Sold
Pinasplein 5-D3028 XT RotterdamOud Mathenesse
€ 180,000 k.k.
- 56 m²living area
- 2bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- February 5, 2025
- Date of sale
- March 18, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
Rotterdam Oud-Mathenesse
Heeft u interesse in deze woning? Laat het ons weten via "Reageer op dit object" of op Funda via "stuur een e-mail".
Vraagprijs € 180.000,00 k.k.
Mathenesse aan de Maas!
Centraal gelegen aan een plein en op slechts 15 minuten wandelen vanaf Schiedam Centraal bevindt zich op de vierde etage deze compacte driekamer appartement. Het appartement beschikt over dubbele beglazing met kunststof kozijnen, een cv installatie (HR combi-ketel met bouwjaar 2012) en een ruime berging. Vanuit de woonkamer kijkt je uit op het plein aan de voorzijde en op het balkon achter geniet je van het groen van de achtergelegen tuinen. De staat is verouderd en dient naar moderne maatstaven te worden gemoderniseerd.
Het appartement ligt rustig maar tegelijkertijd heel centraal ten opzichte van de winkels op de Franselaan, openbaar vervoersvoorzieningen en uitvalswegen (A20 en A13). Het centrum van Rotterdam, het Dakpark, historische Delfshaven en het centrum van Schiedam zijn ook met de fiets goed en snel bereikbaar.
Indeling:
Begane grond
Toegang via gesloten portiek. Brievenbussen en trap naar de verdiepingen en de bergingen beneden..
Vierde etage
Entree hal/gang met toegang naar alle vetrekken. Aan de voorzijde de keuken met toegang naar een klein balkon, de woonkamer met slaapkamer aan de achterzijde, de tweede slaapkamer, compacte badkamer met douchegelegenheid, separaat toilet, kast met opstelling cv- ketel en een bergkast.
Afmetingen:
- Woonkamer totaal ca. 23 m²
- Keuken totaal ca. 4 m²
- Badkamer totaal ca. 1,3 m²
- Slaapkamer 1 totaal ca. 7 m²
- Slaapkamer 2 totaal ca. 7 m²
- Balkon 1 totaal ca. 3 m²
- Balkon 2 totaal ca. 1,2 m²
- Berging totaal ca. 7 m²
Bijzonderheden:
- Kluspand!
- Maandelijkse VvE bijdrage totaal ca. € 102,13
- Volle eigendom
- Zelfbewoningsplicht
- Anti speculatiebeding van 2 jaar
- Projectnotaris van toepassing
Bij aankoop van deze woning zal de oplevering binnen 6 weken plaatsvinden. Indien u over wilt gaan tot een optie of aankoop van de woning dient u aan te tonen dat de koopsom van de woning voor u financieel haalbaar is. Dit kan aangetoond worden door bijvoorbeeld afgifte van een uitgebracht advies door een daartoe deskundige en erkende financiële instelling of adviseur.
Plattegronden en afmetingen zijn indicatief.
Heeft u interesse in deze woning? Laat het ons weten via de oranje knop "neem contact op".
Dit is een woning die u koopt op de vrije markt. Verbouwen of tussentijds een extra financiering voor een verbouwing afsluiten, dat regelt u zelf zonder aanvullende voorwaarden.
Wanneer u weer wilt verhuizen en de woning verkoopt, kunt u zelf een verkoopmakelaar uitzoeken die de woning voor u verkoopt op de vrije markt waarbij u zelf de verkoopprijs bepaalt.
U mag de woning niet verhuren of op andere wijze in gebruik geven aan anderen, dit geldt ook voor opvolgende eigenaren als u de woning weer gaat verkopen! Bewoning of huur door een eerstegraads bloed- of aanverwant wordt als eigen bewoning beschouwd. Het is niet toegestaan om de woning binnen twee jaar na het tekenen van de akte van levering te verkopen. Dit wordt opgenomen in de koopovereenkomst en akte van levering.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 180,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,214
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 102.17 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1950
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 56 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 162 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2012
Cadastral data
- ROTTERDAM AA 2083
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 102.17 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
6,278x
Viewed
99x
Saved
5-2-2025
On Funda
Neighborhood

Oud Mathenesse
Rotterdam- Residents
- 6,990
- Family with children
- 20%
- Avg. asking price / m²
- € 3,788
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




