Sold
Russischestraat 46-B013028 BG RotterdamOud Mathenesse
€ 285,000 k.k.
- 86 m²living area
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- May 26, 2025
- Date of sale
- June 18, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Deze ruime en sfeervolle 5-kamer bovenwoning van 86 m² is verdeeld over drie verdiepingen. De woning is centraal gelegen in de wijk Oud Mathenesse met gunstige ligging ten opzichte van verschillende voorzieningen. Op slechts een paar minuten lopen vind je diverse winkels aan de Franselaan. Ook voor een gezellige borrel of diner hoef je niet ver want in de directe omgeving zijn verschillende gezellige horecagelegenheden te vinden.
Daarnaast is de woning gunstig gelegen ten opzichte van de belangrijke uitvalswegen waardoor je snel de stad uit bent. Ook het openbaar vervoer is uitstekend geregeld; tram-, bus- en metrohaltes bevinden zich op korte afstand, wat zorgt voor een vlotte verbinding met andere delen van de stad en daarbuiten.
Indeling:
Begane grond:
De woning is bereikbaar via een gezamenlijke entree met gedeelde trapopgang naar de verdieping.
1e Verdieping:
Bij binnenkomst op de eerste verdieping vind je een ruime en lichte woonkamer met een trap naar de bovenliggende verdieping. De open keuken is modern afgewerkt met een granieten werkblad en uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een 4-pits kookplaat (zowel elektrisch als gas met wokbrander), afzuigkap, koelkast en combimagnetron. Aan de achterzijde bevinden zich twee slaapkamers, waarvan één toegang geeft tot het balkon. Daarnaast is er een separate toiletruimte aanwezig.
3e Verdieping:
De overloop geeft toegang tot de derde slaapkamer, eveneens voorzien van een balkon (zuiden). De badkamer is verzorgd en beschikt over een ligbad, een aparte douche en een wastafelmeubel. Via een vaste trap is de zolderverdieping bereikbaar.
4e Verdieping (zolder):
De zolderkamer is voorzien van een laminaatvloer en dakramen die voor veel licht zorgen. Daarnaast is er een praktische vaste inloopkast met de cv-ketel en wasmachineaansluiting.
(4e etage; niet in eigendom, maar wel in gebruik en opgenomen in het opgegeven metrage.)
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich een houten berging.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar ca. 1937;
- Woonoppervlakte ca. 86 m²;
- Inhoud ca. 286 m³;
- Balkons op het zuiden;
- Verwarming en warm water middels cv-ketel;
- VvE kosten ca. € 178,- per maand;
- Oplevering: in overleg.
Kolpa van der Hoek Makelaars & Taxateurs is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen NVM-makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van dit object.
Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
In de akte zullen de volgende, extra artikelen worden opgenomen: een ouderdomsclausule, verkoper is geen bewoner geweest en een toelichting op artikel over mogelijke aanwezigheid van asbest gezien het bouwjaar.
Koper is uitgenodigd de opgegeven oppervlakte(s) van het gekochte op juistheid te controleren en heeft inzage in het meetrapport waarbij woonruimte en overige ruimte gesplitst zijn.
Deze informatie is door Kolpa van der Hoek Makelaars & Taxateurs met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 285,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,314
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 178.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1937
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 86 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 286 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- ROTTERDAM AA 1809
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 178.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,948x
Viewed
99x
Saved
26-5-2025
On Funda
Neighborhood

Oud Mathenesse
Rotterdam- Residents
- 6,990
- Family with children
- 20%
- Avg. asking price / m²
- € 3,788
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




