Sold
Van Beethovensingel 253055 JE RotterdamMolenlaankwartier
€ 450,000 k.k.
- 79 m²living area
- 2bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- March 3, 2026
- Date of sale
- May 5, 2026
- Term
- 2 months
Description
Dit perfect verbouwde appartement is tot in detail gerenoveerd en biedt alles wat je zoekt: twee slaapkamers, twee heerlijke balkons én een zee aan lichtinval. Hier hoef je echt niets meer te doen – van de elektrische bedrading en installaties tot de vloeren, wandafwerking, keuken en badkamer: alles is volledig vernieuwd met oog voor kwaliteit en comfort.
De woonkamer is licht en ruim, met grote raampartijen en toegang naar het balkon. De moderne keuken is strak uitgevoerd en voorzien van alle benodigde inbouwapparatuur. De luxe badkamer heeft een eigentijdse uitstraling en hoogwaardige afwerking.
Dankzij de airconditioning geniet je het hele jaar door van een aangenaam binnenklimaat.
Kortom: een turn-key appartement waar stijl, comfort en kwaliteit samenkomen.
De Componistenbuurt is een ruim opgezette wijk met veel groen, en het Lage Bergse bos ligt op loopafstand. De wijk heeft een gezellige winkelstraat aan de Van Beethovensingel zelf met een leuk aanbod van winkels voor de dagelijkse boodschappen. Een middag winkelen kan uiteraard rondom de Bergse Dorpsstraat met een leuke gevarieerd winkelaanbod en horeca voor een hapje of drankje. Ook openbaarvervoer is in de nabijheid van het appartement en verschillende snel- en uitvalswegen maken de wijk goed bereikbaar met de auto.
Begane grond, gesloten entree, trap naar de verdiepingen.
2e verdieping
Entree, hal, ruime wasruimte met de opstelplaats voor de droger, wasmachine, cv-ketel en bergruimte. Vanuit deze ruimte is er toegang tot het balkon aan de voorzijde.
Speels ingedeeld en lichte woonkamer met ook weer vrij uitzicht, en open keuken. Heerlijk balkon op het zuidwesten. Moderne open keuken v.v. inbouwapparatuur waaronder vaatwasser, koel-vriescombinatie, inductiekookplaat, aparte oven en magnetron. Voorzien van een moderne marmerlook achterwand en leuke ontbijt- borrelbar. De woonkamer is tevens voorzien van een airconditioning (koelen- en verwarmen).
Moderne badkamer in marmerlook met inloopdouche, toilet en wastafel met meubel. Twee goede slaapkamers een aan de voorzijde en een aan de achterzijde.
Het gehele appartement is voorzien van een hoogwaardige kwalitatief goede laminaatvloer.
Bijzonderheden:
+ bouwjaar 1957
+ woonoppervlakte ca. 79m2
+ meubelen kunnen worden overgenomen, zie lijst in move
+ verwarming en warmwater middels cv-ketel en koeling/ verwarming middels airconditioning.
+ actieve vereniging van eigenaren, maandelijkse bijdrage € 234,50
+ volledig voorzien van dubbelglas
+ oplevering in overleg, kan desgewenst snel.
Wij adviseren u uw eigen NVM-makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van dit object.
De woning is opgemeten conform de branchebrede meetinstructie, bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De instructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Als het gebruiksoppervlak voor u essentieel is dan stellen wij u graag in de gelegenheid de woning zelf op te (laten) meten.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,696
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 234.50 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1957
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 79 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 249 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- HILLEGERSBERG E 1147
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HILLEGERSBERG E 1147
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 234.50 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
5,769x
Viewed
59x
Saved
3-3-2026
On Funda
Neighborhood

Molenlaankwartier
Rotterdam- Residents
- 8,240
- Family with children
- 40%
- Avg. asking price / m²
- € 6,097
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




