Rhodoshof 143059 XM RotterdamNesselande
€ 625,000 k.k.
- 129 m²living area
- 127 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherSpeelse split-level woning|Uitgebouwd & opgebouwd|Moderne badkamer
Description
Deze mooi afgewerkte, uitgebouwde (woonkamer en opbouw), splitlevelwoning ligt in een zéér rustig kindvriendelijk hofje met de Zevenhuizerplas, de boulevard en het strandje letterlijk om de hoek. Dit huis heeft alles wat je zoekt in een eengezinswoning! Een ruime keuken met eiland en bar, een woonkamer waar je een grote zitbank kwijt kan, maar liefst 5 slaapkamers, een recent verbouwde badkamer en een achtertuin op het westen!
Begane grond:
Je komt binnen in de entree, waar zich ook de meterkast bevindt. Je betreed de keuken, welke is gelegen aan de voorzijde van de woning. De keuken heeft een opstelling met een vaste wand en een keukeneiland met bar en is voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder een koelkast, een vaatwasser, een inductiekookplaat, een afzuigkap en een combi-oven. De keuken is speels afgewerkt met luxe nissen, voor bijvoorbeeld een koffiehoek. De grote ramen, gelegen op het oosten, zorgen ervoor dat je hier 's-morgens heerlijk kan genieten van een bakje koffie in de zon. Op de begane grond is tevens een hangend toilet met fonteintje en een kast met de wasmachine aansluiting te vinden.
De uitgebouwde woonkamer is gelegen aan de achterzijde van de woning en is voorzien van een schuifpui naar de achtertuin. De achtertuin is gelegen op het westen en is voorzien van een berging en een achterom.
1e verdieping:
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers te vinden en een badkamer. Er zijn twee slaapkamers gelegen aan de voorzijde, waarvan een slaapkamer voorzien is van rolluiken en een slaapkamer is voorzien van een vaste schuifwandkast. De hoofdslaapkamer is gelegen aan de achterzijde en beschikt over ramen in een hoekopstelling, extra veel daglicht dus! Deze kamer is tevens voorzien van rolluiken.
De badkamer is recent verbouwd (2023) en beschikt over een inloopdouche, een wastafelmeubel met dubbbele kraan, een spiegelkast, een hangend toilet en designradiator.
2e verdieping:
Deze verdieping is opgebouwd waardoor er hier nog twee slaapkamers te vinden. Beide kamers zijn gelegen aan de voorzijde. De kamers zijn met elkaar verbonden middels een schuifdeur. Ook is hier een bergruimte aanwezig.
Bijzonderheden:
- Gelegen op eigen grond
- 5 slaapkamers (deels voorzien van rolluiken)
- Veel bergruimte
- Keuken met kookeiland en diverse inbouwapparatuur
- Voortuin met ochtendzon en achtertuin met middagzon
- Speelse splitlevel woning
- Energielabel A
- Recent verbouwde badkamer 2023
Afmetingen:
Zie de (interactieve) plattegronden voor de afmetingen van de woning.
Bouwjaar : 2008
Inhoud : 463 m³
Gebruiksoppervlakte wonen : 129 m²
Overige inpandige ruimte : 0 m²
Gebouwgebonden buitenruimte : 0 m²
Externe bergruimte : 5 m²
Gebruiksoppervlakte woningen:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’.
Van der Panne woning- & bedrijfsmakelaardij is de makelaar van de verkoper. Neem uw eigen NVM-makelaar mee, voor goed advies bij de aankoop van uw nieuwe woning!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 625,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,845
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2008
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 129 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 127 m²
- Volume in cubic meters
- 463 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, rolldown shutters, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- ROTTERDAM BC 3896
- Cadastral map
- Area
- 127 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 39 m² (7.00 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,958x
Viewed
130x
Saved
8-1-2026
On Funda
Neighborhood

Nesselande
Rotterdam- Residents
- 13,065
- Family with children
- 53%
- Avg. asking price / m²
- € 4,627
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





