Sold under reservation
Rosestraat 13593071 AL RotterdamKop van Zuid - Entrepot
€ 595,000 k.k.
- 93 m²living area
- 2bedrooms
- A++energy label
Eye-catcherWonen op hoogte met veel licht, luxe, comfort en prachtig uitzicht!
Description
Wonen op grote hoogte met een uitzicht dat nooit verveelt!
Droom je van modern wonen met een vleugje luxe? Dit comfortabele 3 kamer hoek-appartement op de 15e verdieping van het stijlvolle complex Imagine tilt jouw woonbeleving letterlijk naar een hoger niveau. Met een energielabel A++, een riant balkon rondom en lichtinval van zonsopkomst tot zonsondergang is dit een plek waar je elke dag geniet. Tel daar een eigen parkeerplek, privéberging en de ligging op eigen grond bij op, en je hebt een appartement dat helemaal klaar is voor de toekomst. Dankzij de hoekligging beschikt het appartement over 2 ruime terrassen met een panoramisch (bijna 300 graden rondom uitzicht) en uniek uitzicht over de stad, de Maas en zelfs de Kuip en de SS Rotterdam. Je kunt vrij om het appartement bewegen, waarbij elk vertrek een eigen toegang heeft tot het balkon en terras. Zo geniet je overal van een prachtig, wisselend uitzicht en voelt binnen naadloos verbonden met buiten. Hier woon je niet alleen mooi je woont vooral heerlijk comfortabel!!
Globale indeling:
Door de hoekligging op de 15e woonlaag geniet het appartement rondom lichtinval en vrij uitzicht. Via de hal betreedt je de woning. De ruime hoofdslaapkamer is uitgerust met een fijne walk in closet. Luxe badkamer met inloopdouche, breed wastafelmeubel en design radiator. Praktische was/bergkast. Ruime 2de slaapkamer met schuifpui naar balkon. Er is een luxe uitgevoerde separate toiletruimte met wandcloset. De comfortabele woonkamer heeft rondom verdiepingshoge ramen en meerdere deuren naar het rondom gelegen balkon. De aanwezige moderne keuken is compleet en voorzien van een inductie kookplaat, afzuigscherm, combi-oven magnetron, vaatwasmachine en koel/vriescombinatie. De vloer in het appartement is afgewerkt met een fraaie pvc visgraad vloer.
Het gebouw Imagine:
Imagine is een echte eyecatcher in Rotterdam. Het is een beeldbepalend appartementengebouw met toonaangevende architectuur. Het bestaat uit twee torens omzoomd door stadswoningen en commerciële ruimten. In de plint bevinden zich de stadswoningen en binnenhof- en binnentuinappartementen. De appartementen liggen op de 6e t/m 22e verdieping. Het uitzicht is werkelijk waar spectaculair! Je woont hier in een stedelijk gebied, maar het binnenhof bied je een groene oase van rust in de stad.
Voorzieningen en openbaar vervoer:
Je kunt bijvoorbeeld winkelen of op één van de gezellige terrassen genieten in de nabijgelegen Entrepothaven. Om de hoek vind je het Nieuwe Luxor Theater, Hotel New York of filmtheater LantarenVenster op de Wilhelminapier, maar ook het bruisende centrum van Rotterdam en het hippe Katendrecht zijn binnen enkele minuten te bereiken. Ook zijn het Feyenoord stadion en naastgelegen Pathé bioscoop met diverse bouwmarkten en winkels op korte afstand gelegen. Trein station is dichtbij een tramhalte nagenoeg voor de deur.
Kenmerken:
Bouwjaar 2024
Indicatie woonoppervlakte 93 m²
Riant rondom gelegen balkon van circa 30 m2
Gelegen op eigen grond
Vermelde prijs is exclusief parkeerplaats ad € 35000,= k.k.
VvE bijdrage woning met berging € 180,- per maand
VvE bijdrage parkeerplaats € 57,- per maand
Verwarming en warm water middels stadsverwarming
Het appartement heeft vloerverwarming en -koeling
Energielabel: A++
Privé berging op begane grond
Eigen parkeerplaats gelegen op de 1e verdieping
Gemeenschappelijke afgesloten fietsenstalling op de begane grond
Toegang tot de gezamenlijke binnentuin op de 2e verdieping
Aanvaarding in overleg
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,398
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 222.37 per month
Construction
- Type apartment
- Residential property with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2024
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 93 m²
- Exterior space attached to the building
- 30 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 310 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, and mechanical ventilation
- Located at
- 15th floor
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- Complete floor heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- ROTTERDAM Q 7188
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 222.37 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,350x
Viewed
54x
Saved
4-4-2026
On Funda
Neighborhood

Kop van Zuid - Entrepot
Rotterdam- Residents
- 8,945
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 4,629
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



