New
Exercitiestraat 263034 RC RotterdamNieuw Crooswijk
€ 749,000 k.k.
- 150 m²living area
- 102 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
Wonen met karakter, ruimte en een verhaal. Midden in de stad, maar met rust aan de achterzijde.
Dit is geen standaard woning.
Dit is zo’n huis waar alles klopt zonder perfect te willen zijn. Authentiek, warm en met een indeling die je blijft verrassen.
Aan de voorzijde valt direct het karakter op: hoge plafonds, glas-in-loodramen en een klassieke erker die het licht op een bijzondere manier naar binnen trekt. De woonkamer voelt levendig en tegelijkertijd geborgen. Hier woon je niet alleen, hier leef je.
De ruimte loopt door richting de achterzijde, waar de keuken zich bevindt. Geen standaard keuken, maar een plek met sfeer en persoonlijkheid. Hout, kleur en een praktische indeling komen hier samen tot een geheel dat uitnodigt om te koken en te blijven hangen.
Via de openslaande deuren stap je de tuin in. Groen, beschut en verrassend rustig. Een plek waar de stad even naar de achtergrond verdwijnt.
De woning strekt zich uit over meerdere verdiepingen en biedt volop ruimte. Op de eerste verdieping bevinden zich meerdere slaapkamers, allen van goed formaat en flexibel in gebruik. De tweede verdieping voegt daar nog extra kamers aan toe, ideaal als werkruimte, logeerkamer of voor een groter gezin.
Wat deze woning bijzonder maakt, is de combinatie van sfeer en mogelijkheden. Het is een huis dat met je meebeweegt, waar elke ruimte een eigen functie kan krijgen.
De locatie maakt het plaatje compleet.
Je woont hier op korte afstand van het bruisende stadscentrum, met zijn moderne architectuur, musea, winkels en levendige horeca. Alles binnen handbereik, zonder dat je midden in de drukte zit.
Tegelijkertijd is er verrassend veel groen. De Rotte ontwikkelt zich steeds meer tot een fijne plek om te wandelen of even uit te waaien. De Kralingse Plas ligt op korte afstand en biedt precies dat wat je soms nodig hebt: ruimte, rust en natuur. Of je nu wilt sporten, picknicken of gewoon even wilt ontsnappen aan de stad.
En dichterbij? Aan de overkant ligt een park met singel, waar je vanuit de woning direct op uitkijkt. Een plek die met de seizoenen mee verandert en elke dag weer anders aanvoelt. Om de hoek bevindt zich bovendien het Schuttersveld, met onder andere tennisbanen, een Johan Cruijff Court, basketbalveld, atletiekbaan, outdoor workout én een grote speeltuin, allemaal vrij toegankelijk.
Voor de dagelijkse dingen hoef je nooit ver. Op loopafstand vind je een warme bakker en fijne plekken zoals Man met Bril en Bar 13. Even snel de stad in of juist de stad uit? Met het Centraal Station in de buurt en goede verbindingen richting de snelweg zit je hier verrassend centraal.
Hier woon je precies tussen dynamiek en rust in. Zoals het eigenlijk altijd zou moeten zijn.
Dit is een woning voor iemand die geen standaard zoekt, maar een plek met karakter en potentie.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1924;
- Gelegen op eigen grond;
- Woonoppervlakte ca. 150 m2;
- Energielabel C;
- Karakteristieke woning met originele details;
- Ruime en lichte woonkamer met erker en glas-in-lood;
- Tuin gelegen aan de achterzijde;
- Meerdere slaapkamers en multifunctionele ruimtes;
- Gelegen in een levendige en centrale omgeving;
- Oplevering in overleg.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie. Metz Real Estate is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen aankoopmakelaar mee te nemen voor uw belangenbehartiging bij de aankoop van uw toekomstige huis.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 749,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,993
- Year of construction
- 1924
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 150 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- Plot size
- 102 m²
- Volume in cubic meters
- 531 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, toilet, sink, double sink, bath, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Completely insulated and secondary glazing
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- ROTTERDAM R 5640
- Cadastral map
- Area
- 102 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and sun terrace
- Back garden
- 31 m² (6.65 metre deep and 4.71 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
Popularity
803x
Viewed
39x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

Nieuw Crooswijk
Rotterdam- Residents
- 4,200
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 5,736
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?