Wilhelminakade 2053072 AP RotterdamKop van Zuid
€ 439,500 k.k.
- 59 m²living area
- 1bedroom
- Aenergy label
Eye-catcherStijlvol wonen op een unieke locatie aan de Wilhelminakade
Description
Stijlvol wonen op een unieke locatie aan de Wilhelminakade!
Op de 7e verdieping van het moderne complex "De Rotterdam" bevindt zich dit prachtige appartement van ca. 59 m², waar comfort, licht en een fenomenale ligging samenkomen. Met grote raampartijen geniet je hier dagelijks van een indrukwekkend uitzicht en een zee aan natuurlijk licht.
De woning beschikt over een ruime en sfeervolle woonkamer met een open keuken, voorzien van een modern kookeiland, dé plek om te koken, borrelen en samen te komen. Het appartement heeft een fijne slaapkamer met een luxe badkamer en suite. Deze is uitgerust met zowel een ligbad als een inloopdouche, wat zorgt voor optimaal comfort. Daarnaast is er een apart toilet aanwezig in de hal.
De slimme indeling, hoogwaardige afwerking en de unieke ligging maken dit appartement ideaal voor wie stijlvol wil wonen in de stad, met alle voorzieningen binnen handbereik.
Kortom: een modern en comfortabel appartement op een absolute toplocatie – perfect voor stadsliefhebbers die op zoek zijn naar iets bijzonders!
Bijzonderheden
- Bouwjaar: 2013;
- Woonoppervlak: circa 59 m²;
- Inhoud: circa 202 m³;
- Energielabel A geldig tot 15-06-2028;
- Eigen grond;
- Verwarming, koeling en warm water via stadsverwarming;
- Parkeerplaats te huur via Q park;
- Zeer actieve VvE, € 175,57 per maand voor het appartement en € 11,04 per maand voor de berging.
- Oplevering in overleg
KENMERKEN
- Vloerverwarming en koeling;
- Full-time Service manager aanwezig in het gebouw;
- Algemene fietsenberging op de 1ste verdieping;
- Transparante gevels van vloer tot plafond;
- Mogelijkheid huren van gastenverblijf op de 25ste verdieping;
- Gelegen op loopafstand van tal van restaurants;
Eyecatcher van de stad
Wonen in “De Rotterdam” betekent wonen met internationale allure. Het gebouw van architect Rem Koolhaas met zijn 44 verdiepingen kan in binnen- en buitenland op veel waardering rekenen. De Rotterdam is met zijn 150 meter een echte architectonische eyecatcher. Alleen dat al maakt hier wonen heel bijzonder en dat is pas het begin. Want om prettig te wonen heb je alle faciliteiten binnen handbereik.
Omgeving
Jouw omgeving is belangrijk en gelegen op de Wilhelminapier heb je hier alles voor een ultiem comfortabel stadsleven. De combinatie van indrukwekkende kantoor- en woontorens met gerenoveerde, monumentale pakhuizen vormt het trendy ‘Manhattan aan de Maas’ waar altijd iets te beleven valt. Je vindt hier het Nieuwe Luxor Theater, filmtheater LantarenVenster, Nederlands Fotomuseum, Cruiseterminal Rotterdam, Albert Heijn, hotel New York en talloze restaurants, cafés, winkels en terrassen. Je wandelt er gewoon naartoe. Verbonden via de Rijnhavenbrug is Katendrecht jouw achtertuin. Komende jaren is de Rijnhaven een van de grote Rotterdamse investeringsprojecten en zal het VN-klimaathuis met een drijvende boulevard als eerste worden opgeleverd.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 439,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,449
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 186.61 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2013
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 59 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 202 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation
- Located at
- 7th floor
Energy
- Energy label
- A
- Heating
- District heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- ROTTERDAM P 2503
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, alongside waterfront, in centre and unobstructed view
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 186.61 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
877x
Viewed
15x
Saved
17-4-2026
On Funda
Neighborhood

Kop van Zuid
Rotterdam- Residents
- 2,745
- Family with children
- 11%
- Avg. asking price / m²
- € 6,686
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



