deur stopt; een uniek en heerlijk gemak dat nooit verveelt. Ik heb hier enorm genoten van het wonen en hoop dat de volgende bewoners zich hier net zo thuis zullen voelen als wij dat hebben gedaan.
De wijk:
De woning ligt rustig in de groene wijk Feijenoord en is omringd door water. Recht tegenover de woning bevindt zich het fijne Nassauhavenpark en om de hoek stroomt de Maas. In de directe omgeving vind je diverse winkels en restaurants en ook de openbaarvervoervoorzieningen liggen op loopafstand, waaronder een opstapplaats voor de watertaxi. De Jumbo supermarkt bereik je binnen vijf minuten lopen. Extra fijn is de bijzonder brede stoep in de straat, waardoor kinderen hier veilig buiten kunnen spelen. De wijk is volop in ontwikkeling en verandert in rap tempo.
Openbaar vervoer voorzieningen:
In de wijk rijden diverse buslijnen. Met buslijn 32 reis je eenvoudig tussen station Zuid en Overschie, waardoor je snel in het stadscentrum bent. Buslijn 66 brengt je naar verschillende bestemmingen in de wijk Feijenoord en naar winkelcentrum Zuidplein. Daarnaast is er in de buurt een opstapplaats voor de watertaxi, ideaal voor een vlotte en unieke route over de Maas. Zo ben je altijd flexibel onderweg, of je nu naar werk, de stad of een van de hotspots gaat.
Restaurants en uitgaansgelegenheden:
Door de centrale ligging van de wijk ben je binnen enkele minuten bij zowel het levendige Entrepotgebied en haar gezellige terrassen, de bruisende Wilhelminapier, met o.a. de Foodhallen, Hotel New York en filmtheater LantarenVenster, het sfeervolle Deliplein op Katendrecht als het stadscentrum van Rotterdam voor een hapje en een drankje.
Ons advies bij het kopen van jouw nieuwe woning? Neem jouw eigen NVM makelaar mee!
Toelichtingsclausule maatvoering De branchebrede meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien bepaalde maten of oppervlaktes voor u van wezenlijk belang zijn, dan adviseren wij u deze na te meten.
Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Hierbij zijn wij deels afhankelijk van informatie die wij van derden ontvangen. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is dan adviseren wij u deze op juistheid te controleren. Onzerzijds wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 589,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,363
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 156.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1903
- Type of roof
- Combination roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 135 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- External storage space
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 559 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2022, in ownership
Cadastral data
- ROTTERDAM Q 6584
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 156.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,767x
Viewed
65x
Saved
19-1-2026
On Funda
Neighborhood

Feijenoord
Rotterdam- Residents
- 7,835
- Family with children
- 39%
- Avg. asking price / m²
- € 4,779
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



