New
Van der Kloot Meyburgstraat 93067 EP RotterdamHet Lage Land
€ 465,000 k.k.
- 112 m²living area
- 144 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherGoed onderhouden woning met moderne open keuken!
Description
Goed onderhouden eengezinswoning | 112m² woonoppervlakte | 4 slaapkamers | 144m² eigen grond | moderne open keuken uit 2024 | tuingerichte woonkamer met openslaande deuren | zonnige achtertuin op het zuidwesten | houten berging van circa 8m² | dak-, muur- en vloerisolatie | kunststof kozijnen en grenenhout met grotendeels HR++ glas | 7 zonnepanelen in eigendom | waterbesparing door regenwateropslag | energielabel B | centrale ligging in Het Lage Land.
De woning en omgeving
Een goed onderhouden eengezinswoning met vier slaapkamers, een zonnige achtertuin op het zuidwesten en energielabel B. Een fijne woning voor wie comfortabel, praktisch en centraal wil wonen.
De woning ligt in de woonwijk Het Lage Land, een prettige en centrale woonomgeving met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Winkels, openbaar vervoer, sportvoorzieningen en andere wijkvoorzieningen bevinden zich in de nabije omgeving. Ook de bereikbaarheid is een duidelijk pluspunt: Rotterdam Alexander, het centrum van Rotterdam, Capelle aan den IJssel en diverse uitvalswegen zijn snel bereikbaar.
De woning biedt een praktische indeling met een tuingerichte woonkamer, openslaande deuren naar de achtertuin en een moderne keuken uit 2024. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers aanwezig en op de tweede verdieping bevindt zich de vierde slaapkamer met dakkapel en dakraam. Daarmee is er volop ruimte voor wonen, werken, logeren of hobby’s.
Ook op het gebied van comfort en duurzaamheid is de woning goed voorzien. Er zijn dak-, muur- en vloerisolatie aanwezig, de kozijnen zijn uitgevoerd in kunststof en deels grenenhout met grotendeels HR++ beglazing, de cv-ketel is vernieuwd in 2026 en er liggen 7 zonnepanelen uit 2022 in eigendom. Parkeren kan gratis in de straat en directe omgeving.
Kortom: een complete en goed onderhouden eengezinswoning met vier slaapkamers, een zonnige achtertuin en een centrale ligging in Rotterdam. Een huis met ruimte, comfort en volop mogelijkheden voor de toekomst.
Indeling
Begane grond: Via de voortuin bereiken we de voordeur van de woning. We stappen binnen in de entree met meterkast en de mogelijkheid om je jas op te hangen en komen vervolgens in de hal. De hal is voorzien de trapopgang naar de eerste verdieping, een trapkast en de gedeeltelijk betegelde toiletruimte met vrijhangend toilet en fonteintje.
Vanuit de hal is de woonkamer bereikbaar. De woonkamer heeft een oppervlakte van circa 27m² en is prettig licht door de grote raampartij aan de voorzijde en de openslaande deuren aan de achterzijde. De houten grenen vloer geeft de ruimte een warme uitstraling en de kachel zorgt voor extra sfeer. Aan de achterzijde is er voldoende ruimte voor een grote eettafel, direct grenzend aan de tuin.
De open keuken is in 2024 vernieuwd en heeft een moderne uitstraling. De keuken is praktisch ingedeeld en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven/magnetron en koel-vriescombinatie. Vanuit de keuken is er eveneens toegang tot de achtertuin.
Door de combinatie van woonkamer, eetgedeelte en open keuken is dit een heerlijke leefruimte waar binnen en buiten prettig met elkaar verbonden zijn.
Eerste verdieping: Met de vaste trap komen we op de overloop van de eerste verdieping. Vanaf hier zijn de drie slaapkamers en de badkamer bereikbaar.
Aan de achterzijde bevinden zich twee slaapkamers. De eerste slaapkamer heeft een oppervlakte van circa 11m² en is voorzien van een vaste kast. De tweede slaapkamer aan de achterzijde is circa 7m² groot en is goed te gebruiken als slaap-, werk- of kinderkamer. De slaapkamers aan de achterzijde beschikken over een zonnescherm.
Aan de voorzijde ligt de ruime derde slaapkamer van circa 15m². Deze kamer heeft een prettig formaat en biedt voldoende ruimte voor een groot bed en heeft ook een vaste kastenwand.
De badkamer is eveneens aan de voorzijde gelegen en is volledig betegeld. De badkamer is voorzien van een ligbad, douche, wastafelmeubel met dubbele kraan, vrij hangend toilet en designradiator.
Tweede verdieping:
Met de vaste trap komen we op de overloop van de tweede verdieping. Hier zijn de cv-ketel en de aansluitingen voor de wasmachine en droger netjes weggewerkt. Ook is er praktische bergruimte aanwezig.
Vanaf de overloop is de vierde slaapkamer bereikbaar. Een verrassend ruime kamer met veel lichtinval door de kunststof dakkapel aan de achterzijde en het houten dakraam aan de voorzijde. De kamer is praktisch ingedeeld en beschikt over bergruimte achter de knieschotten. Hierdoor is dit een fijne ruimte om te gebruiken als slaapkamer, werkruimte of hobbykamer.
Tuin
De woning beschikt over zowel een voor- als achtertuin. De voortuin zorgt voor een verzorgde entree en biedt een fijne afstand tot de straat.
De achtertuin is circa 11,70 meter diep en gelegen op het zuidwesten. Hierdoor kun je hier heerlijk genieten van de middag- en avondzon. De tuin is bereikbaar vanuit de woonkamer via de openslaande deuren en vanuit de keuken via een aparte deur. Aan de achtergevel is een zonnescherm aanwezig, waardoor er op zonnige dagen ook schaduw gecreëerd kan worden.
De tuin is verzorgd aangelegd met een terras, volwassen beplanting en meerdere groene borders. Achter in de tuin bevindt zich een natuurlijke overkapping met blauwe regen, een sfeervolle plek om beschut te zitten tussen het groen. Daarnaast is er een houten berging van circa 8m² aanwezig, ideaal voor fietsen, tuingereedschap en extra opslag. De tuin beschikt ook over een achterom.
Algemeen
Bouwjaar 1956
Inhoud 378m3
De kozijnen zijn uitgevoerd in kunststof en grenenhout en voorzien van grotendeels HR++ glas.
De woning wordt verwarmd door middel van een cv met radiatoren (merk: Intergas, bouwjaar 2026). Deze cv levert ook het warme water in de woning.
7 Zonnepanelen, 2022
- Asking price
- € 465,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,152
- Year of construction
- 1965
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 112 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 144 m²
- Volume in cubic meters
- 378 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, passive ventilation system, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2026, in ownership)
Cadastral data
- KRALINGEN K 1480
- Cadastral map
- Area
- 144 m²
- Back garden
- 73 m² (11.70 metre deep and 6.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
20-5-2026
On Funda
Neighborhood

Het Lage Land
Rotterdam- Residents
- 11,400
- Family with children
- 22%
- Avg. asking price / m²
- € 3,796
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.