Schiedamseweg Beneden 475-B3028 BN RotterdamOud Mathenesse
€ 325,000 k.k.
- 110 m²living area
- 4bedrooms
Description
5-kamer hoekwoning met balkon gelegen op een leuke en levendige locatie met alle gemakken van de grote stad op fietsafstand! De woning is gelegen op de tweede, derde en zolder verdieping, heeft een fijne indeling met een nette afwerking, zoals stak stucwerk, luxe keuken en fijne badkamer. Door de hoekligging is er veel lichtinval in de woning. Schuur aanwezig.
De woning is gelegen onderaan de dijk, wat zorgt voor de nodige privacy en groene ligging. De dijk loopt vanaf het Marconiplein richting Schiedam.
Het is een leuke locatie met het centrum van Rotterdam op 10 minuten fietsafstand. Daarnaast is het Visserijplein, waar elke donderdag en zaterdag een gezellig marktje is, op loopafstand. De Lee Towers (Marconitorens) zijn zeer dichtbij gelegen.
Ook een groot pluspunt is dat het grootste openbare dakpark van Nederland op (met daaronder de Bigshops) om de hoek gelegen is. Hier vindt u moestuinen, een groot restaurant, waterpartijen en mooi aangelegde grasvelden. Het is daar heerlijk recreëren op mooie zonnige dagen.
De ligging ten opzichte van uitvalswegen (A4, A13, A20), openbaar vervoer (tram voor de deur, metro, bus), (basis)scholen en winkels uitstekend.
Indeling
Begane grond
Open portiek met trap naar de gemeenschappelijke afgesloten trapopgang naar de tweede verdieping.
Derde verdieping
De hal geeft toegang tot de doorzon woonkamer, voorkamer, toiletruimte en bergruimte en meterkast. Vanuit de hal zijn er twee deuren naar de woonkamer.
De woonkamer is een type doorzon, met aan alle zijnen ramen door de hoekligging. Er is dus veel licht in de woonkamer. De wanden zijn strak gestuukt. De gehele verdieping is voorzien van een houtlook laminaatvloer.
Middels de openslaande deuren is het aan de achterzijde gelegen balkon te bereiken. Aan de zijkant zijn er openslaande deuren naar het Frans balkon op het oosten. Fijn om in de ochtend de deuren open te zetten en te genieten van het naar binnen schijnende zonnetje met een kop koffie.
De zijkamer is aan de voorzijde gelegen en nu in gebruik als werkkamer. Het is ook mogelijk om er een gezellig plekje te creëren voor het lezen van een boek of om je even terug te trekken.
De moderne en luxe keuken is aan de achterzijde gelegen en is uitgevoerd met geplozen beige keukenkasten en een houten aanrechtblad. De keuken is voorzien van een inductiekookplaat met RVS afzuigkap. Verder is verschillend inbouwapparatuur zoals een koelkast, vriezer, vaatwasser en oven. Kortom, een luxe keuken die van alle gemakken voorzien is!
Vanuit de woonkamer en de keuken is er toegang tot het op het noorden gelegen, ruime balkon. Een fijne plek met groen uitzicht over de verzorgde
binnentuinen.
Vierde verdieping
De overloop geeft toegang tot de badkamer en twee slaapkamers. Hier is ook een vaste kast aanwezig. Ook deze verdieping is zeer netjes onderhouden. Alle wanden en plafonds zijn strak gestukt en de kamers zijn voorzien van een mooie eikenhoutlook laminaatvloer.
De eerste ruime slaapkamer is zeer ruim van stuk. Er is voldoende ruimte voor een groot tweepersoonsbed en een kastenwand. De ruimte is keurig afgewerkt.
De tweede kamer heeft dezelfde nette afwerking en is qua formaat zeker geschikt als kinderslaapkamer of logeerkamer.
De ruime badkamer is volledig betegeld met beige wandtegels. Dit gecombineerd met de speelse vloertegels maken de badkamer een mooi geheel. Er is een bad met handdouche, een wastafelmeubel met spiegel en kast en een handdoekenradiator. De wasmachineaansluitingen bevinden zich ook in de badkamer.
Zolder verdieping
Via een vlizotrap is de kamer op de zolder te bereiken. Wat een fijn om deze extra ruimte te hebben!
Het is mogelijk om een vaste trap naar de zolder te plaatsen, om zo extra ruimte te creëren.
Een ideale ruimte om te gebruiken als opbergruimte of wellicht een hobbykamer.
Afmetingen:
Entree ca. 8 m²
Derde verdieping ca. 71 m²
Vierde verdieping ca. 31 m²
Zolder ca. 10 m²
Totale woonoppervlakte ca. 110 m²
Balkon ca. 5 m²
Bijzonderheden
Eigen grond, bouwjaar 1937, energielabel F, dubbel glas in houten en kunststof kozijnen, actieve VVE met een maandelijkse bijdrage van €126,-, verwarming en warm water middels CV-combiketel (Intergas). Oplevering in overleg.
Bezichtiging
U bent van harte welkom om deze 5-kamer hoekwoning met balkon te bezichtigen!
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,955
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 126.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (double upstairs apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1937
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 340 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Not available
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- ROTTERDAM AA 1843
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district, open location and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 126.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,600x
Viewed
97x
Saved
7-8-2025
On Funda
Neighborhood

Oud Mathenesse
Rotterdam- Residents
- 6,990
- Family with children
- 20%
- Avg. asking price / m²
- € 3,792
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




