Gelegen op een geweldige plek in de trendy wijk “Blijdorp”, zeer ruim dubbel bovenhuis gesitueerd op de 1e en halve 3e verdieping. Het appartement heeft een woonoppervlakte van maar liefst 116m2 en is onder andere v.v. een zeer ruime woon-/eetkamer (voor-, tussen-, achterkamer) over de volle breedte van het appartement, een 3-tal werk-/slaapkamers en 2 balkons. Intern dient het e.e.a. gemoderniseerd te worden waardoor het nog naar eigen inzicht kan worden afgewerkt.
Begane grond: entree, hal met originele wandbetegeling en gezamenlijke trapopgang.
1e verdieping: ruime hal met apart toilet v.v. fonteintje, meterkast en een tweetal vaste kasten. Aan de voorzijde van het appartement is de heerlijk ruime woonkamer ensuite gelegen bestaande uit een voor-, tussen- en achterkamer en v.v. verschillende vaste kasten, 2 marmeren schouwen en 2 glas in lood schuifdeuren. De gesloten keuken bevindt zich a/d achterzijde, is v.v. een eenvoudig keukenblok en beidt toegang tot het balkon op het (noord)oosten. Tot slot bevindt zich op deze verdieping een slaapkamer met vaste kast.
3e verdieping: ruime overloop met toegang tot het dak, apart toilet en 2 vaste kasten waarvan 1 met de CV-ketel (2022). Aan de achterzijde bevindt zich op deze verdieping de 2e slaapkamer en aan de voorzijde de 3e slaapkamer die toegang biedt tot het 2e balkon op het (zuid)westen. Tot slot bevindt zich aan de voorzijde de badkamer v.v. ligbad met douchegelegenheid en wastafel.
Opmerkingen: bouwjaar 1935, eigen grond, 116m2 woonoppervlak, 8m2 gebouwgebonden buitenruimte, VvE is recent opgericht met een maandelijkse bijdrage van € 120,00, verwarming en warmwater middels CV-ketel (2022), volledig v.v. kunststof kozijnen met dubbelglas, in de koopovereenkomst zal een asbest, niet bewoners,- en ouderdomsclausule worden opgenomen, er is geen zakenlijst en vragenlijst aanwezig, projectnotaris van toepassing, gelegen in een beschermd stads- en dorpsgezicht.
Oplevering: in overleg (kan snel)
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 425,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,664
Status
Sold
VVE (Owners Association) contribution
€ 120.00 per month
Construction
Type apartment
Upstairs apartment (double upstairs apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1935
Specific
Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
Areas
Living area
116 m²
Exterior space attached to the building
8 m²
Volume in cubic meters
416 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 2 separate toilets
Bathroom facilities
Bath and sink
Number of stories
2 stories
Located at
2nd floor
Energy
Energy label
D
Insulation
Double glazing
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Gas-fired combination boiler from 2022, in ownership