New
Van der Horststraat 6-B3039 VK RotterdamBlijdorp
€ 449,500 k.k.
- 66 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Description
Ruime benedenwoning met zonnige tuin op het zuiden in Blijdorp!
Aan de Van der Horststraat 6 B bevindt zich deze praktische 3-kamer benedenwoning van circa 66 m², gelegen op eigen grond. De woning beschikt over twee slaapkamers, een separate keuken, een apart toilet én een ruime achtertuin op het zuiden met berging. Een fijne woning met een functionele indeling en volop mogelijkheden om naar eigen smaak in te richten.
Locatie
De Van der Horststraat is gelegen in Rotterdam-Noord, een populaire en levendige omgeving met diverse winkels, supermarkten, horeca en openbaar vervoer in de directe nabijheid. Zowel het stadscentrum als Rotterdam Centraal zijn snel bereikbaar en ook uitvalswegen richting Den Haag en Utrecht bevinden zich op korte afstand. Een prettige locatie voor wie centraal wil wonen met alle voorzieningen binnen handbereik.
Indeling:
Begane grond
Via de eigen entree bereik je de hal die toegang geeft tot vrijwel alle vertrekken van de woning.
Aan de voorzijde bevindt zich de woonkamer, een fijne leefruimte met uitzicht op de straatzijde. Vanuit de hal zijn tevens het separate toilet en diverse praktische vaste kasten bereikbaar.
Aan de achterzijde van de woning liggen de twee slaapkamers. Beide kamers hebben een prettige afmeting en directe toegang richting het terras en de tuin. Centraal tussen de slaapkamers bevindt zich de keuken, voorzien van een recht keukenblok en opstelling voor de benodigde apparatuur.
Via de achterzijde is het ruime terras bereikbaar, met aansluitend de diepe achtertuin gelegen op het zuiden. Dankzij de gunstige zonligging is dit een heerlijke buitenruimte om van de zon te genieten. Achterin de tuin bevindt zich tevens een praktische berging.
Kenmerken:
- Woonoppervlakte 66m²;
- Bouwjaar 1933;
- Eigen grond;
- Energielabel C;
- 3 kamers (2 slaapkamers);
- Ruime achtertuin gelegen op het zuiden;
- Separaat toilet;
- Voorzien van houten kozijnen met dubbel glas;
- Verwarming en warm water door middel van C.V.-Ketel;
- Actieve VvE, met een maandelijkse bijdrage van €119,41;
- VvE wordt beheerd door management met 27 leden;
- Er zal een niet-feitelijke bewoningsclausule en ouderdomsclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen;
- Oplevering in overleg is mogelijk op zeer korte termijn.
Let op, in de presentatie zijn afbeelding bewerkt met AI.
Biedlogboek
Makelaars zijn wettelijk verplicht een biedlogboek bij te houden bij de verkoop van bestaande woningen. Biedingen kunt u, indien gewenst, nog steeds mondeling met ons bespreken maar dient u daarna digitaal aan ons te bevestigen via uw Move account.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Bovenstaande presentatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod. Er kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend.
Voorberg NVM Makelaars behartigt de belangen van de verkopende partij, schakel uw eigen NVM aankoop makelaar in.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 449,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,811
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 119.41 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1933
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations) and partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 66 m²
- Exterior space attached to the building
- 24 m²
- External storage space
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 258 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 1 story
- CH boiler
- HR-Combiketel (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- ROTTERDAM AB 3059
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 56 m² (7.10 metre deep and 7.90 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 119.41 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
20-5-2026
On Funda
Neighborhood

Blijdorp
Rotterdam- Residents
- 10,255
- Family with children
- 17%
- Avg. asking price / m²
- € 5,114
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?