C.D.Tuinenburgstraat 3023078 GJ RotterdamGroot IJsselmonde
€ 375,000 k.k.
- 94 m²living area
- 220 m²plot size
- 5bedrooms
Description
Sfeervolle hoekwoning met een nette, onderhoudsvriendelijke voortuin en karakteristieke jaren ’60 uitstraling. De grote raampartijen zorgen voor veel lichtinval en geven de woning een open en vriendelijke look. De woning ligt op een ruim perceel met extra privacy dankzij de hoekligging.
De woning is gelegen in een rustige, groene en kindvriendelijke woonwijk met brede stoepen en veel openbaar groen. De straat oogt verzorgd en overzichtelijk, met voornamelijk laagbouw en een uniforme, prettige uitstraling. Parkeren kan in de directe omgeving en de sociale veiligheid is goed door de open opzet en straatverlichting.
Indeling van de woning
Begane grond
- Entree: Lichte en modern afgewerkte hal met strak gestucte wanden en een nette tegelvloer. De trap naar de bovenverdieping bevindt zich in de hal en er is tevens toegang tot de woonkamer.
- Woonkamer: De sfeervolle woonkamer heeft een strakke tegelvloer en licht afgewerkte wanden, wat zorgt voor een frisse en moderne uitstraling. Het grote raam brengt veel daglicht binnen. De woonkamer loopt door in de open keuken en biedt daarnaast directe toegang tot de achtertuin.
- Keuken: De moderne open keuken is uitgevoerd in een strakke U-opstelling met hoogglans witte kasten en een donker werkblad. De ruimte is voorzien van een nette tegelvloer en grote ramen waardoor er veel daglicht binnenkomt.
-Toilet: Het toilet is modern uitgevoerd en volledig betegeld in een lichte, stijlvolle tint. De ruimte is voorzien van een hangend toilet, een strak afgewerkte nis voor decoratie en een frisse, nette uitstraling.
Eerste verdieping:
- Overloop: Deze is afgewerkt met een nette laminaatvloer en biedt toegang tot de slaapkamers en de badkamer. Daarnaast bevindt zich hier de trap naar de tweede verdieping.
-Slaapkamer I: Gelegen aan de voorzijde van de woning en voorzien van een grote raampartij, waardoor er veel daglicht binnenkomt. De kamer is afgewerkt met een nette laminaatvloer en lichtgekleurde wanden, wat zorgt voor een frisse en rustige uitstraling.
-Slaapkamer II: Gelegen aan de voorzijde van de woning bevindt zich deze fijne kamer met een nette laminaatvloer, strak afgewerkte wanden en een grote raampartij die zorgt voor veel lichtinval.
-Slaapkamer III: Gelegen aan de achterzijde van de woning bevindt zich deze lichte kamer met een nette laminaatvloer, strak afgewerkte wanden en een grote raampartij die zorgt voor veel natuurlijk licht en uitzicht op het groen.
-Slaapkamer IIII: Gelegen aan de achterzijde van de woning bevindt zich deze kamer met een nette laminaatvloer en brede raampartij die zorgt voor veel lichtinval. De ruimte heeft strak afgewerkte wanden en biedt diverse indelingsmogelijkheden.
-Badkamer: De badkamer is volledig betegeld met grote grijze tegels, wat zorgt voor een strak en modern geheel. De zwarte glazen douchewand en luxe inloopdouche geven een stijlvolle uitstraling, terwijl de witte wastafel met opbergruimte en designradiator zorgen voor een nette en verzorgde afwerking.
Tweede verdieping
-Overloop: De zolder heeft een ruime overloop met schuine daklijnen en biedt extra bergruimte. Met wat modernisering kan deze verdieping eenvoudig naar eigen wens worden afgewerkt.
- Slaapkamer IV: e zolderkamer biedt een verrassend ruime verdieping met nokhoogte en lichtinval. Met een nieuwe afwerking kan hier eenvoudig een extra slaapkamer, werk- of hobbyruimte worden gemaakt.
Tuin: De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met bestrating en biedt volop ruimte voor een lounge- of eethoek. Daarnaast is er een overkapping aanwezig, waardoor je ook bij minder weer prettig buiten kunt zitten.
Bijzonderheden
- Bouwjaar 1967;
- Energielabel E;
- Begane grond beschikt over dubbel glas;
- Begane grond beschikt over vloerverwarming;
- Dak-/vloer isolatie;
- Volle eigendom;
- Oplevering in overleg.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend.
Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening: Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'.
Toelichtingsclausule NEN2580: De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Woonzicht Makelaars is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van dit object.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,989
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 94 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- Plot size
- 220 m²
- Volume in cubic meters
- 396 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- 2023, in ownership
Cadastral data
- IJSSELMONDE D 5458
- Cadastral map
- Area
- 220 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
Popularity
3,334x
Viewed
75x
Saved
4-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




