New
Oldegaarde 7743086 AR RotterdamPendrecht
€ 225,000 k.k.
- 65 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Description
Ben u op zoek naar een leuk en goed gelegen 3-kamer appartement in Rotterdam? Gelegen op de zesde verdieping in de groenrijke omgeving van het Zuiderpark? Deze woning heeft twee slaapkamers en kan volledig naar eigen wens en hartenlust worden ingericht.
Deze woning maakt deel uit van een appartementencomplex met de entree op de begane grond en is voorzien van een bellentableau en brievenbussen. Vanuit de centrale hal heeft u vervolgens toegang tot de bergingen in de onderbouw, het trappenhuis en de lift.
Alle faciliteiten zijn binnen handbereik. Om de hoek bevindt zich metrostation Slinge en de gelijknamige winkelstraat. Daarnaast wandelt u zo het Zuiderpark in om te genieten van sport en natuur. Aan de andere kant van het Zuiderpark vindt u Winkelcentrum Zuidplein met tevens het naastgelegen bus-/metrostation. Ook Rotterdam Ahoy is dan natuurlijk niet te missen. Gaat u met de auto op pad, dan rijdt u binnen enkele minuten de uitvalsweg A15 op of door de Maastunnel naar de noordzijde van de Maas.
De indeling van de woning is als volgt:
De woning stapt u binnen via het tochtportaal, welke toegang geeft tot de slaapkamer aan de voorzijde en de ruime hal. Hiervandaan bereikt u de overige ruimtes: de woonkamer, de keuken, de badkamer en het separate toilet.
De woonkamer is ruim en het plafond is voorzien van inbouwspots. Tevens bevindt zich een loggia aan de woonkamer. Bijzonder is dat deze loggia, door de af te sluiten ramen, als binnen- en buitenruimte te gebruiken is.
De badkamer is voorzien van een douche, wastafel met meubel en wasmachineaansluiting. De elektrische boiler (eigendom) is in de naastgelegen berging geplaatst, waardoor dit geen ruimte inneemt in de woning. De keuken bevindt zich aan de voorzijde en heeft een hoekopstelling.
Bijzonderheden:
• Bouwjaar 1959
• Eigen grond
• Energielabel C
• Woonoppervlakte ca. 65 m2
• Bergruimte in de onderbouw
• Bergruimte op de zesde verdieping
• Verwarming middels blokverwarming (voorschot € 67,26 per maand)
• Warmwater middels elektrische boiler (eigendom)
• Actieve VvE, huidige bijdrage € 336.18 per maand
• Voorzien van houten en kunststof kozijnen met dubbelglas
• Verkoper heeft de woning niet feitelijk zelf bewoond en geen vragenlijst aanwezig.
• Gezien het bouwjaar van de woning wordt er in de koopovereenkomst een ouderdomsclausule en asbestclausule opgenomen.
Oplevering in overleg (kan eventueel snel)
Pendrecht heeft het voornemen om voor 2030 Aardgasvrij te zijn!
Gezien het bouwjaar van de woning zal er een asbest en ouderdomsclausule worden opgenomen in de koopakte;
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'.
Toelichtingsclausule NEN2580:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Details
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 225,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,462
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 336.18 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1959
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 65 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 200 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator
- Located at
- 6th floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- CHARLOIS L 983
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, in residential district and unobstructed view
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 336.18 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
7-8-2026
On Funda
Neighborhood

Pendrecht
Rotterdam- Residents
- 12,750
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 3,587
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




