Sold
W.G. Witteveenplein 813071 MA RotterdamKop van Zuid - Entrepot
€ 615,000 k.k.
- 143 m²living area
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- June 13, 2025
- Date of sale
- July 11, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Vraagprijs woning: € 615.000,- k.k.
CATCH OF THE DAY! Deze dubbele benedenwoning is er eentje die je niet wilt missen. Met een vide, enorme raampartijen en een royale achtertuin voelt alles licht en ruim aan. Je vindt hier maar liefst 143 m2 aan woonoppervlakte, twee slaapkamers (mogelijkheid tot een derde) en twee badkamers. Dat alles, instapklaar, met energielabel A! Wij zijn verliefd, nu jij nog!
Je stapt binnen in de royale woonkeuken, waar het daglicht je tegemoet komt dankzij de hoekligging en de plafondhoge ramen. Er is ruimte genoeg voor een flinke eettafel, perfect voor lange diners met vrienden of familie. De keuken is strak, modern én voorzien van nieuwe inbouwapparatuur. Over de gehele benedenverdieping ligt een lichte parketvloer, in combinatie met de gestucte wanden zorgt deze voor een rustige, warme uitstraling. Via de trap in de woonkeuken kom je op de vide, waar zich de woonkamer bevindt. Deze is ruim, sfeervol en perfect voor een gezellige zithoek.
Terug op de begane grond vind je de twee slaapkamers. Door de hoekligging hebben ook deze kamers grote ramen en volop daglicht. De achterste kamer is nu een werkplek, maar kan natuurlijk ook een fijne derde slaapkamer zijn, met uitzicht op de tuin. Via de dubbele openslaande deuren bereik je de tuin, een fijne plek om ’s zomers te relaxen of lekker te barbecueën. En met twee goed uitgeruste badkamers, een aparte bergruimte én een schuur in de tuin kom je hier werkelijk niets tekort.
Ben jij net zo enthousiast over deze waanzinnige dubbele benedenwoning als wij dat zijn? Neem dan contact met ons op en we plannen graag een bezichtiging met je in!
Indeling:
Begane grond: entree en separate toiletruimte
Woonkeuken met kookeiland: ± 47 m² voorzien van diverse inbouwapparatuur t.w. 4-pits inductie kookplaat (2025), vaatwasser (2024), magnetron (2025), oven (2025), koel-vriescombinatie (2021), afzuigkap (2021) en voldoende kastruimte
Slaapkamer I: ± 8 m²
Slaapkamer II: ± 11 m²
Werkruimte, (mogelijkheid tot 3e slaapkamer): ± 16 m²
Badkamer I: ± 6 m², voorzien van ligbad met douchefunctie, inloopdouche en dubbele wastafel met meubel
Badkamer II: ± 3 m², voorzien van inloopdouche, enkele wastafel met meubel en toilet II
Inpandige berging: ± 3 m² voorzien van droger- en wasmachine aansluiting
Eerste verdieping:
Woonkamer: ± 34 m²
Kenmerken en bijzonderheden:
Bouwjaar: 2001
Woonoppervlakte: ± 143 m²
Tuin: ± 51 m²
Erfpacht afgekocht tot 19-10-2099, eindigt 19-10-2099
VvE bijdrage woning 2025: ± € 163,- per maand
Verwarming en warm water: stadsverwarming
De woning is thermostatisch gereguleerd middels Tado systeem
Voorzien van zonnewering middels screens op de bovenste ramen aan de voor- en zijkant van het huis en beide slaapkamers.
Energielabel: A
Eigen berging in de tuin: ± 8 m²
Oplevering: in overleg, indicatie midden/eind oktober 2025
Persoonlijke noot verkoper:
Welkom in onze hoekwoning aan het W.G. Witteveenplein. Toen wij dit fijne huis (officieel appartement maar voelt voor ons als een huis) kochten met ons eerste kind op komst, hadden wij het gevoel in Barcelona te zijn gaan wonen vanwege de vele lichtinvallen, de grote ramen, en het mooie uitzicht op het park vanaf onze vide. De woning heeft iets speels en eigenwijs, en een heel fijne en ruime achtertuin. En dat op tien minuten afstand van Rotterdam centrum. In de afgelopen jaren hebben wij gaandeweg het hele huis aangepakt, inclusief nieuwe tuinindeling door een hovenier. Onze kinderen hebben ruimschoots gebruik gemaakt van de volle lengte van het huis, inclusief achtertuin, op hun kleine loopfietsjes. De wijk is gezellig en kindvriendelijk, echt een ons-kent-ons wijk, waarin wij als vanzelfsprekend zijn opgenomen, en waar vele buren makkelijk een praatje met elkaar maken. Er zijn ook allerlei leuke initiatieven als Stadstuinen en de jaarlijkse camping in het park voor kinderen uit de wijk. Qua locatie ligt de woning ideaal als je op zoek bent naar gezelligheid, met allerhande winkels en supermarkten op loopafstand, de markt op het Afrikaanderplein, vele speeltuinen in de buurt voor eventuele kleintjes, en de gezellige Entrepothaven, de Wilhelminapier, maar ook Katendrecht is in de buurt. Je hoeft niet eens de brug over, Kop van Zuid heeft meer dan genoeg te bieden en wordt ook alleen maar leuker, met bijvoorbeeld een stadsstrand en drijvend park aan de Rijnhaven in aanbouw. Praktische overwegingen (locatie basisschool voor onze oudste en wens voor eigen garage) hebben ons doen besloten te verhuizen. Met toch wel een beetje pijn in ons hart gaan wij afstand doen van onze nummer 81. Wij hopen nieuwe bewoners te vinden die hier met net zoveel plezier willen komen wonen!
De wijk:
Vroeger een echte havenarbeidersplek en nu kun je er fantastisch wonen met overweldigende uitzichten. De Kop van Zuid is een levendige, centraal gelegen wijk met alle voorzieningen binnen handbereik. Op loopafstand zijn tramhaltes, waarmee je met een paar haltes in de stad bent. Het Luxor theater bevindt zich op slechts 5 minuten lopen. Diverse winkels, grote supermarkten als Albert Heijn en de Jumbo en restaurants tref je op loop- en fietsafstand. Zo kun je in het Entrepotgebouw of bij de Vuurplaat langs voor de dagelijkse boodschappen, geniet je van cultuur en horeca op de Wilhelminapier en ben je in korte tijd in het bruisende stadscentrum. En het wordt alleen maar leuker. Aan de Laan op Zuid is recent een nieuw zwembad geopend. Ook komen er in de buurt maar nog drie grote stadsparken bij.
Openbaar vervoer voorzieningen:
Het openbaar vervoer tref je in de directe omgeving van de woning. Tram, metro, trein, watertaxi en bus zijn op loopafstand. Je kunt zelfs met de Randstadrail vanaf de Kop van Zuid helemaal naar Den Haag en treinstation Zuid ligt op korte fietsafstand Dan heb je nog NS station Blaak en station Rotterdam Zuid binnen 10 minuten fietsafstand; opties genoeg. De woninglocatie voorziet in goede uitvalswegen met een snelle bereikbaarheid naar de A16 en A15.
Restaurants en uitgaansgelegenheden:
Je kunt bijvoorbeeld winkelen of op één van de gezellige terrassen genieten in de nabijgelegen Entrepothaven. Om de hoek vind je het Nieuwe Luxor Theater, Hotel New York of filmtheater LantarenVenster op de Wilhelminapier, maar ook het bruisende centrum van Rotterdam en het hippe Katendrecht zijn binnen enkele minuten te bereiken. Ook zijn het Feyenoord stadion en naastgelegen Pathé bioscoop met diverse bouwmarkten en winkels op korte afstand gelegen.
Ons advies bij het kopen van jouw nieuwe woning? Neem jouw eigen NVM makelaar mee!
Toelichtingsclausule maatvoering
De branchebrede meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien bepaalde maten of oppervlaktes voor u van wezenlijk belang zijn, dan adviseren wij u deze na te meten.
Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Hierbij zijn wij deels afhankelijk van informatie die wij van derden ontvangen. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is dan adviseren wij u deze op juistheid te controleren. Onzerzijds wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 615,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,301
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 163.00 per month
Construction
- Type apartment
- Double ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2001
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 143 m²
- External storage space
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 535 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, 2 washstands, shower, double sink, and bath
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, and mechanical ventilation
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- ROTTERDAM Q 6401
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease (end date of long-term lease: 19-10-2099)
- Fees
- Paid until 19-10-2099
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 51 m² (10.00 metre deep and 5.13 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 163.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,614x
Viewed
69x
Saved
13-6-2025
On Funda
Neighborhood

Kop van Zuid - Entrepot
Rotterdam- Residents
- 8,945
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 4,631
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




