Eye-catcherRuime, instapklare 3k app met ruim dakterras, centraal in de wijk!
Open House
Friday, February 6 from 3:30 PM to 4:30 PM
Description
Zoek je een ruim en instapklaar 3-kamer appartement op Zuid! Dit appartement met 2 slaapkamers is verdeeld over 3 lagen, ligt zeer zeer centraal in de wijk Hillesluis, heeft een nette laminaatvloer over de gehele woning en is ruim van opzet. Het appartement beschikt over een ruime inpandige berging en over een dakterras. Omdat het centraal in de wijk ligt zijn alle voorzieningen en uitvalswegen zeer nabij! Het complex valt onder de MVE onderhoudsgarantie. Benieuwd?
Kom naar het open huis op vrijdag 6 februari tussen 15.30 en 16.30 uur. Je hoeft hiervoor geen afspraak te maken en bent van harte welkom.
Bijzonderheden:
Begane grond: ruime entree van ca. 8 m2, inpandige berging van ca. 6 m2 met mechanische ventilatie unit en cv-ketel opstellen, vaste trap naar etage
1e etage;
Overloop en vaste trap naar 2e etage
Ruime slaapkamer van ca. 14 m2
Badkamer (2010) voorzien van douchehoek, wastafel, radiator en wasmachine aansluiting
2e etage;
Overloop
Toiletruimte, voorzien van hangend toilet en fonteintje
Slaapkamer 2 van ca. 12 m2
Lichte woonkamer van ca. 28 m2
Halfopen keuken, voorzien van diverse inbouwapparatuur, met o.a. inductie kookplaat, oven, combi-magnetron, koelkast en vaatwasser, toegang tot dakterras door middel van schuifpui.
Ruime dakterras van ca. 12 m2
Goed om te weten:
De VvE-bijdrage is ongeveer € 118,37 per maand, volgens begroting 2026
Warmwater en warmte via C.V. ketel van het merk Intergas van bouwjaar ca. 2014
Het betreft eeuwigdurend afgekochte (onder) Erfpacht alsmede canon
De voorlopige transportdatum is gepland op 20 maart 2026, een en ander nader in overleg met koper
De woning heeft een eeuwigdurende zelfbewoningsplicht: je mag de woning niet verhuren of in gebruik geven aan iemand anders
Er geldt een antispeculatiebeding: je moet minimaal twee jaar zelf in het huis wonen vóór je het mag verkopen
Je tekent de notariële overdracht bij de projectnotaris
Er is een voorrangsregeling van toepassing
Hillesluis is een stadswijk uit de jaren '20 en '30. Door de arbeidskrachten in de havens begin vorige eeuw werd Hillesluis een arbeiderswijk. De Winkelboulevard Zuid, de langste winkelstraat van Rotterdam, gaat dwars door de wijk. Hillesluis kenmerkt zich door smalle en dichtbebouwde straten afgewisseld met groene zones. Voor kinderen is er veel te doen, skaten in het West-Varkensoordsepark of voetballen op het Cruyff Court en kinderen is er speelboerderij Odilia of sportspeeltuin Hillesluis.
Je hebt ruime keus uit verschillende basisscholen; van openbare tot islamitische en protestants-christelijke. Er zijn ook meerdere kinderdagverblijven en peuterspeelzalen in de wijk. In de wijk vind je ook een gezondheidscentrum.
Binnen 15 minuten ben je met de tram in hartje centrum Rotterdam. Verder lopen verschillende bus- en tramlijnen door de wijk die je naar omliggende wijken en naar Centraal Station Rotterdam brengen.
Ook in de buurt: Afrikaandermarkt, Ahoy Rotterdam, Stadion de Kuip, bioscoop Pathe, Zuiderpark
De advertenties op deze website zijn met de grootste zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voorkomen dat een advertentie niet volledig is of een fout bevat. Derhalve zijn alle advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 320,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,441
Status
Available
VVE (Owners Association) contribution
€ 118.42 per month
Construction
Type apartment
Upstairs apartment (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1993
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
Areas
Living area
93 m²
Exterior space attached to the building
14 m²
Volume in cubic meters
302 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower
Number of stories
3 stories
Facilities
Mechanical ventilation
Energy
Energy label
A
Insulation
Double glazing and completely insulated
Heating
CH boiler and heat recovery unit
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)