New
Schalkeroord 643079 WK RotterdamGroot IJsselmonde
€ 235,000 k.k.
- 67 m²living area
- 2bedrooms
- Genergy label
Description
Appartementencomplex wordt gerenoveerd en ze zijn daar al mee van start gegaan, zoals te zien op de foto's.
Dit fijne appartement is gelegen aan de Schalkeroord 30 in Rotterdam, in een rustige en goed bereikbare woonomgeving. De woning beschikt over een ruime woonkamer en twee volwaardige slaapkamers. De ligging is gunstig ten opzichte van winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen, waardoor je snel in het centrum van Rotterdam bent of juist de stad uit kunt.
Indeling
De hal is voorzien van een laminaatvloer en biedt toegang tot twee slaapkamers, de deels betegelde toiletruimte, de keuken en de woonkamer.
De keuken beschikt over een laminaatvloer en diverse inbouwapparatuur. De kozijnen zijn uitgevoerd in hout en voorzien van enkel glas. Vanuit de keuken is de badkamer bereikbaar, welke is voorzien van een douche en wastafel.
Slaapkamer I, gelegen aan de achterzijde, is voorzien van een laminaatvloer en houten kozijnen met enkel glas.
Slaapkamer II, gelegen aan de voorzijde, beschikt eveneens over een laminaatvloer en houten kozijnen met enkel glas.
De ruime woonkamer is voorzien van een laminaatvloer en een riant kunststof kozijn met dubbele beglazing. Vanuit de woonkamer is de wasruimte bereikbaar, welke toegang biedt tot het balkon.
Algemeen
* Blokverwarming;
* Twee slaapkamers;
* Balkon;
* Kunststof kozijn met dubbele beglazing in de woonkamer;
* Het toepassen en (laten) uitvoeren van de volgende energiebesparende maatregelen door de
VvE
1. Plaatsen van kunststof kozijnen met triple glas (parkzijde)
2. Spouwmuurisolatie
3. Dakisolatie
4. Kelderisolatie
5. Mechanische ventilatie in alle appartementen
6. Vervangen van portiekdeuren (dubbel glas)
7. Kunststof kozijnen met dubbel glas in de trappenhal
8. Kunststof kozijnen met dubbel glas in de kelder
9. Schilderwerk beton
10. Algemeen schilderwerk
Deze presentatie geeft slechts een globale indruk van de werkelijkheid en sfeer van dit unieke instapklare appartement. Graag nodigen wij u uit voor een bezichtiging!
Bij verkoop wordt gebruik gemaakt van het model koopovereenkomst vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM,
de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis.
Aan de inhoud van deze brochure en de daarin vermelde gegevens, welke slechts als informatief bedoeld zijn, kunnen geen rechten worden ontleend.
Wij houden ons het recht voor om deze brochure te wijzigen en/of aan te passen. Hierover kan niet gereclameerd worden.
Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen,
afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 235,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,507
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 212.50 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 67 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 222 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- G
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Gas-fired boiler
Cadastral data
- IJSSELMONDE B 5126
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 212.50 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
19-8-2026
On Funda
Neighborhood

Groot IJsselmonde
Rotterdam- Residents
- 29,715
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,617
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




