Sold under reservation
Luipaardstraat 73064 AK RotterdamKralingseveer
€ 450,000 k.k.
- 101 m²living area
- 127 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
RUIME 2-ONDER-1-KAPWONING MET TUIN IN RUSTIGE STRAAT
Aan de rustige Luipaardstraat in Rotterdam ligt dit fijne en ruime 2-onder-1-kapwoning met zij- en achtertuin, verdeeld over drie verdiepingen. Deze woning is ideaal voor jonge gezinnen of doorstromers die net wat meer ruimte zoeken én willen wonen in een beschutte, prettige woonomgeving. Met drie ruime slaapkamers, een open leefruimte met moderne keuken, en een nette badkamer is het hier comfortabel wonen. Voeg daar een fijne tuin en kindvriendelijke ligging aan toe en je hebt een compleet en praktisch gezinshuis.
LICHTE WOONKAMER MET OPEN KEUKEN EN DRIE SLAAPKAMERS
De woonkamer is licht en praktisch ingericht, met een open verbinding naar de keuken en eethoek. Dankzij de hoekligging profiteer je van extra lichtinval, wat de ruimte nog ruimer doet aanvoelen. De keuken is strak en modern uitgevoerd, voorzien van inbouwapparatuur en voldoende werk- en kastruimte.
Met drie ruime slaapkamers verdeeld over de bovenverdiepingen, is er voldoende plek voor een gezin, thuiskantoor of logeerkamer. Op de eerste verdieping ligt de masterbedroom en een tweede slaapkamer, ideaal als kantoor, logeerkamer of voor (kleding)kasten. Van de zolderverdieping zijn makkelijk 2 ruime (lsaap)kamers te maken, zo is er genoeg ruimte voor jou en je gezin. De badkamer is ruimtelijk en neutraal afgewerkt, voorzien van een douche, wastafelmeubel, wasmachineaansluiting en grote ramen die zorgen voor natuurlijke ventilatie én licht.
FIJNE TUIN EN BESCHUTTE LIGGING
Wat dit huis extra aantrekkelijk maakt, is de combinatie van een zij- én achtertuin. De tuin is gelegen op het noorden, maar dankzij de vrije ligging is er toch voldoende lichtinval. Er is genoeg ruimte voor een loungeset, een speelplek voor kinderen of een eettafel om in de zomermaanden buiten te eten. De ligging van de woning in een rustige straat en woonwijk maakt het extra fijn thuiskomen. Geen doorgaand verkeer, wel volop rust en privacy.
DE BUURT: RUSTIG WONEN IN ROTTERDAM
De Luipaardstraat ligt in een rustige en kindvriendelijke woonwijk van Rotterdam Kralingse Veer. Deze buurt is populair bij gezinnen vanwege de groene opzet, de speelvoorzieningen in de buurt en het beperkte verkeer. Scholen, supermarkten en openbaar vervoer liggen allemaal op korte afstand, wat het dagelijkse leven makkelijk maakt. Bovendien ben je met de auto of fiets binnen no-time in het centrum van de stad of op een van de uitvalswegen richting andere delen van Rotterdam of daarbuiten. Een ideale plek voor wie op zoek is naar een praktische, rustige woonomgeving met alle voorzieningen binnen handbereik.
BIJZONDERHEDEN
- Bouwjaar 1999
- Woonoppervlakte 101m²
- Perceeloppervlakte 127m²
- Gelegen op eigen grond
- Tuin op het Noorden
- Volledig geïsoleerd en voorzien van dubbel glas
- Verwarming en warm water middels CV-ketel (2024)
- Energielabel B
- Rustige en centrale ligging in kindvriendelijke buurt
- Instapklaar; oplevering in overleg (kan snel)
INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK!
Ons advies is om bij het kopen van je nieuwe huis je eigen NVM-makelaar mee te nemen.
TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,455
- Year of construction
- 1999
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 101 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 127 m²
- Volume in cubic meters
- 381 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired from 2024, in ownership
Cadastral data
- KRALINGEN H 1385
- Cadastral map
- Area
- 127 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
Popularity
1,951x
Viewed
17x
Saved
13-4-2026
On Funda
Neighborhood

Kralingseveer
Rotterdam- Residents
- 1,675
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 3,979
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.