Sold under reservation
Schepenstraat 46-B023039 NJ RotterdamBlijdorp
€ 550,000 k.k.
- 147 m²living area
- 4bedrooms
Eye-catcherPrachtig 5-kamer bovenhuis (147 m2) met uitzicht op de Statensingel!
Description
Een heerlijk, licht, praktisch en ruim 5-kamer bovenhuis met karakteristieke jaren ’30 details in het geliefde Blijdorp!
De brede raampartijen, en-suite kasten en sfeerhaard geven dit huis een warme en uitnodigende uitstraling. Dankzij vier balkons aan beide zijden van de woning geniet je van ’s ochtends tot ’s avonds van de zon. Het appartement ligt op steenworp afstand van het bruisende centrum en op 5 minuten lopen van Centraal Station.
Indeling:
Gesloten portiek met trapopgang naar de 2e verdieping.
2e verdieping:
Hal met separaat toilet en toegang tot alle vertrekken op deze verdieping. De originele jaren ’30-details, zoals glas-in-lood ramen, paneeldeuren en de en-suite kasten, geven de woning een sfeervol karakter.
De indrukwekkende woon-/eetkamer met vaste kasten heeft een lengte van maar liefst 12 meter en een plafondhoogte van bijna 3 meter. De royale woonkamer ligt aan de voorzijde en beschikt over een raampartij van maar liefst 6 meter breed, wat zorgt voor een prachtige lichtinval en uitzicht. Dankzij de en-suite schuifdeuren is de ruimte flexibel in te delen, met een mooie scheiding tussen het woon- en eetgedeelte. Dit is ideaal als je de openheid van de leefruimten wilt behouden, maar toch een visuele scheiding tussen de ruimtes wenst.
Het eetgedeelte bevindt zich aan de achterzijde. Via openslaande deuren bereik je het zonnige balkon op het oosten. Door de inpandige ligging is dit balkon relatief windluw, waardoor je hier al vroeg in het jaar comfortabel buiten zit. Vanaf het voorjaar vormt het balkon een verlengstuk van de woonruimte. Via een trap in het woongedeelte bereik je de derde verdieping.
3e verdieping:
Overloop met toegang tot drie slaapkamers. Er is eenvoudig een vierde slaapkamer te creëren, de deur hiervoor is reeds aanwezig.
De ruime en lichte master bedroom ligt aan de achterzijde en beschikt over een eigen balkon met ochtendzon. Vanuit deze slaapkamer is er directe toegang tot de badkamer en het separate toilet. De unieke badkamer beschikt over een ligbad, douche, handdoekradiator en een wastafel met meubel.
De tweede slaapkamer ligt aan de voorzijde en is eveneens ruim van opzet. De derde slaapkamer is multifunctioneel in te richten als werk-, kinder- of slaapkamer. Vanuit deze kamers bereik je een lang balkon op het westen, waar je in de middag en avond heerlijk van de zon geniet. Daarnaast is er een separate wasruimte en berging met de cv-opstelling. De wasruimte biedt voldoende ruimte om de was te drogen, waardoor de overige kamers netjes en vrij blijven.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1932
- Twee hele verdiepingen met 147 m2 en daardoor geen bovenburen. In de rustige straten van Blijdorp is dit een zeldzaamheid, waar de grotere woningen meestal 1,5 verdieping hebben
- Rijksmonument
- Voorzijde voorzien van onderhoudsvrije aluminium kozijnen met Ruysdael monumentenglas
- Achterzijde deels voorzien van kunststof kozijnen met HR++-glas
- Geluidsgeïsoleerde vloer
- Gelegen in beschermd stads-/dorpsgezicht
- Groen uitzicht aan de voor- en achterzijde
- De woning beschikt over een zonnescherm met elektrische bediening
- Veel privacy door het ontbreken van directe inkijk aan de achterzijde
- Actieve VvE, met een maandelijkse bijdrage van € 190,-
- In 2024 is onder andere de oorspronkelijke standleiding voor toiletten en riolering in het souterrain vervangen door PVC-buizen. In 2026 heeft onderhoud aan de balkons plaatsgevonden
- Mogelijkheid tot 38% subsidie op onderhoudskosten, inclusief op onderhoudskosten van de VVE, via de woonhuissubsidie voor rijksmonumenten. Alle onderhoudskosten voor 2023 en 2024 zijn met de volledige 38% gesubsidieerd. In 2025 was er geen onderhoud
-In de koopakte zal gezien het bouwjaar een ouderdoms- en funderingsclausule worden opgenomen
- De woning beschikt over veel inpandige kastruimte, waardoor de leefruimte optimaal benut blijft
- Projectnotaris is van toepassing.
Oplevering:
-In overleg
vandeVijver Makelaardij behartigt de belangen van de verkopende partij, schakel uw eigen aankoop makelaar in.
Bovenstaande presentatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, er kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,741
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 190.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (double upstairs apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1932
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations) and listed building (national monument)
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 147 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- Volume in cubic meters
- 471 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Not required
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha type Tzerra M39c (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- ROTTERDAM Z 4085
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 190.00 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,055x
Viewed
116x
Saved
25-3-2026
On Funda
Neighborhood

Blijdorp
Rotterdam- Residents
- 10,255
- Family with children
- 17%
- Avg. asking price / m²
- € 5,100
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



