Sold
Kralingse Plaslaan 283062 DB RotterdamKralingen Oost
€ 1,495,000 k.k.
- 238 m²living area
- 321 m²plot size
- 6bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- February 14, 2025
- Date of sale
- March 7, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Gelegen op een unieke locatie uitzonderlijk licht hoekhuis met vrij uitzicht over de Kralingse Plas. Hier geniet je van de rust en natuur terwijl je toch dicht bij het bruisende centrum van Rotterdam bent. Dit riante hoekhuis van ca. 238 m2 met eigen parkeergelegenheid (met een eigen EV box) beschikt over een lichte woonkamer met wijds uitzicht over de Kralingse Plas, een ruime woonkeuken aan de achterzijde waar je uitgebreid kunt tafelen, en maar liefst 6 slaapkamers en 2 badkamers. De achter- en zijtuin op het zuidwesten bieden de perfecte plek om te ontspannen en te genieten van de zon. Dit is de ideale woning voor wie ruimte, rust en een top locatie zoekt in een van de mooiste delen van Rotterdam!
De Kralingse Plaslaan kenmerkt zich door haar statige panden en charmante sfeer. De laan loopt langs het Kralingse Bos en de Kralingse Plas, waardoor bewoners kunnen genieten van een prachtig uitzicht en de natuur direct om de hoek hebben. Het is een ideale locatie voor wie houdt van een combinatie van rust en nabijheid van de stad. De Kralingse Plaslaan ligt op een steenworp afstand van het bruisende stadscentrum van Rotterdam, met goede openbaar vervoer verbindingen en belangrijke uitvalswegen. In de buurt zijn er diverse winkels, gezellige cafés en restaurants, evenals uitstekende voorzieningen zoals scholen en sportfaciliteiten. Het is een gewilde laan die het gemak van het stadsleven biedt, met het voordeel van veel groen en ruimte.
Indeling:
Begane grond:
Bij binnenkomst kom je via de vestibule in de ruime hal, die toegang biedt tot de trapopgang, het toilet en de kelder. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de lichte woonkamer, terwijl de achterzijde is ingericht met een grote woonkeuken. Deze kamers zijn gescheiden door een en suite schuif separatie. In de keuken is er voldoende ruimte voor een eettafel en een gezellig zitje. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder een Aga fornuis. Daarnaast is er een ruime bijkeuken voor extra opbergruimte of andere praktische doeleinden.
De tuin, gelegen op het zuidwesten, is perfect voor zonnige dagen en biedt volop mogelijkheden voor buitenleven. Ook is het mogelijk om één of meerdere auto's op eigen terrein te parkeren (eigen oplaadpunt) in de zijtuin achter het elektronische schuifhek. De tuin is tevens voorzien van een tuinhuis met grote ramen en verwarming.
Eerste verdieping:
De overloop biedt toegang tot de verschillende kamers op deze verdieping. Aan de voorzijde bevinden zich de eerste twee slaapkamers. Aan de achterzijde ligt de ruime hoofdslaapkamer, voorzien van twee vaste kasten en openslaande deuren naar het balkon. Verder is er een praktische wasruimte, een separaat toilet en een badkamer uitgerust met een dubbele wastafel en een douche en ligbad.
Tweede verdieping:
De overloop op de tweede verdieping biedt toegang tot de laatste drie slaapkamers. Een van de slaapkamers is uiterst ruim en voorzien van een wastafel, vaste kasten en een balkon. De andere twee slaapkamers zijn eveneens van goed formaat. Daarnaast is er een tweede badkamer met douche en toilet.
Zolderverdieping:
Tevens beschikt de woning over een riante zolderverdieping, deze kan naar wens worden benut voor opslag of als extra opbergruimte. De vloer van deze verdieping is onlangs volledig geïsoleerd.
Kelderruimte:
In de kelder bevindt zich onder andere de meterkast en de opstelling van de cv-ketel. De ruimte biedt daarnaast voldoende opslagmogelijkheden voor diverse spullen en heeft een toegang naar de achtertuin.
Tuinhuis:
Een riant tuinhuis van circa 18m2 in de achtertuin met verwarming en meerdere ramen voorzien van dubbel glas en een dakraam. Het tuinhuis biedt vele mogelijkheden als werkplek, hobbyruimte of speelruimte voor kinderen.
Bijzonderheden:
• Bouwjaar 1923
• Eigen grond
• Parkeergelegenheid op eigen terrein met elektronisch hek en een oplaadpunt voor een elektrische auto.
• Woonoppervlakte circa 238 m2
• Overige inpandige ruimte ca. 41 m2
• Perceeloppervlakte circa 321 m2
• Inhoud circa 1040 m3
• Energielabel E
• Verwarming en warm water middels CV-ketel
• Volledig voorzien van dubbele beglazing
• Ouderdomsclausule van toepassing
• Oplevering in overleg
Wil je als eerste op de hoogte zijn van ons aanbod? Volg ons dan op Facebook en Instagram.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,282
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Mansion, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1923
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 238 m²
- Other space inside the building
- 41 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 321 m²
- Volume in cubic meters
- 1,040 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 3 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink and bath
- Number of stories
- 3 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- KRALINGEN G 3745
- Cadastral map
- Area
- 321 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and side garden
- Back garden
- 128 m² (8.00 metre deep and 16.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Double glazing
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
8,586x
Viewed
84x
Saved
14-2-2025
On Funda
Neighborhood

Kralingen Oost
Rotterdam- Residents
- 8,600
- Family with children
- 19%
- Avg. asking price / m²
- € 5,481
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




