New
Wevershoekstraat 27-C3081 PA RotterdamTarwewijk
€ 325,000 k.k.
- 100 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Description
Ruimtelijk wonen met vrij uitzicht op loopafstand van winkelcentrum Zuidplein!
Soms komt er een huis voorbij dat nét even anders is. Wevershoekstraat 27C biedt een bijzondere combinatie van ruimte, flexibiliteit en mogelijkheden. Op dit moment is het huis ingericht als twee zelfstandige studio's, ieder voorzien van een eigen keuken en badkamer. Tegelijkertijd biedt de indeling de mogelijkheid om de ruimtes samen te voegen tot één royaal 4-kamerappartement van circa 100 m². Daarmee is dit een interessant huis voor verschillende doelgroepen: van eigen bewoners die op zoek zijn naar extra ruimte tot kopers die mogelijkheden zien voor dubbele bewoning of verhuur.
De grote raampartijen zorgen voor veel natuurlijk licht in beide woonruimtes. Hierdoor voelen de studio's prettig en ruim aan. Daarnaast geniet je vanuit het huis van een vrij en open uitzicht, wat bijdraagt aan het gevoel van rust en privacy.
MODERN WOONCOMFORT MET VEEL MOGELIJKHEDEN
Beide studio's zijn verzorgd afgewerkt en beschikken over een moderne keukenopstelling en een eigentijdse badkamer met douche. Hierdoor is het huis direct te betrekken zonder dat er eerst verbouwd hoeft te worden. De praktische indeling maakt het mogelijk om de ruimtes afzonderlijk te gebruiken, maar biedt ook volop kansen om één ruim appartement te creëren met een royale woonkamer, meerdere slaapkamers en voldoende leefruimte voor een gezin of doorstromer.
Het balkon op het noordwesten vormt een fijne plek om buiten te zitten. Hier geniet je van de middag- en avondzon terwijl je uitkijkt over de rustige omgeving. Dankzij de ligging en de hoeveelheid licht ontstaat een prettige woonbeleving die je direct ervaart zodra je binnenkomt.
RUSTIG WONEN NABIJ ALLE VOORZIENINGEN
De Wevershoekstraat ligt in een rustige straat in Charlois, een wijk die de afgelopen jaren volop in ontwikkeling is. Hier woon je in een groene omgeving met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Winkelcentrum Zuidplein ligt op korte afstand en biedt een uitgebreid aanbod aan winkels, horeca en voorzieningen. Ook scholen, sportverenigingen en openbaar vervoer zijn eenvoudig bereikbaar.
Voor wie graag buiten is, zijn er diverse groenvoorzieningen en recreatiemogelijkheden in de directe omgeving. Daarnaast ben je dankzij de goede verbindingen snel onderweg richting het centrum van Rotterdam of één van de uitvalswegen. Een prettige combinatie van rustig wonen en stedelijke voorzieningen dichtbij.
EEN HUIS DAT MET JE MEE KAN GROEIEN
Wat dit huis onderscheidt van veel andere appartementen is de veelzijdigheid. De huidige opzet met twee zelfstandige studio's biedt directe gebruiksmogelijkheden, terwijl de mogelijkheid tot samenvoeging ruimte geeft voor de toekomst. Hierdoor koop je niet alleen een huis, maar ook flexibiliteit. Of je nu op zoek bent naar een ruime eigen woonplek, een oplossing voor dubbele bewoning of een object met verhuurmogelijkheden, hier zijn verschillende scenario's denkbaar.
KENMERKEN:
- Gelegen op eigen grond
- Bouwjaar 1938
- Woonoppervlakte ca. 100 m²
- Vrij en open uitzicht
- Rustige woonomgeving met veel groenvoorzieningen
- Balkon gelegen op het noordwesten
- Momenteel ingericht als twee zelfstandige studio's
- Mogelijkheid tot samenvoeging tot één ruim 4-kamerappartement
- Zuidplein en diverse voorzieningen op korte afstand
- Twee moderne keukens
- Twee moderne badkamers met douche
- Verwarming middels cv-ketel
- Actieve VvE met een bijdrage van € 150,- per maand
- Ouderdoms- en niet-zelfbewoningsclausule van toepassing
- Oplevering in overleg, kan snel
INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK!
Ons advies is om bij het kopen van jouw nieuwe woning jouw eigen NVM-makelaar mee te nemen.
TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Highlights
AI-generated from the description
Two independent studios
Currently set up as two studios with private kitchens.
Balcony facing northwest
Enjoy afternoon and evening sun on the balcony.
Close to Zuidplein
Walking distance to Zuidplein shopping center.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,250
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 150.00 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1938
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 100 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 333 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 toilets, sink, and 2 washstands
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha avanta 35c (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- CHARLOIS G 4457
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 150.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
19-6-2026
On Funda
Neighborhood

Tarwewijk
Rotterdam- Residents
- 12,245
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 3,696
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



