New
Streijenhagen 123078 CV RotterdamGroot IJsselmonde
€ 420,000 k.k.
- 108 m²living area
- 181 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Rotterdam - Groot IJsselmonde
Vraagprijs € 420.000,00 k.k.
Heeft u interesse in deze woning? Laat het ons weten via de knop "Neem contact op".
Goed onderhouden tussenwoning met 4 slaapkamers en zonnige tuin.
In een rustige woonstraat in de populaire wijk Groot IJsselmonde ligt deze goed onderhouden en gemoderniseerde tussenwoning met vrijstaande berging, achterom en een zonnige achtertuin op het Oosten. De woning beschikt over maar liefst circa 107 m² woonoppervlakte, verdeeld over drie volwaardige woonlagen en is door de jaren heen op diverse punten gemoderniseerd. De woning ligt nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen en biedt een prettige combinatie van ruimte, comfort en een rustige woonomgeving.
Indeling:
Begane grond:
Entree met hal en meterkast. Ruime woonkamer met strak afgewerkte wanden, laminaatvloer en open haard. Halfopen moderne keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een 5 pits gasfornuis, oven, koelkast, vriezer en vaatwasser. Vanuit de keuken is er directe toegang tot de achtertuin. Toilet in de hal.
Eerste verdieping:
Overloop met vaste trap naar zolder. Drie goed bemeten slaapkamers, waarvan twee met airconditioning. De hoofdslaapkamer beschikt over een walk in closet. Nette badkamer met inloopdouche en wastafelmeubel.
Tweede verdieping:
Vaste trap naar de zolderverdieping met zolderkamer, dakraam, bergruimte achter knieschotten en opstelling van de HR combiketel en mechanische ventilatie.
Buitenruimte:
Zonnige achtertuin op het Oosten met achterom en een vrijstaande houten berging. Aan de achterzijde is een overkapping aanwezig.
Afmetingen:
- Woonkamer totaal ca. 27 m²
- Keuken totaal ca. 7 m²
- Badkamer totaal ca. 4 m²
- Slaapkamer 1 totaal ca. 20 m²
- Slaapkamer 2 totaal ca. 8 m²
- Slaapkamer 3 totaal ca. 8 m²
- Zolder totaal ca. 30 m²
- Tuin totaal ca. 75 m²
Bijzonderheden / kenmerken:
- Projectnotaris van toepassing;
- Eeuwigdurende zelfbewoningsplicht van toepassing;
- Anti-speculatiebeding van 2 jaar van toepassing;
- Gelegen op erfpachtgrond, canon eeuwigdurend afgekocht;
- Woonoppervlakte ca. 107 m²;
- Perceel ca. 181 m²;
- Bouwjaar 1966;
- Energielabel C;
- 4 slaapkamers;
- Airconditioning op meerdere kamers;
- HR combiketel (Remeha, 2017);
- Rustige ligging met goede bereikbaarheid en voorzieningen nabij.
Bij aankoop van deze woning zal de oplevering binnen 6 weken plaatsvinden. Indien u over wilt gaan tot een optie of aankoop van de woning dient u aan te tonen dat de koopsom van de woning voor u financieel haalbaar is. Dit kan aangetoond worden door bijvoorbeeld afgifte van een uitgebracht advies door een daartoe deskundige en erkende financiële instelling of adviseur.
Plattegronden en afmetingen zijn indicatief.
Dit is een woning die u koopt op de vrije markt. Verbouwen of tussentijds een extra financiering voor een verbouwing afsluiten, dat regelt u zelf zonder aanvullende voorwaarden.
Wanneer u weer wilt verhuizen en de woning verkoopt, kunt u zelf een verkoopmakelaar uitzoeken die de woning voor u verkoopt op de vrije markt waarbij u zelf de verkoopprijs bepaalt.
U mag de woning niet verhuren of op andere wijze in gebruik geven aan anderen, dit geldt ook voor opvolgende eigenaren als u de woning weer gaat verkopen! Bewoning of huur door een eerstegraads bloed- of aanverwant wordt als eigen bewoning beschouwd. Het is niet toegestaan om de woning binnen twee jaar na het tekenen van de akte van levering te verkopen. Dit wordt opgenomen in de koopovereenkomst en akte van levering.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available immediately
- Asking price
- € 420,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,889
- Year of construction
- 1966
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- Plot size
- 181 m²
- Volume in cubic meters
- 324 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning and mechanical ventilation
- CH boiler
- Remeha Tzerra (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- IJSSELMONDE D 5785
- Cadastral map
- Area
- 181 m²
- Ownership situation
- Ownership encumbered with long-term leaset
Exterior space
- Location
- In residential district and open location
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 75 m² (15.00 metre deep and 5.00 metre wide)
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
14-5-2026
On Funda
Neighborhood

Groot IJsselmonde
Rotterdam- Residents
- 29,715
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,570
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.