Sold
- 125 m²living area
- 137 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- June 24, 2025
- Date of sale
- July 28, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Ruime eengezinswoning met een open, moderne keuken, achtertuin op het zuidwesten, een garage, maar liefst 5 slaapkamers, 21 zonnepanelen en de woning is van het gas af. Er is een 150 liter boiler aanwezig en airconditioning om zowel te verwarmen als te verkoelen: dit huis is duurzaam en heeft een prachtig energielabel A, klaar voor de toekomst!
INDELING:
Voortuin:
De voortuin is volledig betegeld met een grijze tegel en er zijn in dezelfde stijl borders gemaakt met beplanting. Mooi detail aan de voortuin is dat ‘s avonds de spotjes in de borders een leuke sfeer geven. Ook bij de voordeur is een spot aanwezig.
Begane grond:
We komen binnen in de aangebouwde entree waar ruimte is voor de garderobe, meterkast en een schuifwandkast.
Via de entree komen we de L-vormige woonkamer binnen welke is voorzien van een mooie laminaatvloer en van airconditioning. Het bijzondere aan deze woning is dat de open keuken aan de voorzijde is gesitueerd en de zithoek aan de tuinzijde. Zodoende is er vanaf deze leuke zithoek middels een loopdeur én de openslaande deuren toegang tot de achtertuin.
De open keuken heeft een uitnodigende sfeer om heerlijk aan te schuiven aan de bar. De frontjes zijn donkerbruin in houtlook en het aanrechtblad is in wit kunststof uitgevoerd. Er is voldoende kastruimte tegen de wand en onder het kook/spoel eiland. In de keuken vinden we de volgende apparatuur terug: een inductie kookplaat met een afzuigkap erboven, een koelkast, een vriezer, een vaatwasser, een RVS spoelbak met een Quooker en een combi-oven/magnetron.
Vanuit de zithoek is er toegang tot de zonnige achtertuin, gelegen op het zuidwesten. Over de volledige breedte van de woning hangt elektrische zonwering. De tuin is aangelegd met een moderne grijze tegel, heeft moderne houten schuttingen en een fietsenoverkapping. Achter in de tuin is er ook toegang tot de ruime garage met een elektrische sectionaaldeur.
We gaan terug naar binnen. Tussen de woonkamer en de keuken in bevindt zich een hal met het toilet en de trapopgang, met traprenovatie, naar de 1e verdieping. De wanden in het toilet zijn volledig betegeld.
Eerste verdieping:
We gaan verder naar de 1e verdieping en komen aan op de overloop met toegang tot de 3 slaapkamers, de badkamer en de trapopgang naar de 2e verdieping. Over de gehele 1e verdieping (met uitzondering van de badkamer) ligt een houtlook laminaatvloer die drempelloos is doorgelegd.
De ruime masterbedroom is gelegen aan de voorzijde van de woning en is voorzien van airconditioning en een schuifwandkast. De 2e slaapkamer is ook gelegen aan de voorzijde en is tevens voorzien van een vaste kast. De 3e slaapkamer is gelegen aan de achterzijde van de woning en eveneens voorzien van airconditioning en een schuifwandkast - ook hier past met gemak een tweepersoonsbed.
We gaan verder naar de grote badkamer. Deze heeft op de vloer een zand kleurige tegel en op de wanden afwisselend zand en roomwitte tegels. De inloopdouche is afgeschermd met een glazen scherm. Het dubbele wastafelmeubel is in houtlook, heeft 2 kranen, kastruimte en er hangt een verwarmde spiegel boven. Er is een 2e toilet en een raam aanwezig, fijn voor de natuurlijke lichtinval en ventilatie. In het plafond zijn lichtspots verwerkt.
Tweede verdieping:
Middels een vaste trap bereiken we de 2e verdieping. Op de vloer op de 2e verdieping ligt vinyl in houtlook. De verdieping is opgedeeld in 3 ruimtes: een overloop met knieschotruimte met de opstelling van de wasmachine en droger. Verder vinden we op deze verdieping een slaapkamer met airconditioning aan de voorzijde van de woning waar met gemak een tweepersoonsbed past. Aan de tuinzijde vinden we nog een slaapkamer- momenteel in gebruik als sportkamer – met knieschotruimte.
Bijzonderheden:
*Bouwjaar ca. 1972, eigen grond
*Oplevering in overleg, beschikbaar per 1 september 2025
*Energielabel A
* 21 zonnepanelen aanwezig, ‘energie 0’ voor de huidige bewoner
*Geen CV-ketel (gasloos wonen, radiatoren worden niet gebruikt). Er is een 150 liter boiler aanwezig en er is airconditioning om te verwarmen én te verkoelen.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 415,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,320
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Shed roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 125 m²
- External storage space
- 20 m²
- Plot size
- 137 m²
- Volume in cubic meters
- 400 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- Electric heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- ROZENBURG B 5236
- Cadastral map
- Area
- 137 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 41 m² (7.20 metre deep and 5.65 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and parking garage
Popularity
1,974x
Viewed
42x
Saved
24-6-2025
On Funda
Neighborhood

Rozenburg
Rozenburg (ZH)- Residents
- 12,560
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,415
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




