New
Van der Helmstraat 3493067 HH RotterdamHet Lage Land
€ 300,000 k.k.
- 76 m²living area
- 2bedrooms
- Eenergy label
Eye-catcherRuime goed onderhouden 3 kamer appartement met twee balkons!
Description
Geniet van een royale woonkamer met grote raampartijen die zorgen voor een prachtige lichtinval, een nette keuken, twee ruime slaapkamers en maar liefst twee zonnige balkons op het oosten en westen. Dankzij deze ideale ligging kunt u op ieder moment van de dag genieten van de zon. De praktische indeling en de verzorgde afwerking maken dit appartement direct instapklaar, zodat u vanaf de eerste dag optimaal kunt genieten van comfortabel wonen.
Woonomgeving:
Het Lage Land is een groene, ruim opgezette en kindvriendelijke jaren 60-wijk waar rust en voorzieningen perfect samenkomen. Scholen, sportfaciliteiten, recreatiemogelijkheden en diverse winkelcentra bevinden zich allemaal in de directe omgeving. Op vrijdag kunt u terecht op de gezellige weekmarkt bij Winkelcentrum Lage Land voor uw dagelijkse boodschappen en verse producten.
Voor een uitgebreid winkelaanbod liggen zowel Alexandrium Shopping Center als het bruisende centrum van Rotterdam op korte fietsafstand. Ook natuurliefhebbers kunnen hier volop genieten. Het Kralingse Bos en de Kralingse Plas, het grootste recreatiegebied van Rotterdam, liggen op loopafstand en bieden volop mogelijkheden om te wandelen, hardlopen, zwemmen, zeilen, golfen of gewoon te ontspannen in het groen.
Daarnaast is de wijk gunstig gelegen ten opzichte van de Erasmus Universiteit en uitstekend bereikbaar met zowel het openbaar vervoer als de auto. Bus, metro en trein bevinden zich op loop- en fietsafstand, terwijl de nabijgelegen uitvalswegen A16 en A20 zorgen voor een snelle verbinding naar onder andere Den Haag, Delft en Utrecht
Indeling:
Begane grond:
Afgesloten entree met brievenbussen, toegang tot de bergingen, trappenhuis en lift.
Zesde verdieping:
Welkom in dit verrassend ruime en onderhouden appartement, waar comfort, licht en een fijne indeling perfect samenkomen. Zodra u binnenkomt, ervaart u direct de prettige sfeer. De entree beschikt over een praktische vaste kast en biedt toegang tot alle vertrekken. De keuken is uitgevoerd in een praktische dubbele rechte opstelling en van alle gemakken voorzien. U beschikt hier over diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, koel-/vriescombinatie, combi-oven/magnetron en vaatwasser. Extra bijzonder is het tweede balkon, bereikbaar vanuit de keuken en gelegen op het oosten. Zo heeft u altijd een fijne plek om van de zon te genieten in de ochtenduren. De volledig betegelde toiletruimte is uitgerust met een wandcloset, fonteintje en de opstelplaats voor de boiler. De royale woonkamer vormt zonder twijfel het hart van de woning. Dankzij de grote raampartijen aan de achterzijde geniet u hier de hele dag van een heerlijke hoeveelheid natuurlijk licht. De nette vloer-, wand- en plafondafwerking zorgen voor een verzorgde uitstraling, waardoor u zich hier direct thuis voelt. Vanuit de woonkamer stapt u zo het eerste balkon op, gelegen op het westen, de ideale plek om na een lange dag te genieten van de middag- en avondzon. Het appartement beschikt over twee volwaardige slaapkamers. De ruime hoofdslaapkamer ligt rustig aan de achterzijde en is bereikbaar vanuit de woonkamer. De tweede slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde en biedt directe toegang tot de badkamer, wat zorgt voor extra comfort en privacy.
De volledig betegelde badkamer is voorzien van een inloopdouche met zowel een regen- als handdouche, een stijlvol wastafelmeubel met spiegel, een praktische badkamerkast en de aansluitingen voor een wasmachine en/of droger.
Met twee zonnige balkons, een lichte woonkamer, een complete keuken en twee comfortabele slaapkamers is dit een instapklaar appartement waar u jarenlang met veel plezier kunt wonen.
Algemeen:
* Maandelijkse VvE € 223.- excl. stookkosten.
* Gelegen op eigen grond.
* Grotendeels kunststof kozijnen met dubbele beglazing. Keuken en woonkamer houten kozijnen.
* Verwarming via blokverwarming.
* Warm water door middel van elektrische boiler (eigendom).
* Scholen, winkels en openbaar vervoer op loopafstand.
* Voor de afmetingen verwijzen wij naar de plattegrond.
* Oplevering in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,947
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 223.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1966
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 76 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 242 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator
- Located at
- 6th floor
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- KRALINGEN K 1338
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings and in residential district
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 223.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
16-7-2026
On Funda
Neighborhood

Het Lage Land
Rotterdam- Residents
- 11,400
- Family with children
- 22%
- Avg. asking price / m²
- € 3,810
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



