Sold
Nassaukade 21-R3071 JL RotterdamFeijenoord
€ 1,055,000 k.k.
- 148 m²living area
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- February 16, 2026
- Date of sale
- May 12, 2026
- Term
- 2½ month
Description
Nassaukade 21 R, waar luxe en Rotterdamse grandeur samenkomen.
Aan de Maas, op een plek waar de skyline zichzelf elke minuut opnieuw lijkt uit te vinden, ligt dit uitzonderlijke penthouse. Een woning met het soort uitstraling dat je niet zoekt, maar tegenkomt. De royale ruimtes, de verfijnde afwerking en het dakterras dat voelt alsof het over de rivier zweeft: alles ademt klasse.
En met het centrum met haar grote aanbod aan winkels, boetieks, horeca en vermaak op een paar minuten afstand, leeft u midden in de energie van de stad, terwijl u thuiskomt in pure rust en exclusiviteit met ook nog eens het mooiste uitzicht van Rotterdam?
Gelegen direct aan de Maas heeft u uitzicht op De Hef, Willemsbrug, de Erasmusbrug, de skyline en het icoon van Rotterdam de Euromast. Dit is niet zomaar wonen. Dit is een statement.
Het penthouse beschikt over een VT-waardige afwerking zoals een moderne en luxe open keuken met hout en antraciet accenten, design grepen, veel kastruimte en hoogwaardige inbouw apparatuur. En een stijlvolle badkamer die een wellness-gevoel oproept met een inloop regendouche, dubbele wastafel en vrijstaand ligbad.
De woonkamer is riant en met de grote en hoge raampartijen heeft u het prachtigste uitzicht van Rotterdam op zowel De Hef, Willemsbrug, Erasmusbrug en natuurlijk de Euromast. Daarnaast zorgen de Hollandse luchten ervoor dat het uitzicht regelmatig verandert.
De drie slaapkamers zijn allen van een goed formaat en maken het penthouse ook geschikt voor een gezin.
Het penthouse heeft een berging in de onderbouw en twee parkeerplaatsen in de ondergelegen garage (LOS TE KOOP A € 35.000,-- PER PLEK)
Indeling:
Gesloten entree met videofoon installatie, het penthouse kunt u met zowel de trap als lift bereiken, entree woning op de zesde etage, lange hal met modern toilet met fonteintje, garderobe, woon-eetkamer over de breedte met moderne luxe open keuken voorzien van Quooker, vaatwasser, combi-oven, koelkast, vriezer, Bora inductie kookplaat met ingebouwde afzuiging en veel kastruimte, toegang middels dubbele openslaande deuren tot het riante dakterras voorzien van keramische tegels in houtlook, inbouwverlichting en met weids uitzicht, 3 ruime slaapkamers aan de achterzijde, inloopkast, luxe badkamer voorzien van dubbele vaste wastafel in meubel, inloop regendouche en vrijstaand ligbad. Naast de ruime inpandige berging beschikt het penthouse nog over een berging in de onderbouw alsook twee parkeerplaatsen.
Bijzonderheden:
- Eigen grond
- Geheel voorzien van mooie brede delen eiken vloer
- Volledig geïsoleerd
- A label
- Luxe afgewerkt
- Riant terras
- Gemeenschappelijke fietsenberging
- Eigen berging in de onderbouw
- Actieve VVE, bijdrage € 204,40 p/m(appartement), € 88,80p/m(voor de parkeerplaatsen)
- Parkeerplekken los aangeboden, vraagprijs € 35.000,-- per plek
- Oplevering in overleg
DISCLAIMER
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
De teksten en impressies bedoeld om een goede indruk te geven van het object. Aan de inhoud ervan is de grootst mogelijke zorg besteed. Desondanks is alle informatie nadrukkelijk onder voorbehoud. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,055,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,128
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 293.20 per month
Construction
- Type apartment
- Penthouse (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2021
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 148 m²
- Exterior space attached to the building
- 20 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 469 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 6th floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating and complete floor heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- ROTTERDAM Q 7128
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 293.20 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
6,625x
Viewed
123x
Saved
16-2-2026
On Funda
Neighborhood

Feijenoord
Rotterdam- Residents
- 7,835
- Family with children
- 39%
- Avg. asking price / m²
- € 4,883
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




